Završnica PH Dječaci 2002/2003



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Dugo Selo 3 3 0 0 6 73 27 +46
2 Karlovac 3 2 0 1 4 52 55 -3
3 Trsat 3 1 0 2 2 37 53 -16
4 Viro-Virovitica 3 0 0 3 0 42 69 -27

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Dubrava 3 2 0 1 4 59 48 +11
2 Balić-Metličić (1) 3 1 1 1 (1) 3 (19) 63 52 (0) +11
3 Osijek (1) 3 1 1 1 (1) 3 (19) 50 59 (0) -9
4 Varaždin 3 1 0 2 2 44 57 -13
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Sisak 3 3 0 0 6 77 60 +17
2 Senj (2) 3 1 0 2 (2) 2 (41) 64 71 (+1) -7
3 Ludbreg (2) 3 1 0 2 (2) 2 (40) 58 59 (0) -1
4 Trogir (2) 3 1 0 2 (2) 2 (39) 58 67 (-1) -9
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 PPD Zagreb 3 3 0 0 6 84 52 +32
2 Đakovo (2) 3 1 0 2 (2) 2 (42) 59 63 (+3) -4
3 Ribola Kaštela (2) 3 1 0 2 (2) 2 (43) 61 77 (-1) -16
4 Zamet (2) 3 1 0 2 (2) 2 (41) 58 70 (-2) -12
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Razigravanje 1.-8. mjesto

Polufinalna skupina 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Dugo Selo 3 3 0 0 6 66 43 +23
2 Balić-Metličić (2) 3 1 0 2 (2) 2 (42) 55 57 (+7) -2
3 Dubrava (2) 3 1 0 2 (2) 2 (33) 52 58 (-3) -6
4 Karlovac (2) 3 1 0 2 (2) 2 (29) 40 55 (-4) -15
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Polufinalna skupina 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 PPD Zagreb 3 3 0 0 6 71 56 +15
2 Sisak 3 2 0 1 4 72 64 +8
3 Đakovo 3 1 0 2 2 58 65 -7
4 Senj 3 0 0 3 0 62 78 -16


Razigravanje 9.-16. mjesto

Grupa za poredak 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Varaždin 3 2 0 1 4 58 47 +11
2 Trsat 3 2 0 1 4 52 51 +1
3 Viro-Virovitica 3 1 0 2 2 41 43 -2
4 Osijek 3 1 0 2 2 42 52 -10

Grupa za poredak 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Trogir 3 3 0 0 6 64 52 +12
2 Zamet 3 2 0 1 4 68 63 +5
3 Ludbreg 3 1 0 2 2 53 60 -7
4 Ribola Kaštela 3 0 0 3 0 50 60 -10
Poluzavršnica
 
Dugo Selo 25
 
 
Polufinale 120.05.09:00  
Sisak 19
 
 
 
PPD Zagreb 17
 
 
Polufinale 220.05.10:00  
Balić-Metličić 11
 
 
Završnica
 
 
Dugo Selo 24
 
 
   
Finale20.05.15:00  
   
PPD Zagreb 19
 
 
 
 
 
Sisak 23
 
 
   
3. mjesto20.05.14:00  
   
Balić-Metličić 18
 
 
 
 
 
Dubrava 19
 
 
   
5. mjesto20.05.12:00  
   
Đakovo 26
 
 
 
 
 
Karlovac 22
 
 
   
7. mjesto20.05.11:00  
   
Senj 18
 
 
 
 
 
Varaždin 27
 
 
   
9. mjesto20.05.12:00  
   
Trogir 19
 
 
 
 
 
Trsat 24
 
 
   
11. mjesto20.05.11:00  
   
Zamet 25
 
 
 
 
 
Viro-Virovitica 16
 
 
   
13. mjesto20.05.10:00  
   
Ludbreg 21
 
 
 
 
 
Osijek 19
 
 
   
15. mjesto20.05.09:00  
   
Ribola Kaštela 12
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Sisak - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Đakovo - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
HRK Karlovac - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Varaždin - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Zamet - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Ludbreg - mlađi kadeti
 
 
 
 
 
 
 
RK Osijek - mlađi kadeti