Završnica PH Dječaci 2004/2005



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Maksimir Pastela 4 4 0 0 8 85 40 +45
2 Nexe 4 3 0 1 6 53 53 0
3 Ribola Kaštela 4 1 1 2 3 48 63 -15
4 Umag 4 1 0 3 2 56 66 -10
5 Koprivnica Hangar 18 4 0 1 3 1 49 69 -20

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Bjelovar (1) 4 3 0 1 (2) 6 (19) 71 71 (+3) 0
2 Gospić (1) 4 3 0 1 (0) 6 (16) 74 63 (-3) +11
3 Sisak 4 2 0 2 4 68 71 -3
4 Nova Gradiška (1) 4 1 0 3 (2) 2 (14) 58 75 (+1) -17
5 Solin (1) 4 1 0 3 (0) 2 (13) 70 61 (-1) +9
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Rugvica 4 4 0 0 8 83 55 +28
2 Čakovec (1) 4 2 0 2 (2) 4 (17) 70 63 (+2) +7
3 Trsat (1) 4 2 0 2 (0) 4 (15) 71 54 (-2) +17
4 Split 4 1 1 2 3 53 70 -17
5 Feniks 4 0 1 3 1 51 86 -35
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Valpovka 4 4 0 0 8 82 45 +37
2 Rudar 4 3 0 1 6 68 60 +8
3 Varaždin 4 2 0 2 4 56 54 +2
4 Trogir 4 1 0 3 2 53 70 -17
5 Poreč 4 0 0 4 0 35 65 -30
Razigravanje
 
 
 
 
 
Čakovec 17
 
 
Utakmica 4426.05.09:40  
Varaždin 15
 
 
 
 
 
 
 
Nexe 14
 
 
Utakmica 4326.05.09:40  
Sisak 21
 
 
 
 
 
 
 
Rudar 11
 
 
Utakmica 4226.05.08:50  
Trsat 17
 
 
 
 
 
 
 
Gospić 17
 
 
Utakmica 4126.05.08:50  
Ribola Kaštela 13
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Maksimir Pastela 20
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 4926.05.15:30  
   
Čakovec 11
 
 
 
 
 
Rugvica 19
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5126.05.16:20  
   
Sisak 10
 
 
 
 
 
Bjelovar 18
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 5026.05.15:30  
   
Trsat 11
 
 
 
 
 
Valpovka 18
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5226.05.16:20  
   
Gospić 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 17
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4726.05.11:20  
   
Solin 22
 
 
 
 
 
Split 18
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4826.05.11:20  
   
Poreč 13
 
 
 
 
 
Nova Gradiška 10
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4526.05.10:30  
   
Koprivnica Hangar 18 21
 
 
 
 
 
Trogir 12
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4626.05.10:30  
   
Feniks 13
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Maksimir Pastela 15
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6127.05.09:00  
   
   
   
Rugvica 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 18
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6227.05.09:50  
   
   
   
Valpovka 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čakovec 19
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5926.05.19:40  
   
   
   
Sisak 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trsat 18
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6026.05.19:40  
   
   
   
Gospić 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nexe 29
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5526.05.18:00  
   
   
   
Varaždin 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 14
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5626.05.18:00  
   
   
   
Rudar 23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 21
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5326.05.17:10  
   
   
   
Split 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koprivnica Hangar 18 20
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5426.05.17:10  
   
   
   
Feniks 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 15
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5726.05.18:50  
   
   
   
Poreč 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nova Gradiška 21
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5826.05.18:50  
   
   
   
Trogir 13
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 21
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale27.05.13:20  
   
   
   
   
   
   
   
Valpovka 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto27.05.12:15  
   
   
   
   
   
   
   
Bjelovar 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čakovec 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto27.05.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Trsat 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sisak 18
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto27.05.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Gospić 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nexe 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto27.05.12:10  
   
   
   
   
   
   
   
Rudar 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 20
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto27.05.11:20  
   
   
   
   
   
   
   
Ribola Kaštela 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 10
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto27.05.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Koprivnica Hangar 18 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Split 26
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto27.05.09:40  
   
   
   
   
   
   
   
Feniks 25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto27.05.08:50  
   
   
   
   
   
   
   
Nova Gradiška 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 8
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto27.05.08:00  
   
   
   
   
   
   
   
Trogir 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Maksimir Pastela - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Bjelovar - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Trsat - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Sisak - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Rudar - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Varaždin - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Koprivnica Hangar 18 - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Split - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Nova Gradiška - dječaci A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Trogir - dječaci A