Vaterpolo - 1.B liga muški

Liga

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 Adriatic 15 13 1 1 40 212 132 +80
2 Opatija (2) 15 10 0 5 (3) 30 191 150 (+1) +41
3 Jadran Kostrena (2) 16 10 0 6 (3) 30 190 166 (-1) +24
4 Šibenik 16 9 1 6 28 142 150 -8
5 Galeb Mr 15 9 0 6 27 171 127 +44
6 Zadar 1952 15 8 1 6 25 167 135 +32
7 Bellevue 12 6 1 5 19 168 127 +41
8 Salona (1) 12 5 0 7 (3) 15 125 152 (+7) -27
9 Delfin (1) 12 5 0 7 (0) 15 122 148 (-7) -26
10 Siscia 12 4 0 8 12 121 143 -22
11 KPK (1) 12 3 0 9 (3) 9 117 149 (+8) -32
12 Zagreb (1) 12 3 0 9 (0) 9 107 173 (-8) -66
13 Osijek 12 1 0 11 3 113 194 -81
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Utakmice

01.kolo Liga
17th Jan 15
Osijek
8 : 23
ZAVRšENO

Galeb Mr
Slavonski Brod, Gradski bazen
01.kolo Liga
17th Jan 15, 13:30
Salona
8 : 5
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
01.kolo Liga
17th Jan 15, 19:00
Siscia
14 : 13
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Sisak
01.kolo Liga
18th Jan 15, 16:00
Šibenik
0 : 2
U TIJEKU

Adriatic
Šibenik, Crnica
01.kolo Liga
18th Jan 15, 16:30
Jadran Kostrena
12 : 15
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
01.kolo Liga
18th Jan 15, 17:00
Zadar 1952
20 : 12
ZAVRšENO

Delfin
Zadar, Višnjik
02.kolo Liga
24th Jan 15, 18:30
Opatija
15 : 8
ZAVRšENO

Osijek
Rijeka, Kantrida
02.kolo Liga
24th Jan 15, 20:00
Galeb Mr
13 : 7
ZAVRšENO

Salona
Makarska
02.kolo Liga
24th Jan 15, 20:00
Delfin
10 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
02.kolo Liga
24th Jan 15, 21:00
Bellevue Crodux
9 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
02.kolo Liga
25th Jan 15, 16:00
Adriatic
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
02.kolo Liga
25th Jan 15, 19:00
KPK
6 : 8
ZAVRšENO

Šibenik
Korčula, Gojko Arneri
03.kolo Liga
30th Jan 15, 21:00
Zagreb
5 : 16
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Zagreb, SRC Mladost
03.kolo Liga
31st Jan 15, 15:00
Salona
10 : 7
ZAVRšENO

Opatija
Split, Poljud
03.kolo Liga
31st Jan 15, 19:00
Siscia
6 : 18
ZAVRšENO

Adriatic
Sisak
03.kolo Liga
31st Jan 15, 20:45
Jadran Kostrena
11 : 13
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
03.kolo Liga
1st Feb 15, 16:00
Šibenik
7 : 4
ZAVRšENO

Galeb Mr
Šibenik, Crnica
03.kolo Liga
1st Feb 15, 17:00
Zadar 1952
12 : 4
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
04.kolo Liga
7th Feb 15, 19:00
Delfin
15 : 13
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
04.kolo Liga
7th Feb 15, 19:00
KPK
8 : 9
ZAVRšENO

Siscia
Korčula, Gojko Arneri
04.kolo Liga
7th Feb 15, 20:00
Galeb Mr
12 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Makarska
04.kolo Liga
8th Feb 15, 15:00
Osijek
20 : 10
ZAVRšENO

Salona
Slavonski Brod, Gradski bazen
04.kolo Liga
8th Feb 15, 16:45
Opatija
14 : 8
ZAVRšENO

Šibenik
Rijeka, Kantrida
04.kolo Liga
8th Feb 15, 17:30
Adriatic
16 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
05.kolo Liga
13th Feb 15, 20:30
Zadar 1952
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija
Zadar, Višnjik
05.kolo Liga
13th Feb 15, 21:45
Jadran Kostrena
12 : 7
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
05.kolo Liga
13th Feb 15, 22:00
Zagreb
11 : 15
ZAVRšENO

Adriatic
Zagreb, SRC Mladost
05.kolo Liga
14th Feb 15, 17:00
Bellevue Crodux
17 : 8
ZAVRšENO

Delfin
Dubrovnik, Gruž
05.kolo Liga
14th Feb 15, 19:00
Siscia
6 : 12
ZAVRšENO

Galeb Mr
Sisak
05.kolo Liga
15th Feb 15, 16:00
Šibenik
12 : 10
ZAVRšENO

Osijek
Šibenik, Crnica
06.kolo Liga
22nd Feb 15, 14:00
Osijek
5 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Slavonski Brod, Gradski bazen
06.kolo Liga
28th Feb 15, 12:00
Salona
8 : 11
ZAVRšENO

Šibenik
Split, Poljud
06.kolo Liga
28th Feb 15, 18:30
Galeb Mr
15 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Makarska
06.kolo Liga
28th Feb 15, 18:30
Adriatic
16 : 14
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Šibenik, Crnica
06.kolo Liga
1st Mar 15, 16:45
Opatija
13 : 12
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
06.kolo Liga
1st Mar 15, 17:00
KPK
14 : 6
ZAVRšENO

Zagreb
Korčula, Gojko Arneri
07.kolo Liga
6th Mar 15, 20:30
Zadar 1952
13 : 8
ZAVRšENO

Salona
Zadar, Višnjik
07.kolo Liga
7th Mar 15, 16:00
Bellevue Crodux
11 : 8
ZAVRšENO

KPK
Dubrovnik, Gruž
07.kolo Liga
7th Mar 15, 18:00
Delfin
7 : 12
ZAVRšENO

Adriatic
Rijeka, Kantrida
07.kolo Liga
7th Mar 15, 19:00
Siscia
19 : 10
ZAVRšENO

Osijek
Sisak
07.kolo Liga
7th Mar 15, 20:00
Jadran Kostrena
10 : 7
ZAVRšENO

Opatija
Rijeka, Kantrida
07.kolo Liga
7th Mar 15, 22:00
Zagreb
6 : 13
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zagreb, SRC Mladost
08.kolo Liga
14th Mar 15, 12:00
Salona
10 : 9
ZAVRšENO

Siscia
Split, Poljud
08.kolo Liga
14th Mar 15, 19:00
KPK
15 : 13
ZAVRšENO

Delfin
Korčula, Gojko Arneri
08.kolo Liga
14th Mar 15, 20:00
Galeb Mr
12 : 11
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Makarska
08.kolo Liga
15th Mar 15, 13:00
Osijek
6 : 22
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Slavonski Brod, Gradski bazen
08.kolo Liga
15th Mar 15, 16:45
Opatija
24 : 5
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
08.kolo Liga
16th Mar 15, 19:15
Šibenik
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
09.kolo Liga
20th Mar 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Osijek
Zagreb, SRC Mladost
09.kolo Liga
21st Mar 15, 18:00
Delfin
10 : 8
ZAVRšENO

Galeb Mr
Rijeka, Kantrida
09.kolo Liga
21st Mar 15, 18:00
Bellevue Crodux
12 : 15
ZAVRšENO

Opatija
Dubrovnik, Gruž
09.kolo Liga
21st Mar 15, 18:30
Adriatic
20 : 8
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
09.kolo Liga
21st Mar 15, 19:00
Siscia
9 : 11
ZAVRšENO

Šibenik
Sisak
09.kolo Liga
21st Mar 15, 20:00
Jadran Kostrena
18 : 9
ZAVRšENO

Salona
Rijeka, Kantrida
10.kolo Liga
27th Mar 15, 21:00
Osijek
8 : 18
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Slavonski Brod, Gradski bazen
10.kolo Liga
27th Mar 15, 21:00
Salona
17 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Split, Poljud
10.kolo Liga
28th Mar 15, 18:30
Galeb Mr
11 : 12
ZAVRšENO

Adriatic
Makarska
10.kolo Liga
28th Mar 15, 20:45
Opatija
13 : 7
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
10.kolo Liga
29th Mar 15, 18:00
Šibenik
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
10.kolo Liga
29th Mar 15, 19:00
Zadar 1952
16 : 9
ZAVRšENO

Siscia
Zadar, Višnjik
11.kolo Liga
1st Apr 15, 19:00
KPK
8 : 11
ZAVRšENO

Galeb Mr
Korčula, Gojko Arneri
11.kolo Liga
3rd Apr 15, 19:15
Adriatic
17 : 5
ZAVRšENO

Opatija
Šibenik, Crnica
11.kolo Liga
3rd Apr 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Šibenik
Zagreb, SRC Mladost
11.kolo Liga
4th Apr 15, 14:00
Bellevue Crodux
26 : 11
ZAVRšENO

Salona
Dubrovnik, Gruž
11.kolo Liga
4th Apr 15, 18:00
Delfin
10 : 6
ZAVRšENO

Osijek
Rijeka, Kantrida
11.kolo Liga
4th Apr 15, 20:00
Jadran Kostrena
10 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
12.kolo Liga
10th Apr 15, 20:30
Zadar 1952
19 : 7
ZAVRšENO

Zagreb
Zadar, Višnjik
12.kolo Liga
11th Apr 15, 14:30
Opatija
23 : 13
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
12.kolo Liga
11th Apr 15, 14:30
Salona
16 : 9
ZAVRšENO

Delfin
Split, Poljud
12.kolo Liga
11th Apr 15, 19:15
Siscia
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
12.kolo Liga
11th Apr 15, 21:00
Osijek
9 : 25
ZAVRšENO

Adriatic
Slavonski Brod, Gradski bazen
12.kolo Liga
12th Apr 15, 17:00
Šibenik
10 : 10
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Šibenik, Crnica
13.kolo Liga
17th Apr 15, 19:15
Adriatic
13 : 11
ZAVRšENO

Salona
Šibenik, Crnica
13.kolo Liga
17th Apr 15, 22:00
Zagreb
9 : 14
ZAVRšENO

Siscia
Zagreb, SRC Mladost
13.kolo Liga
18th Apr 15, 15:00
Delfin
8 : 10
ZAVRšENO

Šibenik
Rijeka, Kantrida
13.kolo Liga
18th Apr 15, 19:00
Galeb Mr
12 : 7
ZAVRšENO

Opatija
Makarska
13.kolo Liga
18th Apr 15, 19:30
KPK
21 : 16
ZAVRšENO

Osijek
Korčula, Gojko Arneri
13.kolo Liga
19th Apr 15, 15:00
Bellevue Crodux
11 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952
Dubrovnik, Gruž
14. kolo Liga
24th Apr 15, 21:00
Jadran Kostrena
7 : 6
ZAVRšENO

Šibenik
Rijeka, Kantrida
14. kolo Liga
25th Apr 15, 19:30
Opatija
10 : 6
ZAVRšENO

Adriatic
14. kolo Liga
25th Apr 15, 19:30
Zadar 1952
7 : 6
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zadar, Višnjik
15.kolo Liga
2nd May 15, 16:30
Adriatic
9 : 8
ZAVRšENO

Galeb Mr
Šibenik, Crnica
15.kolo Liga
3rd May 15, 16:30
Šibenik
6 : 12
ZAVRšENO

Opatija
Šibenik, Crnica
15.kolo Liga
3rd May 15, 17:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
16.kolo Liga
8th May 15
Jadran Kostrena
9 : 13
ZAVRšENO

Adriatic
Rijeka, Kantrida
16.kolo Liga
8th May 15, 21:00
Zadar 1952
9 : 13
ZAVRšENO

Šibenik
Zadar, Višnjik
16.kolo Liga
10th May 15
Opatija
U PRIPREMI

Galeb Mr
17.kolo Liga
15th May 15, 19:30
Adriatic
11 : 4
ZAVRšENO

Šibenik
Šibenik, Crnica
17.kolo Liga
16th May 15, 16:30
Jadran Kostrena
U PRIPREMI

Galeb Mr
17.kolo Liga
17th May 15, 16:45
Opatija
U PRIPREMI

Zadar 1952
18.kolo Liga
22nd May 15, 20:45
Zadar 1952
U PRIPREMI

Adriatic
Zadar, Višnjik
18.kolo Liga
22nd May 15, 21:00
Opatija
16 : 12
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
18.kolo Liga
23rd May 15, 18:30
Galeb Mr
11 : 12
ZAVRšENO

Šibenik
Makarska

Obrada rezultata: www.furkisport.hr