Završnica PH Djevojke 2006/2007



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Lokomotiva 4 4 0 0 49 9 +40 8
2 Omišalj (1) 4 2 1 1 (8) 34 24 (0) +10 (1) 5
3 Radnik (1) 4 2 1 1 (8) 33 27 (0) +6 (1) 5
4 Umag (1) 4 0 1 3 (6) 14 36 (0) -22 (1) 1
5 Osijek (1) 4 0 1 3 (6) 21 55 (0) -34 (1) 1
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Samobor 4 4 0 0 41 19 +22 8
2 Sinj 4 3 0 1 38 23 +15 6
3 Bjelovar 4 2 0 2 38 26 +12 4
4 Buje 4 1 0 3 18 38 -20 2
5 Ivankovo 4 0 0 4 14 43 -29 0

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Podravka 4 4 0 0 39 18 +21 8
2 Trogir 58 4 3 0 1 30 22 +8 6
3 Rab 4 2 0 2 33 33 0 4
4 Trnina 4 1 0 3 29 26 +3 2
5 Olimpija Osijek 4 0 0 4 16 48 -32 0

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Sesvete 4 4 0 0 36 12 +24 8
2 Darda 4 3 0 1 45 24 +21 6
3 Split 2010 4 2 0 2 33 29 +4 4
4 Karlovac 4 1 0 3 25 39 -14 2
5 Rudar 4 0 0 4 15 50 -35 0
Razigravanje
 
 
 
 
 
Trogir 58 6
 
 
Utakmica 4419.05.09:30  
Split 2010 5
 
 
 
 
 
 
 
Omišalj 7
 
 
Utakmica 4319.05.09:30  
Bjelovar 5
 
 
 
 
 
 
 
Darda 16
 
 
Utakmica 4219.05.09:00  
Rab 8
 
 
 
 
 
 
 
Sinj 10
 
 
Utakmica 4119.05.09:00  
Radnik 8
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Lokomotiva 12
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 4919.05.17:00  
   
Trogir 58 5
 
 
 
 
 
Podravka 9
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5119.05.17:30  
   
Omišalj 6
 
 
 
 
 
Samobor 5
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 5019.05.17:00  
   
Darda 7
 
 
 
 
 
Sesvete 8
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5219.05.17:30  
   
Sinj 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 7
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4719.05.10:30  
   
Ivankovo 2
 
 
 
 
 
Trnina 15
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4819.05.10:30  
   
Rudar 2
 
 
 
 
 
Buje 6
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4519.05.10:00  
   
Osijek 11
 
 
 
 
 
Karlovac 9
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4619.05.10:00  
   
Olimpija Osijek 5
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Lokomotiva 10
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6120.05.09:00  
   
   
   
Podravka 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darda 8
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6220.05.09:30  
   
   
   
Sesvete 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trogir 58 9
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5919.05.19:30  
   
   
   
Omišalj 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Samobor 9
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6019.05.19:30  
   
   
   
Sinj 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 8
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5519.05.18:30  
   
   
   
Split 2010 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 10
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5619.05.18:30  
   
   
   
Rab 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 6
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5319.05.18:00  
   
   
   
Trnina 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osijek 6
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5419.05.18:00  
   
   
   
Karlovac 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivankovo 10
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5719.05.19:00  
   
   
   
Rudar 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Buje 12
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5819.05.19:00  
   
   
   
Olimpija Osijek 5
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 10
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale20.05.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
Darda 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto20.05.13:30  
   
   
   
   
   
   
   
Sesvete 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trogir 58 8
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto20.05.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Samobor 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Omišalj 12
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto20.05.10:00  
   
   
   
   
   
   
   
Sinj 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto20.05.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Rab 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Split 2010 8
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto20.05.11:00  
   
   
   
   
   
   
   
Radnik 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trnina 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto20.05.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Karlovac 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto20.05.10:00  
   
   
   
   
   
   
   
Osijek 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivankovo 5
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto20.05.09:30  
   
   
   
   
   
   
   
Buje 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rudar 8
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto20.05.09:00  
   
   
   
   
   
   
   
Olimpija Osijek 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Lokomotiva - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Podravka - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Trogir 58 - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Omišalj - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RŠD Bjelovar - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Radnik - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Trnina - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Umag - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Buje - djevojčice B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Olimpija Osijek - djevojčice B