Završnica PH Dječaci 2004/2005



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Maksimir Pastela 3 3 0 0 74 41 +33 6
2 Varaždin 3 2 0 1 55 51 +4 4
3 Dugo Selo 3 1 0 2 58 67 -9 2
4 Zamet 3 0 0 3 44 72 -28 0

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Rugvica 3 3 0 0 64 51 +13 6
2 Trsat 3 2 0 1 63 56 +7 4
3 Čakovec 3 1 0 2 64 69 -5 2
4 Split 3 0 0 3 54 69 -15 0

Skupina C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Rudar 3 2 1 0 66 50 +16 5
2 Valpovka 3 2 0 1 54 53 +1 4
3 Karlovac 3 1 0 2 52 59 -7 2
4 Trogir 3 0 1 2 51 61 -10 1

Skupina D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Solin (1) 3 2 1 0 (15) 62 50 (0) +12 (1) 5
2 PPD Zagreb (1) 3 2 1 0 (15) 63 52 (0) +11 (1) 5
3 Nexe (1) 3 0 1 2 (20) 54 62 (0) -8 (1) 1
4 Bjelovar (1) 3 0 1 2 (20) 58 73 (0) -15 (1) 1
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Razigravanje 1.-8. mjesto

Polufinalna skupina 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Maksimir Pastela 3 3 0 0 68 34 +34 6
2 Rugvica 3 2 0 1 52 52 0 4
3 Trsat 3 1 0 2 48 55 -7 2
4 Varaždin 3 0 0 3 38 65 -27 0

Polufinalna skupina 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 PPD Zagreb (1) 3 1 2 0 (20) 51 48 (+3) +3 (2) 4
2 Rudar (1) 3 2 0 1 (17) 59 49 (-3) +10 (0) 4
3 Valpovka 3 1 1 1 51 50 +1 3
4 Solin 3 0 1 2 40 54 -14 1
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova


Razigravanje 9.-16. mjesto

Grupa za poredak 1, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Dugo Selo 3 3 0 0 75 56 +19 6
2 Zamet (2) 3 1 0 2 (44) 65 62 (+4) +3 (2) 2
3 Čakovec (2) 3 1 0 2 (44) 64 73 (-1) -9 (2) 2
4 Split (2) 3 1 0 2 (41) 56 69 (-3) -13 (2) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Grupa za poredak 2, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Bjelovar (1) 3 1 2 0 (29) 72 65 (0) +7 (1) 4
2 Karlovac (1) 3 1 2 0 (29) 63 61 (0) +2 (1) 4
3 Trogir (1) 3 1 0 2 (16) 50 57 (+2) -7 (2) 2
4 Nexe (1) 3 0 2 1 (14) 48 50 (-2) -2 (0) 2
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova
Poluzavršnica
 
Maksimir Pastela 23
 
 
Polufinale 126.05.09:00  
Rudar 21
 
 
 
PPD Zagreb 16
 
 
Polufinale 226.05.10:00  
Rugvica 18
 
 
Završnica
 
 
Maksimir Pastela 18
 
 
   
Finale26.05.15:00  
   
Rugvica 15
 
 
 
 
 
Rudar 18
 
 
   
3. mjesto26.05.14:00  
   
PPD Zagreb 17
 
 
 
 
 
Trsat 11
 
 
   
5. mjesto26.05.12:00  
   
Valpovka 13
 
 
 
 
 
Varaždin 26
 
 
   
7. mjesto26.05.11:00  
   
Solin 15
 
 
 
 
 
Dugo Selo 29
 
 
   
9. mjesto26.05.12:00  
   
Bjelovar 23
 
 
 
 
 
Zamet 18
 
 
   
11. mjesto26.05.11:00  
   
Karlovac 24
 
 
 
 
 
Čakovec 20
 
 
   
13. mjesto26.05.10:00  
   
Trogir 19
 
 
 
 
 
Split 25
 
 
   
15. mjesto26.05.09:00  
   
Nexe 18
 
 
 
 
 
 
 
 
RK Maksimir Pastela - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
RK Rudar - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
RK Valpovka - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
RK Varaždin - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
MRK Dugo Selo - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
HRK Karlovac - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
RK Čakovec - 04/05
 
 
 
 
 
 
 
RK Split - 04/05