Završnica PH Djevojke 2004/2005



Po skupinama

Skupina A , Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Podravka Vegeta 4 4 0 0 120 69 +51 8
2 Poreč (1) 4 2 1 1 (18) 72 80 (0) -8 (1) 5
3 Zamet (1) 4 2 1 1 (18) 73 82 (0) -9 (1) 5
4 Metković 4 1 0 3 68 71 -3 2
5 Brod 4 0 0 4 65 96 -31 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Rugvica 4 3 1 0 84 68 +16 7
2 Lokomotiva 4 2 1 1 71 69 +2 5
3 Sisak (1) 4 1 1 2 (15) 68 72 (0) -4 (1) 3
4 Hoteli Makarska (1) 4 1 1 2 (15) 66 81 (0) -15 (1) 3
5 Sinj 4 1 0 3 84 83 +1 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Split 2010 4 3 1 0 88 79 +9 7
2 Senia 4 2 1 1 75 74 +1 5
3 Dugo Selo 55 (1) 4 2 0 2 (24) 73 72 (+4) +1 (2) 4
4 Zrinski (1) 4 2 0 2 (20) 87 82 (-4) +5 (0) 4
5 1234 Virovitica 4 0 0 4 62 78 -16 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Split 4 4 0 0 109 65 +44 8
2 Sesvete Agroproteinka 4 3 0 1 83 73 +10 6
3 Liburnija Opatija 4 2 0 2 76 96 -20 4
4 Koka 4 1 0 3 84 92 -8 2
5 Zelina 4 0 0 4 61 87 -26 0
Razigravanje
 
 
 
 
 
Senia 20
 
 
Utakmica 4415.05.10:00  
Liburnija Opatija 12
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 20
 
 
Utakmica 4315.05.10:00  
Sisak 22
 
 
 
 
 
 
 
Sesvete Agroproteinka 21
 
 
Utakmica 4215.05.09:00  
Dugo Selo 55 18
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 18
 
 
Utakmica 4115.05.09:00  
Zamet 26
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Podravka Vegeta 26
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 4915.05.15:30  
   
Senia 22
 
 
 
 
 
Split 2010 19
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 5115.05.16:30  
   
Sisak 12
 
 
 
 
 
Rugvica 22
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5015.05.15:30  
   
Sesvete Agroproteinka 21
 
 
 
 
 
Split 18
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5215.05.16:30  
   
Zamet 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković 19
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4715.05.12:00  
   
Sinj 21
 
 
 
 
 
Zrinski 31
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4815.05.12:00  
   
Zelina 17
 
 
 
 
 
Hoteli Makarska 17
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4515.05.11:00  
   
Brod 15
 
 
 
 
 
Koka 14
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4615.05.11:00  
   
1234 Virovitica 20
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Podravka Vegeta 20
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6116.05.08:30  
   
   
   
Split 2010 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rugvica 18
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6216.05.09:30  
   
   
   
Split 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Senia 23
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5915.05.20:30  
   
   
   
Sisak 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sesvete Agroproteinka 16
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6015.05.20:30  
   
   
   
Zamet 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 23
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5515.05.18:30  
   
   
   
Liburnija Opatija 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lokomotiva 23
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5615.05.18:30  
   
   
   
Dugo Selo 55 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sinj 26
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5315.05.17:30  
   
   
   
Zrinski 30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hoteli Makarska 14
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5415.05.17:30  
   
   
   
1234 Virovitica 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković 19
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5715.05.19:30  
   
   
   
Zelina 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brod 24
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5815.05.19:30  
   
   
   
Koka 26
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka Vegeta 26
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale16.05.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
Rugvica 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Split 2010 19
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto16.05.13:00  
   
   
   
   
   
   
   
Split 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Senia 21
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto16.05.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Sesvete Agroproteinka 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sisak 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto16.05.10:30  
   
   
   
   
   
   
   
Zamet 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto16.05.13:00  
   
   
   
   
   
   
   
Lokomotiva 33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Liburnija Opatija 22
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto16.05.12:00  
   
   
   
   
   
   
   
Dugo Selo 55 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zrinski 27
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto16.05.11:00  
   
   
   
   
   
   
   
1234 Virovitica 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sinj 16
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto16.05.10:00  
   
   
   
   
   
   
   
Hoteli Makarska 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metković 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto16.05.09:00  
   
   
   
   
   
   
   
Koka 23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zelina 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto 16.05.08:00  
   
   
   
   
   
   
   
Brod 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podravka Vegeta - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Split 2010 - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Sesvete Agroproteinka - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zamet - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Lokomotiva - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Liburnija Opatija - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Zrinski - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Hoteli Makarska - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŽRK Koka - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brod - 04/05