Završnica PH Djevojke 2002/2003



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Liburnija 3 3 0 0 6 67 54 +13
2 Podravka 3 1 1 1 3 64 56 +8
3 Umag 3 1 0 2 2 49 52 -3
4 Sinj 3 0 1 2 1 48 66 -18

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Zamet (2) 3 2 0 1 (2) 4 72 51 (+15) +21
2 Đakovo (2) 3 2 0 1 (2) 4 55 59 (-5) -4
3 Trogirka (2) 3 2 0 1 (2) 4 60 59 (-10) +1
4 Garešnica 3 0 0 3 0 50 68 -18
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Sesvete 3 3 0 0 6 68 47 +21
2 Multinorm 3 2 0 1 4 68 52 +16
3 Radnik 3 1 0 2 2 63 73 -10
4 Split 2010 3 0 0 3 0 42 69 -27

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Vranjic (1) 3 2 1 0 (1) 5 57 42 (0) +15
2 Lokomotiva (1) 3 2 1 0 (1) 5 54 45 (0) +9
3 Murvica 3 1 0 2 2 49 57 -8
4 Lonia 3 0 0 3 0 43 59 -16
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)
Razigravanje četvrtzavršnica
 
Liburnija 21
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 2910.05.11:00  
Đakovo 17
 
 
 
Sesvete 24
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3110.05.12:00  
Lokomotiva 23
 
 
 
Zamet 20
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3010.05.11:00  
Podravka 17
 
 
 
Multinorm 16
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3210.05.12:00  
Vranjic 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 17
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2510.05.09:00  
Garešnica 24
 
 
 
Radnik 19
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2710.05.10:00  
Lonia 20
 
 
 
Trogirka 17
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2610.05.09:00  
Sinj 20
 
 
 
Split 2010 14
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2810.05.10:00  
Murvica 12
 
 
Razigravanje poluzavršnica
 
 
Liburnija 15
 
 
   
1.-4. mjesto - Utakmica 3910.05.19:00  
   
Sesvete 18
 
 
 
 
 
Zamet 23
 
 
   
1.-4. mjesto -Utakmica 4010.05.20:00  
   
Vranjic 24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka 22
 
 
   
5.-8. mjesto - Utakmica 3710.05.18:00  
   
Multinorm 17
 
 
 
 
 
Đakovo 21
 
 
   
5.-8. mjesto - Utakmica 3810.05.18:00  
   
Lokomotiva 23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Garešnica 16
 
 
   
9.-12. mjesto - Utakmica 3410.05.16:00  
   
Lonia 20
 
 
 
 
 
Sinj 26
 
 
   
9.-12. mjesto - Utakmica 3610.05.17:00  
   
Split 2010 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 22
 
 
   
13.-16. mjesto - Utakmica 3310.05.16:00  
   
Radnik 10
 
 
 
 
 
Trogirka 20
 
 
   
13.-16. mjesto - Utakmica 3510.05.17:00  
   
Murvica 18
 
 
 
Razigravanje završnica
 
 
 
 
Sesvete 12
 
 
   
   
   
Finale 11.05.13:00  
   
   
   
Vranjic 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Liburnija 20
 
 
   
   
   
3. mjesto11.05.12:00  
   
   
   
Zamet 25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka 21
 
 
   
   
   
5. mjesto - Utakmica 4611.05.11:00  
   
   
   
Lokomotiva 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Multinorm 18
 
 
   
   
   
7. mjesto - Utakmica 4511.05.11:00  
   
   
   
Đakovo 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lonia 19
 
 
   
   
   
9. mjesto - Utakmica 4411.05.10:00  
   
   
   
Sinj 24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Garešnica 22
 
 
   
   
   
11.mjesto - Utakmica 4311.05.10:00  
   
   
   
Split 2010 25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 20
 
 
   
   
   
13. mjesto - Utakmica 4211.05.09:00  
   
   
   
Trogirka 26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 16
 
 
   
   
   
15. mjesto - Utakmica 4111.05.09:00  
   
   
   
Murvica 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Vranjic - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zamet - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Podravka - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Multinorm - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Sinj - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Split 2010 - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KRM Trogirka - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Murvica - mlađe kadetkinje