Završnica PH Dječaci 2006/2007



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Rudar 4 4 0 0 8 56 23 +33
2 Karlovac 4 3 0 1 6 71 41 +30
3 Čakovec 4 2 0 2 4 40 62 -22
4 Trsat 4 1 0 3 2 37 57 -20
5 Bjelovar 4 0 0 4 0 45 66 -21

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Solin 4 4 0 0 8 68 53 +15
2 Rugvica 4 3 0 1 6 67 47 +20
3 Dugo Selo 4 2 0 2 4 62 55 +7
4 Daruvar 4 1 0 3 2 41 56 -15
5 Umag 4 0 0 4 0 42 69 -27

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 PPD Zagreb 4 4 0 0 8 57 28 +29
2 Maksimir Pastela 4 3 0 1 6 43 38 +5
3 Viro-Virovitica 4 2 0 2 4 39 51 -12
4 Koprivnica Hangar 18 4 1 0 3 2 41 43 -2
5 Poreč 4 0 0 4 0 30 50 -20

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Ivančica Ivanec 4 4 0 0 8 52 32 +20
2 Polet 4 3 0 1 6 49 39 +10
3 Dubrava 4 2 0 2 4 52 49 +3
4 Opatija 4 1 0 3 2 42 59 -17
5 Olimpija 4 0 0 4 0 49 65 -16
Razigravanje
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 15
 
 
Utakmica 4403.06.09:40  
Dubrava 11
 
 
 
 
 
 
 
Karlovac 18
 
 
Utakmica 4303.06.09:40  
Dugo Selo 13
 
 
 
 
 
 
 
Polet 18
 
 
Utakmica 4203.06.08:50  
Viro-Virovitica 11
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 21
 
 
Utakmica 4103.06.08:50  
Čakovec 8
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Rudar 18
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 4903.06.15:30  
   
Maksimir Pastela 10
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 17
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5103.06.16:20  
   
Karlovac 9
 
 
 
 
 
Solin 11
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 5003.06.15:30  
   
Polet 12
 
 
 
 
 
Ivančica Ivanec 11
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5203.06.16:20  
   
Rugvica 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trsat 17
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4703.06.11:20  
   
Umag 10
 
 
 
 
 
Koprivnica Hangar 18 14
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4803.06.11:20  
   
Olimpija 12
 
 
 
 
 
Daruvar 18
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4503.06.10:30  
   
Bjelovar 8
 
 
 
 
 
Opatija 13
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4603.06.10:30  
   
Poreč 9
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Rudar 12
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6104.06.09:00  
   
   
   
PPD Zagreb 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Polet 21
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6204.06.09:50  
   
   
   
Rugvica 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 11
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5903.06.19:40  
   
   
   
Karlovac 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 12
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6003.06.19:40  
   
   
   
Ivančica Ivanec 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 12
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5503.06.18:00  
   
   
   
Dubrava 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čakovec 13
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5603.06.18:00  
   
   
   
Viro-Virovitica 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trsat 14
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5303.06.17:10  
   
   
   
Koprivnica Hangar 18 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daruvar 13
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5403.06.17:10  
   
   
   
Opatija 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 10
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5703.06.18:50  
   
   
   
Olimpija 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 19
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5803.06.18:50  
   
   
   
Poreč 18
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Rudar 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale04.06.13:30  
   
   
   
   
   
   
   
Polet 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 10
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto04.06.12:40  
   
   
   
   
   
   
   
Rugvica 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karlovac 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto04.06.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Ivančica Ivanec 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto04.06.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Solin 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dubrava 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto04.06.12:10  
   
   
   
   
   
   
   
Viro-Virovitica 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto04.06.11:20  
   
   
   
   
   
   
   
Čakovec 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trsat 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto04.06.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Daruvar 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koprivnica Hangar 18 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto04.06.09:40  
   
   
   
   
   
   
   
Opatija 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Olimpija 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto04.06.08:50  
   
   
   
   
   
   
   
Bjelovar 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto04.06.08:00  
   
   
   
   
   
   
   
Poreč 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Rudar - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Rugvica - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HRK Karlovac - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Maksimir Pastela - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Dubrava - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Trsat - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Koprivnica Hangar 18 - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Olimpija - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Poreč - dječaci B