Završnica PH Dječaci 2004/2005



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Valpovka 4 4 0 0 8 74 47 +27
2 Dugo Selo 4 3 0 1 6 80 69 +11
3 RK Koprivnica Hangar 18 4 2 0 2 4 57 64 -7
4 Arbanasi 4 1 0 3 2 53 67 -14
5 Gospić 4 0 0 4 0 53 70 -17

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Maksimir Pastela 4 4 0 0 8 90 44 +46
2 Solin 4 3 0 1 6 57 47 +10
3 Poreč 4 2 0 2 4 47 55 -8
4 Nexe (1) 4 0 1 3 (1) 1 57 74 (0) -17
5 Varaždin 1930 (1) 4 0 1 3 (1) 1 47 78 (0) -31
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 PPD Zagreb 4 4 0 0 8 63 37 +26
2 Čakovec 4 3 0 1 6 60 53 +7
3 Osijek (2) 4 1 0 3 (2) 2 54 57 (+2) -3
4 Ribola Kaštela (2) 4 1 0 3 (2) 2 41 57 (0) -16
5 Buje 53 (2) 4 1 0 3 (2) 2 40 54 (-2) -14
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Trsat 4 4 0 0 8 74 54 +20
2 Bjelovar 4 3 0 1 6 90 60 +30
3 Rugvica 4 2 0 2 4 69 68 +1
4 Metković ŠR 4 1 0 3 2 53 63 -10
5 Feniks 4 0 0 4 0 41 82 -41
Razigravanje
 
 
 
 
 
Čakovec 13
 
 
Utakmica 4427.05.09:40  
Rugvica 14
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 19
 
 
Utakmica 4327.05.09:40  
Poreč 15
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 19
 
 
Utakmica 4227.05.08:50  
Osijek 16
 
 
 
 
 
 
 
Solin 19
 
 
Utakmica 4127.05.08:50  
RK Koprivnica Hangar 18 15
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Valpovka 15
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 4927.05.15:30  
   
Rugvica 14
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 19
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5127.05.16:20  
   
Dugo Selo 10
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 24
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 5027.05.15:30  
   
Bjelovar 19
 
 
 
 
 
Trsat 17
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5227.05.16:20  
   
Solin 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arbanasi 18
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4727.05.11:20  
   
Varaždin 1930 16
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 11
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4827.05.11:20  
   
Feniks 18
 
 
 
 
 
Nexe 30
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4527.05.10:30  
   
Gospić 29
 
 
 
 
 
Metković ŠR 13
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4627.05.10:30  
   
Buje 53 16
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Valpovka 13
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6128.05.09:00  
   
   
   
PPD Zagreb 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 20
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6228.05.09:50  
   
   
   
Trsat 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 22
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5927.05.19:40  
   
   
   
Dugo Selo 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 12
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6027.05.19:40  
   
   
   
Solin 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 15
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5527.05.18:00  
   
   
   
Čakovec 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Koprivnica Hangar 18 21
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5627.05.18:00  
   
   
   
Osijek 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arbanasi 14
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5327.05.17:10  
   
   
   
Feniks 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nexe 14
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5427.05.17:10  
   
   
   
Buje 53 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 1930 14
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5727.05.18:50  
   
   
   
Ribola Kaštela 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gospić 10
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5827.05.18:50  
   
   
   
Metković ŠR 18
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale28.05.13:30  
   
   
   
   
   
   
   
Maksimir Pastela 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Valpovka 22
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto28.05.12:40  
   
   
   
   
   
   
   
Trsat 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto28.05.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Solin 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto28.05.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Bjelovar 24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 12
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto28.05.12:10  
   
   
   
   
   
   
   
RK Koprivnica Hangar 18 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čakovec 9
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto28.05.11:20  
   
   
   
   
   
   
   
Osijek 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arbanasi 20
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto28.05.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Nexe 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Feniks 9
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto28.05.09:40  
   
   
   
   
   
   
   
Buje 53 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto28.05.08:50  
   
   
   
   
   
   
   
Metković ŠR 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 1930 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto28.05.08:00  
   
   
   
   
   
   
   
Gospić 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK PPD Zagreb - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Valpovka - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Rugvica - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Bjelovar - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Koprivnica Hangar 18 - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Osijek - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Arbanasi - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Buje 53 - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković ŠR - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Gospić - dječaci A