Završnica PH Djevojke 2004/2005



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Split 2010 3 3 0 0 6 54 45 +9
2 Rugvica 3 2 0 1 4 50 40 +10
3 Lokomotiva 3 1 0 2 2 38 45 -7
4 Liburnija 3 0 0 3 0 39 51 -12

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Senia 3 3 0 0 6 55 42 +13
2 Trogirka 3 2 0 1 4 54 45 +9
3 Podravka 3 1 0 2 2 39 41 -2
4 Ivanić 3 0 0 3 0 41 61 -20

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Split 3 3 0 0 6 48 31 +17
2 Dugo Selo 55 3 1 1 1 3 39 39 0
3 Koka 3 1 0 2 2 41 41 0
4 Buje 3 0 1 2 1 24 41 -17

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Radnik 3 2 1 0 5 47 37 +10
2 Sesvete 3 2 0 1 4 44 35 +9
3 Bjelovar 3 1 1 1 3 43 47 -4
4 Hoteli Makarska 3 0 0 3 0 37 52 -15
Razigravanje četvrtzavršnica
 
Split 2010 18
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 2921.04.11:00  
Trogirka 15
 
 
 
Split 13
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3121.04.11:45  
Sesvete 15
 
 
 
Senia 18
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3021.04.11:00  
Rugvica 10
 
 
 
Dugo Selo 55 14
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3221.04.11:45  
Radnik 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 22
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2521.04.09:30  
Ivanić 8
 
 
 
Koka 20
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2721.04.10:15  
Hoteli Makarska 5
 
 
 
Podravka 19
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2621.04.09:30  
Liburnija 17
 
 
 
Buje 11
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2821.04.10:15  
Bjelovar 12
 
 
Razigravanje poluzavršnica
 
 
Split 2010 18
 
 
   
1.-4. mjesto - Utakmica 3921.04.19:15  
   
Sesvete 10
 
 
 
 
 
Senia 21
 
 
   
1.-4. mjesto -Utakmica 4021.04.20:00  
   
Radnik 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trogirka 13
 
 
   
5.-8. mjesto - Utakmica 3821.04.18:30  
   
Split 22
 
 
 
 
 
Rugvica 17
 
 
   
5.-8. mjesto - Utakmica 3721.04.18:30  
   
Dugo Selo 55 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 25
 
 
   
9.-12. mjesto - Utakmica 3421.04.17:00  
   
Koka 26
 
 
 
 
 
Podravka 21
 
 
   
9.-12. mjesto - Utakmica 3621.04.17:45  
   
Bjelovar 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivanić 20
 
 
   
13.-16. mjesto - Utakmica 3321.04.17:00  
   
Hoteli Makarska 17
 
 
 
 
 
Liburnija 12
 
 
   
13.-16. mjesto - Utakmica 3521.04.17:45  
   
Buje 9
 
 
 
Razigravanje završnica
 
 
 
 
Split 2010 12
 
 
   
   
   
Finale 22.04.14:15  
   
   
   
Senia 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sesvete 9
 
 
   
   
   
3. mjesto22.04.13:30  
   
   
   
Radnik 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 17
 
 
   
   
   
5. mjesto - Utakmica 4622.04.12:45  
   
   
   
Split 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 55 10
 
 
   
   
   
7. mjesto - Utakmica 4522.04.12:00  
   
   
   
Trogirka 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koka 11
 
 
   
   
   
9. mjesto - Utakmica 4422.04.11:15  
   
   
   
Podravka 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 12
 
 
   
   
   
11.mjesto - Utakmica 4322.04.10:30  
   
   
   
Bjelovar 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivanić 13
 
 
   
   
   
13. mjesto - Utakmica 4222.04.09:45  
   
   
   
Liburnija 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hoteli Makarska 9
 
 
   
   
   
15. mjesto - Utakmica 4122.04.09:00  
   
   
   
Buje 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Senia - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Radnik - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Rugvica - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Trogir 58 - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Podravka - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Bjelovar - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Liburnija - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Buje - djevojčice A