1.HRL Mlađe kadetkinje 04/05

Prvi dio

Regija Zapad

Poredak i raspored:
Regija Jug Regija Sjever Regija Zapad
Rnk Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Zamet (1) 18 16 0 2 391 251 (-3) +140 (0) 32
2 Dugo Selo 55 (1) 16 16 0 0 350 228 (+3) +122 (2) 32
3 Liburnija Opatija 18 12 3 3 337 274 +63 27
4 Sesvete Agroproteinka (1) 14 12 1 1 362 224 (-2) +138 (0) 25
5 Rugvica (1) 16 12 1 3 286 241 (+2) +45 (2) 25
6 Lokomotiva 14 12 0 2 344 230 +114 24
7 Poreč 16 10 1 5 332 282 +50 21
8 Zelina (1) 18 10 0 8 354 293 (-2) +61 (0) 20
9 Trešnjevka (1) 16 10 0 6 305 290 (+2) +15 (2) 20
10 Ivanić 16 8 0 8 297 280 +17 16
11 Sloga 18 7 1 10 290 291 -1 15
12 Karlovac 16 6 2 8 283 296 -13 14
13 Rudar 18 5 2 11 291 325 -34 12
14 Buje 18 5 1 12 312 369 -57 11
15 Murvica 16 5 0 11 276 321 -45 10
16 Samobor 18 3 0 15 249 365 -116 6
17 Udarnik (1) 18 2 0 16 257 374 (-1) -117 (0) 4
18 Umag (1) 18 2 0 16 234 361 (+1) -127 (2) 4
19 Rovinj 18 1 0 17 218 473 -255 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

1.krug

2.krug

3.krug

4.krug

5.krug

6.krug

7.krug

8.krug

9.krug

2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Dugo Selo 55 - 04/05
22 : 16
ZAVRšENO

Samobor - 04/05
Domaćin: Sloga
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Ivanić - 04/05
13 : 18
ZAVRšENO

Sloga - 04/05
Domaćin: Sloga
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Samobor - 04/05
18 : 22
ZAVRšENO

Ivanić - 04/05
Domaćin: Sloga
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Sloga - 04/05
19 : 21
ZAVRšENO

Dugo Selo 55 - 04/05
Domaćin: Sloga
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Rugvica - 04/05
15 : 12
ZAVRšENO

Zelina - 04/05
Domaćin: Rugvica
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Trešnjevka - 04/05
16 : 10
ZAVRšENO

Udarnik - 04/05
Domaćin: Rugvica
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Udarnik - 04/05
15 : 16
ZAVRšENO

Rugvica - 04/05
Domaćin: Rugvica
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Zelina - 04/05
19 : 21
ZAVRšENO

Trešnjevka - 04/05
Domaćin: Rugvica
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Liburnija - 04/05
30 : 11
ZAVRšENO

Rovinj - 04/05
Domaćin: Liburnija
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Zamet - 04/05
26 : 16
ZAVRšENO

Rudar - 04/05
Domaćin: Liburnija
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Rudar - 04/05
9 : 17
ZAVRšENO

Liburnija - 04/05
Domaćin: Liburnija
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Rovinj - 04/05
11 : 29
ZAVRšENO

Zamet - 04/05
Domaćin: Liburnija
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Karlovac - 04/05
17 : 22
ZAVRšENO

Buje - 04/05
Domaćin: Buje
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Buje - 04/05
19 : 17
ZAVRšENO

Umag - 04/05
Domaćin: Buje
2.krug Regija Zapad
3rd Nov 19
Umag - 04/05
15 : 24
ZAVRšENO

Karlovac - 04/05
Domaćin: Buje
2.krug Regija Zapad
22nd Mar 20
Poreč - 04/05
ODGOđENO

Sesvete - 04/05
Domaćin: Poreč
2.krug Regija Zapad
22nd Mar 20
Murvica - 04/05
ODGOđENO

Lokomotiva - 04/05
Domaćin: Poreč
2.krug Regija Zapad
22nd Mar 20
Lokomotiva - 04/05
ODGOđENO

Poreč - 04/05
Domaćin: Poreč
2.krug Regija Zapad
22nd Mar 20
Sesvete - 04/05
ODGOđENO

Murvica - 04/05
Domaćin: Poreč