Završnica PH Dječaci 2006/2007



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 PPD Zagreb 4 4 0 0 105 36 +69 8
2 Ribola Kaštela (1) 4 2 1 1 (12) 58 59 (0) -1 (1) 5
3 Varaždin 1930 (1) 4 2 1 1 (12) 58 67 (0) -9 (1) 5
4 Osijek 4 1 0 3 42 70 -28 2
5 Zamet 4 0 0 4 38 69 -31 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Trsat 4 4 0 0 67 37 +30 8
2 Solin (1) 4 2 0 2 (19) 51 58 (+3) -7 (2) 4
3 Dugo Selo (1) 4 2 0 2 (16) 66 64 (-3) +2 (0) 4
4 Valpovka (1) 4 1 0 3 (24) 58 70 (+9) -12 (2) 2
5 Daruvar (1) 4 1 0 3 (15) 54 67 (-9) -13 (0) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Dubrava 4 3 1 0 79 54 +25 7
2 Karlovac (2) 4 2 0 2 (35) 72 72 (+3) 0 (2) 4
3 Ivančica Ivanec (2) 4 2 0 2 (37) 64 64 (+2) 0 (2) 4
4 Hrvatski Dragovoljac (2) 4 1 2 1 (35) 66 71 (-5) -5 (2) 4
5 Požega 4 0 1 3 52 72 -20 1
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Koprivnica Noa 4 3 0 1 72 63 +9 6
2 Poreč (1) 4 2 1 1 (13) 62 54 (0) +8 (1) 5
3 Viro-Virovitica (1) 4 2 1 1 (13) 61 61 (0) 0 (1) 5
4 Rudar 4 2 0 2 72 65 +7 4
5 Zadar 1954 4 0 0 4 40 64 -24 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova
Razigravanje
 
 
 
 
 
Poreč 20
 
 
Utakmica 4201.06.09:00  
Ivančica Ivanec 8
 
 
 
 
 
 
 
Solin 14
 
 
Utakmica 4101.06.09:00  
Varaždin 1930 13
 
 
 
 
 
 
 
Karlovac 18
 
 
Utakmica 4401.06.09:45  
Viro-Virovitica 17
 
 
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 16
 
 
Utakmica 4301.06.09:45  
Dugo Selo 18
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
PPD Zagreb 19
 
 
   
Četvrtfinale 3 - 4901.06.15:30  
   
Poreč 10
 
 
 
 
 
Dubrava 19
 
 
   
Četvrtfinale 1 - 5101.06.16:15  
   
Solin 6
 
 
 
 
 
Trsat 23
 
 
   
Četvrtfinale 4 - 5001.06.15:30  
   
Karlovac 13
 
 
 
 
 
Koprivnica Noa 14
 
 
   
Četvrtfinale 2 - 5201.06.16:15  
   
Dugo Selo 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hrvatski Dragovoljac 8
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4701.06.11:15  
   
Zadar 1954 14
 
 
 
 
 
Osijek 20
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4801.06.11:15  
   
Daruvar 11
 
 
 
 
 
Valpovka 14
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4501.06.10:30  
   
Zamet 19
 
 
 
 
 
Rudar 24
 
 
   
Razigravanje - Utakmica 4601.06.10:30  
   
Požega 17
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
PPD Zagreb 23
 
 
   
   
   
Polufinale 1 - 6102.06.09:00  
   
   
   
Dubrava 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trsat 14
 
 
   
   
   
Polufinale 2 - 6202.06.09:50  
   
   
   
Dugo Selo 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 15
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 5901.06.19:15  
   
   
   
Solin 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karlovac 19
 
 
   
   
   
5.-8. mjesto - Utakmica 6001.06.19:15  
   
   
   
Koprivnica Noa 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 19
 
 
   
   
   
9.-12. mjesto - Utakmica 5501.06.17:45  
   
   
   
Viro-Virovitica 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varaždin 1930 16
 
 
   
   
   
9.-12.mjesto - Utakmica 5601.06.17:45  
   
   
   
Ivančica Ivanec 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osijek 8
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5301.06.17:00  
   
   
   
Zadar 1954 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zamet 10
 
 
   
   
   
13.-16. mjesto - Utakmica 5401.06.17:00  
   
   
   
Rudar 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hrvatski Dragovoljac 16
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5701.06.18:30  
   
   
   
Daruvar 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Valpovka 17
 
 
   
   
   
17.-20. mjesto - Utakmica 5801.06.18:30  
   
   
   
Požega 18
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
PPD Zagreb 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale02.06.14:00  
   
   
   
   
   
   
   
Trsat 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dubrava 11
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3. mjesto02.06.13:00  
   
   
   
   
   
   
   
Dugo Selo 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poreč 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
5. mjesto02.06.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Karlovac 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solin 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
7. mjesto02.06.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Koprivnica Noa 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ribola Kaštela 14
 
 
   
   
   
   
   
   
   
9. mjesto02.06.13:10  
   
   
   
   
   
   
   
Varaždin 1930 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Viro-Virovitica 7
 
 
   
   
   
   
   
   
   
11. mjesto02.06.12:20  
   
   
   
   
   
   
   
Ivančica Ivanec 19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zadar 1954 17
 
 
   
   
   
   
   
   
   
13. mjesto02.06.11:30  
   
   
   
   
   
   
   
Rudar 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osijek 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
15. mjesto02.06.10:40  
   
   
   
   
   
   
   
Zamet 18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daruvar 13
 
 
   
   
   
   
   
   
   
17. mjesto02.06.09:50  
   
   
   
   
   
   
   
Požega 17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hrvatski Dragovoljac 15
 
 
   
   
   
   
   
   
   
19. mjesto02.06.09:00  
   
   
   
   
   
   
   
Valpovka 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK PPD Zagreb - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK ŠR Karlovac - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Solin - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRK Varaždin 1930 - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Ivančica Ivanec - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Zadar 1954 - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Zamet - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Požega - 06/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Valpovka - 06/07