Završnica PH Dječaci 2008/2009



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Maksimir Pastela 4 4 0 0 55 30 +25 8
2 Zadar 2013 4 3 0 1 43 33 +10 6
3 Pećine 4 2 0 2 41 41 0 4
4 Daruvar 4 1 0 3 41 54 -13 2
5 Osijek 4 0 0 4 35 57 -22 0

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 PPD Zagreb 4 4 0 0 75 39 +36 8
2 Varaždin 1930 4 3 0 1 66 49 +17 6
3 Solin 4 2 0 2 52 56 -4 4
4 Nexe 4 1 0 3 49 70 -21 2
5 Umag 4 0 0 4 42 70 -28 0

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Dugopolje (1) 4 3 0 1 (17) 52 37 (+7) +15 (2) 6
2 Metalac (1) 4 3 0 1 (10) 62 45 (-7) +17 (0) 6
3 Ivan Mikanovci 4 2 0 2 38 38 0 4
4 Ivančica Ivanec (1) 4 1 0 3 (8) 30 47 (+1) -17 (2) 2
5 Karlovac (1) 4 1 0 3 (7) 35 50 (-1) -15 (0) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Gospić 4 4 0 0 65 46 +19 8
2 Sesvete 4 3 0 1 56 38 +18 6
3 Rudar 4 2 0 2 54 46 +8 4
4 Bjelovar 4 1 0 3 44 58 -14 2
5 Cestorad Ivankovo 4 0 0 4 41 72 -31 0
Razigravanje
 
 
 
 
 
Sesvete 11
 
 
Utakmica 4211.05.09:00  
Ivan Mikanovci 13
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 1930 17
 
 
Utakmica 4111.05.09:00  
Pećine 12
 
 
 
 
 
 
 
Metalac 17
 
 
Utakmica 4411.05.09:45  
Rudar 11
 
 
 
 
 
 
 
Zadar 2013 10
 
 
Utakmica 4311.05.09:45  
Solin 7
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
Maksimir Pastela 13
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 4911.05.15:30  
   
Ivan Mikanovci 8
 
 
 
 
 
Dugopolje 15
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 5111.05.16:15  
   
Varaždin 1930 17
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 16
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5011.05.15:30  
   
Metalac 12
 
 
 
 
 
Gospić 10
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5211.05.16:15  
   
Zadar 2013 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daruvar 15
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4711.05.11:30  
   
Umag 14
 
 
 
 
 
Ivančica Ivanec 14
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4811.05.11:15  
   
Cestorad Ivankovo 9
 
 
 
 
 
Nexe 12
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4511.05.10:30  
   
Osijek 14
 
 
 
 
 
Bjelovar 6
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4611.05.10:30  
   
Karlovac 19
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Maksimir Pastela 19
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6112.05.09:00  
   
   
   
Varaždin 1930 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 10
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6212.05.09:50  
   
   
   
Zadar 2013 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivan Mikanovci 13
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5911.05.19:15  
   
   
   
Dugopolje 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metalac 14
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6011.05.19:15  
   
   
   
Gospić 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 13
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5511.05.17:45  
   
   
   
Rudar 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pećine 11
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5611.05.17:45  
   
   
   
Sesvete 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daruvar 10
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5311.05.17:00  
   
   
   
Ivančica Ivanec 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osijek 10
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5411.05.17:00  
   
   
   
Karlovac 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 17
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5711.05.18:30  
   
   
   
Cestorad Ivankovo 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nexe 10
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5811.05.18:30  
   
   
   
Bjelovar 21
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale12.05.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
PPD Zagreb 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 1930 10
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto12.05.13:00  
   
   
   
   
   
   
   
Zadar 2013 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivan Mikanovci 6
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto12.05.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Gospić 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dugopolje 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto12.05.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Metalac 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rudar 6
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto12.05.13:10  
   
   
   
   
   
   
   
Sesvete 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 10
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto12.05.12:20  
   
   
   
   
   
   
   
Pećine 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivančica Ivanec 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto12.05.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Osijek 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daruvar 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto12.05.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Karlovac 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto12.05.09:50  
   
   
   
   
   
   
   
Bjelovar 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cestorad Ivankovo 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto12.05.09:00  
   
   
   
   
   
   
   
Nexe 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maksimir Pastela - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 1930 - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gospić - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Metalac - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sesvete - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pećine - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ivančica Ivanec - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daruvar - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umag - 08/09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nexe - 08/09