Završnica PH Djevojke 2002/2003



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Lokomotiva 3 3 0 0 6 79 54 +25
2 Hoteli Makarska 3 2 0 1 4 61 52 +9
3 Darda 3 1 0 2 2 48 60 -12
4 Đakovo 3 0 0 3 0 45 67 -22

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Zamet 3 3 0 0 6 67 34 +33
2 Udarnik 3 2 0 1 4 47 49 -2
3 Trogir 58 (1) 3 0 1 2 (1) 1 (17) 44 55 (0) -11
4 Radnik (1) 3 0 1 2 (1) 1 (17) 36 56 (0) -20
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Sesvete 3 3 0 0 6 84 43 +41
2 Sinj 3 2 0 1 4 58 50 +8
3 Liburnija 3 1 0 2 2 54 65 -11
4 Multinorm 3 0 0 3 0 40 78 -38

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Vranjic 3 3 0 0 6 53 39 +14
2 Murvica 3 2 0 1 4 39 38 +1
3 Podravka 3 1 0 2 2 38 46 -8
4 Tvin 3 0 0 3 0 46 53 -7
Razigravanje četvrtzavršnica
 
Lokomotiva 17
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 2906.04.11:00  
Udarnik 14
 
 
 
Sesvete 24
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3106.04.12:00  
Murvica 13
 
 
 
Zamet 25
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3006.04.11:00  
Hoteli Makarska 13
 
 
 
Sinj 10
 
 
1.-8. mjesto - Utakmica 3206.04.12:00  
Vranjic 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darda 22
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2506.04.09:00  
Radnik 12
 
 
 
Liburnija 19
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2706.04.10:00  
Tvin 14
 
 
 
Trogir 58 16
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2606.04.09:00  
Đakovo 14
 
 
 
Multinorm 19
 
 
9.-16. mjesto - Utakmica 2806.04.10:00  
Podravka 25
 
 
Razigravanje poluzavršnica
 
 
Lokomotiva 25
 
 
   
1.-4. mjesto - Utakmica 3906.04.19:00  
   
Sesvete 24
 
 
 
 
 
Zamet 13
 
 
   
1.-4. mjesto -Utakmica 4006.04.20:00  
   
Vranjic 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hoteli Makarska 19
 
 
   
5.-8. mjesto - Utakmica 3706.04.18:00  
   
Sinj 27
 
 
 
 
 
Udarnik 11
 
 
   
5.-8. mjesto - Utakmica 3806.04.18:00  
   
Murvica 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darda 20
 
 
   
9.-12. mjesto - Utakmica 3406.04.16:00  
   
Liburnija 18
 
 
 
 
 
Trogir 58 15
 
 
   
9.-12. mjesto - Utakmica 3606.04.17:00  
   
Podravka 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 12
 
 
   
13.-16. mjesto - Utakmica 3306.04.16:00  
   
Tvin 16
 
 
 
 
 
Đakovo 12
 
 
   
13.-16. mjesto - Utakmica 3506.04.17:00  
   
Multinorm 20
 
 
 
Razigravanje završnica
 
 
 
 
Lokomotiva 14
 
 
   
   
   
Finale07.04.13:00  
   
   
   
Vranjic 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sesvete 15
 
 
   
   
   
3. mjesto07.04.12:00  
   
   
   
Zamet 23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sinj 18
 
 
   
   
   
5. mjesto - Utakmica 4607.04.11:00  
   
   
   
Murvica 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hoteli Makarska 17
 
 
   
   
   
7. mjesto - Utakmica 4507.04.11:00  
   
   
   
Udarnik 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darda 17
 
 
   
   
   
9. mjesto - Utakmica 4407.04.10:00  
   
   
   
Podravka 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Liburnija 22
 
 
   
   
   
11.mjesto - Utakmica 4307.04.10:00  
   
   
   
Trogir 58 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvin 18
 
 
   
   
   
13. mjesto - Utakmica 4207.04.09:00  
   
   
   
Multinorm 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 8
 
 
   
   
   
15. mjesto - Utakmica 4107.04.09:00  
   
   
   
Đakovo 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Vranjic - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zamet - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Murvica - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Udarnik - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Podravka - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Liburnija - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Multinorm - mlađe kadetkinje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Đakovo - mlađe kadetkinje