Završnica PH Dječaci 2006/2007



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Ivančica Ivanec 4 4 0 0 64 37 +27 8
2 Solin 4 3 0 1 61 52 +9 6
3 Dugo Selo 4 2 0 2 72 67 +5 4
4 Feniks 4 1 0 3 47 59 -12 2
5 Viškovo 4 0 0 4 43 72 -29 0

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Koprivnica Hangar 18 (1) 4 3 0 1 (15) 65 48 (+7) +17 (2) 6
2 Rudar (1) 4 3 0 1 (8) 58 49 (-7) +9 (0) 6
3 Trsat 4 2 0 2 55 49 +6 4
4 Osijek (1) 4 1 0 3 (14) 47 62 (+4) -15 (2) 2
5 Vodice (1) 4 1 0 3 (10) 46 63 (-4) -17 (0) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 PPD Zagreb 4 4 0 0 102 30 +72 8
2 Viro-Virovitica 4 3 0 1 63 57 +6 6
3 Trogir 4 2 0 2 49 65 -16 4
4 Pećine 4 1 0 3 53 69 -16 2
5 Valpovka 4 0 0 4 41 87 -46 0

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Bjelovar (1) 4 3 0 1 (19) 62 56 (+1) +6 (2) 6
2 Rugvica (1) 4 3 0 1 (18) 72 53 (-1) +19 (0) 6
3 Poreč (1) 4 2 0 2 (10) 53 48 (+3) +5 (2) 4
4 Hrvatski Dragovoljac (1) 4 2 0 2 (7) 47 53 (-3) -6 (0) 4
5 Nexe 4 0 0 4 49 73 -24 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova
Razigravanje
 
 
 
 
 
Rudar 18
 
 
Utakmica 4102.06.09:00  
Dugo Selo 11
 
 
 
 
 
 
 
Solin 12
 
 
Utakmica 4302.06.09:45  
Trsat 15
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 21
 
 
Utakmica 4202.06.09:00  
Trogir 10
 
 
 
 
 
 
 
Viro-Virovitica 17
 
 
Utakmica 4402.06.09:45  
Poreč 16
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Bjelovar 15
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 4902.06.15:30  
   
Rudar 17
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 17
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5102.06.16:15  
   
Trsat 4
 
 
 
 
 
Koprivnica Hangar 18 14
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 5002.06.15:30  
   
Rugvica 15
 
 
 
 
 
Ivančica Ivanec 18
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5202.06.16:15  
   
Viro-Virovitica 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Feniks 7
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4702.06.11:15  
   
Vodice 19
 
 
 
 
 
Pećine 10
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4802.06.11:15  
   
Nexe 13
 
 
 
 
 
Osijek 11
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4502.06.10:30  
   
Viškovo 13
 
 
 
 
 
Hrvatski Dragovoljac 15
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4602.06.10:30  
   
Valpovka 14
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Rudar 7
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6103.06.09:00  
   
   
   
PPD Zagreb 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 13
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6203.06.09:50  
   
   
   
Ivančica Ivanec 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 14
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5902.06.19:15  
   
   
   
Trsat 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koprivnica Hangar 18 20
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6002.06.19:15  
   
   
   
Viro-Virovitica 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 14
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5502.06.17:45  
   
   
   
Poreč 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugo Selo 19
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5602.06.17:45  
   
   
   
Trogir 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vodice 17
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5302.06.17:00  
   
   
   
Nexe 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Viškovo 14
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5402.06.17:00  
   
   
   
Hrvatski Dragovoljac 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Feniks 18
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5702.06.18:30  
   
   
   
Pećine 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osijek 13
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5802.06.18:30  
   
   
   
Valpovka 14
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 19
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale03.06.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
Ivančica Ivanec 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rudar 20
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto03.06.13:10  
   
   
   
   
   
   
   
Rugvica 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trsat 10
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto03.06.12:20  
   
   
   
   
   
   
   
Koprivnica Hangar 18 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bjelovar 20
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto03.06.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Viro-Virovitica 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto03.06.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Dugo Selo 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto03.06.12:20  
   
   
   
   
   
   
   
Trogir 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vodice 8
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto03.06.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Hrvatski Dragovoljac 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nexe 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto03.06.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Viškovo 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Feniks 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto03.06.09:50  
   
   
   
   
   
   
   
Valpovka 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pećine 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto03.06.09:00  
   
   
   
   
   
   
   
Osijek 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK PPD Zagreb - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Rudar - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Koprivnica Hangar 18 - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Bjelovar - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Poreč - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Hrvatski Dragovoljac - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Viškovo - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Valpovka - dječaci B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Pećine - dječaci B