Završnica PH Djevojke 2006/2007



Po skupinama

A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Sesvete 4 4 0 0 56 30 +26 8
2 Radnik 4 3 0 1 62 35 +27 6
3 Senia 4 2 0 2 49 56 -7 4
4 ŽRK Darda 4 1 0 3 51 59 -8 2
5 Hoteli Makarska 4 0 0 4 28 66 -38 0

B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 ŽRK Samobor (1) 4 3 0 1 (15) 59 54 (+2) +5 (2) 6
2 ŽRK Sinj (1) 4 3 0 1 (13) 66 54 (-2) +12 (0) 6
3 Podravka (1) 4 2 0 2 (17) 61 59 (+2) +2 (2) 4
4 ŽRK Dalmatinka (1) 4 2 0 2 (15) 69 64 (-2) +5 (0) 4
5 ŽRK Osijek 4 0 0 4 45 69 -24 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Lokomotiva 4 4 0 0 56 23 +33 8
2 Koka 4 3 0 1 47 32 +15 6
3 Split 2010 4 2 0 2 46 37 +9 4
4 ŽRK Slatina 4 1 0 3 34 59 -25 2
5 Liburnija 4 0 0 4 22 54 -32 0

D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Trogirka 4 3 0 1 59 40 +19 6
2 Zrinski (1) 4 2 1 1 (16) 45 50 (+2) -5 (2) 5
3 Omišalj (1) 4 2 1 1 (14) 53 52 (-2) +1 (0) 5
4 RŠD Bjelovar 4 1 1 2 51 52 -1 3
5 ŽRK Zelina 4 0 1 3 39 53 -14 1
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova
Razigravanje
 
 
 
 
 
Koka 7
 
 
Razigravanje - Utakmica 4826.04.09:45  
Omišalj 6
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 14
 
 
Razigravanje - Utakmica 4726.04.09:45  
Podravka 16
 
 
 
 
 
 
 
Zrinski 6
 
 
Razigravanje - Utakmica 4626.04.09:00  
Split 2010 9
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Sinj 15
 
 
Razigravanje - Utakmica 4526.04.09:00  
Senia 10
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Sesvete 16
 
 
   
Četvrtfinale - Utakmica 4927.04.16:45  
   
Koka 8
 
 
 
 
 
Lokomotiva 17
 
 
   
Četvrtfinale - Utakmica 5127.04.17:30  
   
Podravka 12
 
 
 
 
 
ŽRK Samobor 16
 
 
   
Četvrtfinale - Utakmica 5027.04.16:45  
   
Split 2010 11
 
 
 
 
 
Trogirka 15
 
 
   
Četvrtfinale - Utakmica 5227.04.17:30  
   
ŽRK Sinj 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Slatina 8
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4426.04.11:15  
   
ŽRK Zelina 15
 
 
 
 
 
ŽRK Darda 20
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4326.04.11:15  
   
ŽRK Osijek 13
 
 
 
 
 
ŽRK Dalmatinka 14
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4226.04.10:30  
   
RŠD Bjelovar 8
 
 
 
 
 
ŽRK Dalmatinka 24
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4126.04.10:30  
   
Hoteli Makarska 2
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Sesvete 13
 
 
   
   
   
Polufinale 1- 6127.04.09:00  
   
   
   
Lokomotiva 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Samobor 19
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6227.04.09:45  
   
   
   
Trogirka 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koka 10
 
 
   
   
   
5. - 8. mjesto - Utakmica 5926.04.20:30  
   
   
   
Podravka 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Split 2010 15
 
 
   
   
   
5. - 8. mjesto - Utakmica 6026.04.20:30  
   
   
   
ŽRK Sinj 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 19
 
 
   
   
   
9. - 12. mjesto - Utakmica 5526.04.19:00  
   
   
   
Omišalj 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Senia 13
 
 
   
   
   
9. - 12. mjesto - Utakmica 5626.04.19:00  
   
   
   
Zrinski 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Darda 13
 
 
   
   
   
13. - 16. mjesto - Utakmica 5326.04.18:15  
   
   
   
ŽRK Zelina 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Dalmatinka 15
 
 
   
   
   
13. - 16. mjesto - Utakmica 5426.04.18:15  
   
   
   
RŠD Bjelovar 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Osijek 13
 
 
   
   
   
17. - 20. mjesto - Utakmica 5726.04.19:45  
   
   
   
ŽRK Slatina 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hoteli Makarska 6
 
 
   
   
   
17. - 20. mjesto - Utakmica 5826.04.19:45  
   
   
   
Liburnija 9
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Sesvete 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
1. mjesto27.04.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
ŽRK Samobor 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto27.04.13:00  
   
   
   
   
   
   
   
Trogirka 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto27.04.11:15  
   
   
   
   
   
   
   
Split 2010 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koka 7
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto27.04.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
ŽRK Sinj 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnik 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto27.04.11:45  
   
   
   
   
   
   
   
Senia 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Omišalj 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto27.04.11:00  
   
   
   
   
   
   
   
Zrinski 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zelina 18
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto27.04.10:15  
   
   
   
   
   
   
   
ŽRK Dalmatinka 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Darda 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto27.04.09:30  
   
   
   
   
   
   
   
RŠD Bjelovar 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Slatina 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto27.04.08:45  
   
   
   
   
   
   
   
Liburnija 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Osijek 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto27.04.08:00  
   
   
   
   
   
   
   
Hoteli Makarska 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Sesvete Agroproteinka - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Trogir 58 - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Podravka - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Sinj - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Radnik - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zrinski- djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zelina - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RŠD Bjelovar - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Liburnija - djevojčice A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Osijek - djevojčice A