Završnica PH Dječaci 2002/2003



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Trogir (1) 3 2 0 1 (37) 74 54 (+19) +20 (2) 4
2 Varaždin (1) 3 2 0 1 (18) 60 73 (-19) -13 (0) 4
3 Maksimir Pastela (1) 3 1 0 2 (24) 52 56 (+8) -4 (2) 2
4 Umag (1) 3 1 0 2 (16) 60 63 (-8) -3 (0) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Dugo Selo 3 3 0 0 74 42 +32 6
2 Karlovac 3 2 0 1 50 49 +1 4
3 Ludbreg 3 1 0 2 47 51 -4 2
4 Ribola Kaštela 3 0 0 3 35 64 -29 0

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Rudar 3 3 0 0 66 47 +19 6
2 Viškovo 3 2 0 1 64 55 +9 4
3 Bjelovar 3 1 0 2 52 64 -12 2
4 Đakovo 3 0 0 3 49 65 -16 0

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 PPD Zagreb (1) 3 2 1 0 (18) 64 47 (0) +17 (1) 5
2 Balić-Metličić (1) 3 2 1 0 (18) 58 46 (0) +12 (1) 5
3 Osijek 3 1 0 2 44 66 -22 2
4 Poreč 3 0 0 3 51 58 -7 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Razigravanje 1.-8. mjesto

Polufinalna skupina 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Dugo Selo 3 3 0 0 77 43 +34 6
2 Trogir 3 2 0 1 69 59 +10 4
3 Varaždin 3 1 0 2 57 82 -25 2
4 Karlovac 3 0 0 3 47 66 -19 0

Polufinalna skupina 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 PPD Zagreb 3 2 1 0 61 45 +16 5
2 Rudar 3 2 0 1 54 55 -1 4
3 Balić-Metličić 3 1 1 1 57 56 +1 3
4 Viškovo 3 0 0 3 52 68 -16 0


Razigravanje 9.-16. mjesto

Grupa za poredak 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Maksimir Pastela 3 3 0 0 58 41 +17 6
2 Ludbreg 3 1 1 1 48 44 +4 3
3 Ribola Kaštela 3 1 0 2 44 49 -5 2
4 Umag 3 0 1 2 46 62 -16 1

Grupa za poredak 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Đakovo (1) 3 2 0 1 (21) 63 52 (+8) +11 (2) 4
2 Osijek (1) 3 2 0 1 (13) 58 57 (-8) +1 (0) 4
3 Poreč (1) 3 1 0 2 (19) 54 56 (+7) -2 (2) 2
4 Bjelovar (1) 3 1 0 2 (12) 52 62 (-7) -10 (0) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova
Poluzavršnica
 
Dugo Selo 25
 
 
Polufinale 121.05.09:00  
Rudar 11
 
 
 
PPD Zagreb 21
 
 
Polufinale 221.05.10:00  
Trogir 20
 
 
Završnica
 
 
Dugo Selo 16
 
 
   
Finale21.05.15:00  
   
PPD Zagreb 14
 
 
 
 
 
Rudar 16
 
 
   
3. mjesto21.05.14:00  
   
Trogir 17
 
 
 
 
 
Varaždin 23
 
 
   
5. mjesto21.05.12:00  
   
Balić-Metličić 24
 
 
 
 
 
Karlovac 25
 
 
   
7. mjesto21.05.11:00  
   
Viškovo 20
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 24
 
 
   
9. mjesto21.05.12:00  
   
Đakovo 13
 
 
 
 
 
Ludbreg 19
 
 
   
11. mjesto21.05.11:00  
   
Osijek 13
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 20
 
 
   
13. mjesto21.05.10:00  
   
Poreč 12
 
 
 
 
 
Bjelovar 24
 
 
   
15. mjesto21.05.09:00  
   
Umag 25
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
MRK Trogir - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
RK Balić-Metličić - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
HRK Karlovac - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
RK Maksimir Pastela - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
RK Ludbreg - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
RK Ribola Kaštela - 02/03
 
 
 
 
 
 
 
RK Umag - mlađi kadeti