Maro Savinović

CRO

Broj utakmica: 80

Prekršaji: 1264 (15.8)

Peterci: 174 (2.2)

05.kolo
14th Feb 15, 17:00
Bellevue
17 : 8
ZAVRšENO

Delfin
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
21st Feb 15, 17:20
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
11.kolo
4th Apr 15, 14:00
Bellevue
26 : 11
ZAVRšENO

Salona
Dubrovnik, Gruž
13.kolo
18th Apr 15, 19:30
KPK
21 : 16
ZAVRšENO

Osijek
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
30th Jul 15, 20:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
2 : 9
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 11:20
Mornar mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
31st Jul 15, 19:20
Jug AO mlađi kadeti
16 : 13
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Za 5. mjesto
2nd Aug 15, 10:10
Zadar 1952 mlađi kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
01.kolo
14th Jan 16, 16:00
Primorje EB juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Mornar juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 09:00
Mornar juniori
13 : 11
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
01.kolo
4th Mar 16, 19:15
Primorje EB mlađi kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
5th Mar 16, 10:30
KPK mlađi kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
5th Mar 16, 17:00
Primorje EB mlađi kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 16, 10:00
Zadar 1952 nade
5 : 3
ZAVRšENO

POŠK nade
Korčula, Teren 1
2. kolo
21st Mar 16, 18:00
HAVK Mladost nade
13 : 1
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Korčula, Teren 2
3. kolo
22nd Mar 16, 10:00
Opatija nade
2 : 18
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
22nd Mar 16, 19:00
Primorje EB nade
5 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Teren 2
5.kolo
23rd Mar 16, 11:00
Primorje EB nade
1 : 7
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Teren 2
5.-8. mjesto PF2
23rd Mar 16, 20:00
Mornar nade
8 : 1
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Korčula, Teren 1
Za 7. mjesto
24th Mar 16, 10:00
Zadar 1952 nade
12 : 1
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Korčula, Teren 1
5-8. PF1 - 2. utakmica
26th Mar 16, 19:00
Jadran ST
18 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
za 3.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 18:00
Mornar
11 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1.kolo
26th May 16, 18:15
Zadar 1952 juniori
3 : 20
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
27th May 16, 09:30
HAVK Mladost juniori
19 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
27th May 16, 18:15
Jadran ST juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
18th Nov 16, 12:00
Primorje EB juniorke
8 : 11
ZAVRšENO

Bura juniorke
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
18th Nov 16, 19:30
ŽVK Jug juniorke
1 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
19th Nov 16, 10:00
Primorje EB juniorke
3 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
19th Nov 16, 17:00
ŽAVK Mladost juniorke
7 : 8
ZAVRšENO

Bura juniorke
Dubrovnik, Gruž
5.kolo
20th Nov 16, 10:30
Bura juniorke
12 : 3
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
16th Dec 16, 18:45
Bura
10 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod, Vijuš
1.Kolo
27th Jan 17, 19:30
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
28th Jan 17, 17:15
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 3
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
11th Feb 17, 18:30
HAVK Mladost juniori
13 : 9
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zagreb, Svetice
Utakmica za 3.mjesto
12th Feb 17, 11:30
Primorje EB juniori
12 : 10
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zagreb, Svetice
Utakmica 2
13th Apr 17, 19:00
Mornar
11 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
2.utakmica
26th Apr 17, 19:30
Jadran ST
17 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. utakmica za 5. mjesto
3rd May 17, 19:00
POŠK
8 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1.kolo
6th Jul 17, 20:15
HAVK Mladost kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 09:00
Primorje EB kadeti
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 16:30
Mornar BS kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 5/8 mjesto 'A'
8th Jul 17, 16:30
Primorje EB kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 3/4 mjesto
9th Jul 17, 11:30
Mornar BS kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
15th Dec 17, 19:30
POŠK
7 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
25th Jan 18, 20:45
Primorje EB mlađi juniori
14 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
26th Jan 18, 09:15
Medveščak mlađi juniori
4 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 20:45
Primorje EB mlađi juniori
13 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
27th Jan 18, 19:45
Primorje EB mlađi juniori
6 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3. mjesto
28th Jan 18, 11:30
Mornar BS mlađi juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2. ut. četvrt.
25th Apr 18, 19:30
Mornar
10 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
2. ut. poluf.
6th May 18, 18:30
Jadran ST
9 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2. ut. za 7. mj.
16th May 18, 20:30
POŠK
9 : 5
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
5. kolo
9th Dec 18, 12:00
Solaris
7 : 9
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
Finale
22nd Dec 18, 16:00
ŽAVK Mladost
15 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
12th Feb 19, 19:20
Mornar juniori
8 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
13th Feb 19, 10:30
Primorje EB juniori
8 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
13th Feb 19, 17:30
Mornar juniori
15 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
2. ut. polufinala
1st May 19, 19:30
Mornar
7 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1. ut. za 5. mjesto
11th May 19, 20:00
Solaris
14 : 5
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
1. kolo
18th Jul 19, 20:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 18:00
Jadran ST mlađi kadeti
5 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Poluzavršnica 2
20th Jul 19, 21:00
POŠK mlađi kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
21st Jul 19, 12:00
Primorje EB mlađi kadeti
15 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
14th Oct 19, 17:30
Solaris
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Dubrovnik, Gruž
2. polufinale
23rd Nov 19, 17:00
HAVK Mladost
11 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. kolo
24th Jan 20, 20:30
Mornar juniori
16 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
25th Jan 20, 10:00
Jadran ST juniori
7 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
25th Jan 20, 18:00
Mornar juniori
15 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
Prijateljska utakmica
13th Jun 20, 19:00
Hrvatska
14 : 5
ZAVRšENO

Crna Gora
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
27th Jun 20, 20:00
Mornar
9 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. utakmica
4th Jul 20, 18:00
POŠK
1 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. utakmica
18th Jul 20, 21:00
Jadran ST
13 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Split - Zvončac
3.utakmica
24th Jul 20, 21:00
Jadran ST
16 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. kolo
6th Aug 20, 18:15
Jadran ST juniori
5 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 11:15
Mornar juniori
10 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 19:30
Zadar 1952 juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Mornar juniori
Korčula, plivalište KPK
2. utakmica
8th Aug 20, 10:00
HAVK Mladost juniori
8 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Korčula, plivalište KPK
1.-4. mjesto, 2. utakmica
8th Aug 20, 20:45
Mornar juniori
14 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 5. mjesto
9th Aug 20, 09:45
Jadran ST juniori
11 : 6
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK

Obrada rezultata: www.furkisport.hr