Završnica PH Dječaci 2002/2003



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Trogir (1) 3 2 0 1 (2) 4 74 54 (+19) +20
2 Varaždin (1) 3 2 0 1 (0) 4 60 73 (-19) -13
3 Maksimir Pastela (1) 3 1 0 2 (2) 2 52 56 (+8) -4
4 Umag (1) 3 1 0 2 (0) 2 60 63 (-8) -3
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Dugo Selo 3 3 0 0 6 74 42 +32
2 Karlovac 3 2 0 1 4 50 49 +1
3 Ludbreg 3 1 0 2 2 47 51 -4
4 Ribola Kaštela 3 0 0 3 0 35 64 -29

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Rudar 3 3 0 0 6 66 47 +19
2 Viškovo 3 2 0 1 4 64 55 +9
3 Bjelovar 3 1 0 2 2 52 64 -12
4 Đakovo 3 0 0 3 0 49 65 -16

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 PPD Zagreb (1) 3 2 1 0 (1) 5 64 47 (0) +17
2 Balić-Metličić (1) 3 2 1 0 (1) 5 58 46 (0) +12
3 Osijek 3 1 0 2 2 44 66 -22
4 Poreč 3 0 0 3 0 51 58 -7
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Razigravanje 1.-8. mjesto

Polufinalna skupina 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Dugo Selo 3 3 0 0 6 77 43 +34
2 Trogir 3 2 0 1 4 69 59 +10
3 Varaždin 3 1 0 2 2 57 82 -25
4 Karlovac 3 0 0 3 0 47 66 -19

Polufinalna skupina 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 PPD Zagreb 3 2 1 0 5 61 45 +16
2 Rudar 3 2 0 1 4 54 55 -1
3 Balić-Metličić 3 1 1 1 3 57 56 +1
4 Viškovo 3 0 0 3 0 52 68 -16


Razigravanje 9.-16. mjesto

Grupa za poredak 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Maksimir Pastela 3 3 0 0 6 58 41 +17
2 Ludbreg 3 1 1 1 3 48 44 +4
3 Ribola Kaštela 3 1 0 2 2 44 49 -5
4 Umag 3 0 1 2 1 46 62 -16

Grupa za poredak 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Đakovo 3 2 0 1 4 63 52 +11
2 Osijek 3 2 0 1 4 58 57 +1
3 Poreč 3 1 0 2 2 54 56 -2
4 Bjelovar 3 1 0 2 2 52 62 -10
Poluzavršnica
 
Dugo Selo 25
 
 
Polufinale 121.05.09:00  
Rudar 11
 
 
 
PPD Zagreb 21
 
 
Polufinale 221.05.10:00  
Trogir 20
 
 
Završnica
 
 
Dugo Selo 16
 
 
   
Finale21.05.15:00  
   
PPD Zagreb 14
 
 
 
 
 
Rudar 16
 
 
   
3. mjesto21.05.14:00  
   
Trogir 17
 
 
 
 
 
Varaždin 23
 
 
   
5. mjesto21.05.12:00  
   
Balić-Metličić 24
 
 
 
 
 
Karlovac 25
 
 
   
7. mjesto21.05.11:00  
   
Viškovo 20
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 24
 
 
   
9. mjesto21.05.12:00  
   
Đakovo 13
 
 
 
 
 
Ludbreg 19
 
 
   
11. mjesto21.05.11:00  
   
Osijek 13
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 20
 
 
   
13. mjesto21.05.10:00  
   
Poreč 12
 
 
 
 
 
Bjelovar 24
 
 
   
15. mjesto21.05.09:00  
   
Umag 25
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
MRK Trogir - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Balić-Metličić - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
HRK Karlovac - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Maksimir Pastela - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Ludbreg - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Ribola Kaštela - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Umag - mlađi kadeti