Završnica PH Djevojke 2004/2005



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Senia (1) 4 3 0 1 (20) 56 47 (+2) +9 (2) 6
2 Podravka (1) 4 3 0 1 (18) 70 52 (-2) +18 (0) 6
3 Zamet 4 2 1 1 56 51 +5 5
4 Metković 4 1 1 2 43 55 -12 3
5 Sisak 4 0 0 4 42 62 -20 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Split 2010 (1) 4 3 1 0 (15) 75 54 (0) +21 (1) 7
2 Dugo Selo 55 (1) 4 3 1 0 (15) 68 54 (0) +14 (1) 7
3 Liburnija 4 2 0 2 61 56 +5 4
4 Zrinski 4 1 0 3 61 63 -2 2
5 Radnik 4 0 0 4 41 79 -38 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Rugvica 4 4 0 0 57 41 +16 8
2 Split 4 3 0 1 60 41 +19 6
3 Lokomotiva 4 2 0 2 45 41 +4 4
4 Omišalj 4 1 0 3 46 64 -18 2
5 Petason Vranjic 4 0 0 4 40 61 -21 0

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Sesvete 4 4 0 0 64 46 +18 8
2 Koka 4 2 1 1 62 47 +15 5
3 TVIN 4 2 0 2 48 42 +6 4
4 Trogirka 4 1 1 2 53 62 -9 3
5 Ivanić 4 0 0 4 39 69 -30 0
Razigravanje
 
 
 
 
 
Split 14
 
 
Utakmica 4409.05.09:45  
TVIN 4
 
 
 
 
 
 
 
Podravka 20
 
 
Utakmica 4309.05.09:45  
Liburnija 7
 
 
 
 
 
 
 
Koka 18
 
 
Utakmica 4209.05.09:00  
Lokomotiva 9
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 55 11
 
 
Utakmica 4109.05.09:00  
Zamet 13
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Senia 10
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 4909.05.16:45  
   
Split 14
 
 
 
 
 
Rugvica 9
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5109.05.17:30  
   
Podravka 18
 
 
 
 
 
Split 2010 23
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 5009.05.16:45  
   
Koka 10
 
 
 
 
 
Sesvete 21
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5209.05.17:30  
   
Zamet 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković 16
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4709.05.11:15  
   
Radnik 7
 
 
 
 
 
Omišalj 13
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4809.05.11:15  
   
Ivanić 8
 
 
 
 
 
Zrinski 21
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4509.05.10:30  
   
Sisak 11
 
 
 
 
 
Trogirka 16
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4609.05.10:30  
   
Petason Vranjic 15
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Split 11
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6110.05.09:00  
   
   
   
Podravka 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Split 2010 19
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6210.05.09:45  
   
   
   
Sesvete 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Senia 12
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5909.05.20:30  
   
   
   
Rugvica 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koka 10
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6009.05.20:30  
   
   
   
Zamet 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Liburnija 16
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5509.05.19:00  
   
   
   
TVIN 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 55 15
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5609.05.19:00  
   
   
   
Lokomotiva 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković 15
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5309.05.18:15  
   
   
   
Omišalj 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zrinski 12
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5409.05.18:15  
   
   
   
Trogirka 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 16
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5709.05.19:45  
   
   
   
Ivanić 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sisak 11
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5809.05.19:45  
   
   
   
Petason Vranjic 13
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale10.05.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
Split 2010 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Split 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto10.05.13:00  
   
   
   
   
   
   
   
Sesvete 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 18
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto10.05.11:15  
   
   
   
   
   
   
   
Zamet 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Senia 20
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto10.05.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Koka 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Liburnija 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto10.05.11:45  
   
   
   
   
   
   
   
Dugo Selo 55 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TVIN 8
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto10.05.11:00  
   
   
   
   
   
   
   
Lokomotiva 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto10.05.10:15  
   
   
   
   
   
   
   
Trogirka 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Omišalj 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto10.05.09:30  
   
   
   
   
   
   
   
Zrinski 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 23
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto10.05.08:45  
   
   
   
   
   
   
   
Petason Vranjic 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivanić 12
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto10.05.08:00  
   
   
   
   
   
   
   
Sisak 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Podravka - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽARK Split - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Rugvica - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Koka - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Dugo Selo 55 - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Lokomotiva - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Metković - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zrinski- djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Radnik - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Sisak - djevojčice A