Vaterpolo - Prvenstvo Hrvatske seniorke

Skupina

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 ŽAVK Mladost 8 8 0 0 24 124 37 +87
2 OVK POŠK (1) 7 5 0 2 (3) 15 107 33 (+19) +74
3 ŽVK Bura (1) 8 5 0 3 (0) 15 72 72 (-19) 0
4 ŽVK Primorje 8 4 0 4 12 65 57 +8
5 ŽVK Viktoria 8 1 0 7 3 46 86 -40
6 VK Mursa / Marsonia 7 0 0 7 0 24 153 -129
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Utakmice

1. kolo Skupina
18th Jan 19, 20:45
ŽAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo Skupina
19th Jan 19, 18:00
ŽVK Primorje EB
5 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1. kolo Skupina
26th Jan 19, 16:45
VK Mursa / Marsonia
5 : 19
ZAVRšENO

ŽVK Suzuki Bura
Slavonski Brod, Gradski bazen
2. kolo Skupina
1st Feb 19, 19:00
VK Mursa / Marsonia
5 : 18
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Slavonski Brod, Gradski bazen
2. kolo Skupina
3rd Feb 19, 18:00
ŽVK Primorje EB
7 : 11
ZAVRšENO

ŽVK Suzuki Bura
Rijeka, Kantrida
2. kolo Skupina
6th Feb 19, 20:30
ŽVK Viktoria
3 : 21
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
3. kolo Skupina
8th Feb 19, 20:45
ŽAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo Skupina
9th Feb 19, 14:00
ŽVK Suzuki Bura
8 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
3. kolo Skupina
9th Feb 19, 15:20
OVK POŠK
30 : 3
ZAVRšENO

VK Mursa / Marsonia
Split, Poljud
4. kolo Skupina
16th Feb 19, 18:00
ŽVK Suzuki Bura
5 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
4. kolo Skupina
16th Feb 19, 19:00
ŽVK Primorje EB
2 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
5. kolo Skupina
23rd Feb 19, 16:00
OVK POŠK
19 : 0
ZAVRšENO

ŽVK Suzuki Bura
Split, Poljud
5. kolo Skupina
23rd Feb 19, 18:00
ŽAVK Mladost
18 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo Skupina
24th Feb 19, 17:30
VK Mursa / Marsonia
3 : 26
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Slavonski Brod, Gradski bazen
6. kolo Skupina
8th Mar 19, 19:30
OVK POŠK
4 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
6. kolo Skupina
9th Mar 19, 17:00
ŽVK Viktoria
6 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Šibenik, Crnica
6. kolo Skupina
9th Mar 19, 20:30
ŽVK Suzuki Bura
19 : 4
ZAVRšENO

VK Mursa / Marsonia
Split, Poljud
4. kolo Skupina
10th Mar 19, 14:00
ŽVK Viktoria
19 : 3
ZAVRšENO

VK Mursa / Marsonia
Šibenik, Crnica
7. kolo Skupina
16th Mar 19, 14:30
OVK POŠK
16 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
7. kolo Skupina
16th Mar 19, 16:00
ŽVK Suzuki Bura
3 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Split, Poljud
7. kolo Skupina
16th Mar 19, 18:00
ŽAVK Mladost
22 : 1
ZAVRšENO

VK Mursa / Marsonia
Zagreb, SRC Mladost
8. kolo Skupina
23rd Mar 19, 18:00
ŽVK Viktoria
6 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Suzuki Bura
Šibenik, Crnica
8. kolo Skupina
23rd Mar 19, 19:00
ŽVK Primorje EB
6 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
8. kolo Skupina
30th Mar 19
VK Mursa / Marsonia
U PRIPREMI

OVK POŠK
Slavonski Brod, Gradski bazen
9. kolo Skupina
30th Mar 19
ŽAVK Mladost
U PRIPREMI

ŽVK Suzuki Bura
Zagreb, SRC Mladost
9. kolo Skupina
6th Apr 19
OVK POŠK
U PRIPREMI

ŽVK Primorje EB
Split, Poljud
9. kolo Skupina
6th Apr 19
VK Mursa / Marsonia
U PRIPREMI

ŽVK Viktoria
Slavonski Brod, Gradski bazen
10. kolo Skupina
13th Apr 19
ŽVK Suzuki Bura
U PRIPREMI

OVK POŠK
Split, Poljud
10. kolo Skupina
13th Apr 19
ŽVK Viktoria
U PRIPREMI

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
10. kolo Skupina
13th Apr 19
ŽVK Primorje EB
U PRIPREMI

VK Mursa / Marsonia
Rijeka, Kantrida

Obrada rezultata: www.furkisport.hr