Dragan Štampalija

CRO

Broj utakmica: 107

Prekršaji: 1450 (13.6)

Peterci: 170 (1.6)

FIN
21st Dec 14, 16:50
VK Primorje EB
12 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
05.kolo
13th Feb 15, 20:30
Zadar 1952
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija
Zadar, Višnjik
01.kolo
19th Feb 15, 19:30
VK Jug juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 12:45
VK Jug juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 20:45
Mornar BS juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Feb 15, 19:00
OVK POŠK juniori
13 : 12
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Split, Poljud
1.kol
5th Mar 15, 20:30
HAVK Mladost kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 10:10
Primorje EB kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Split, Poljud
3.kol
6th Mar 15, 20:30
OVK POŠK kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

VK Jug kadeti
Split, Poljud
Polufinale 1
7th Mar 15, 17:20
Mornar BS kadeti
8 : 2
ZAVRšENO

VK Jug kadeti
Split, Poljud
Finale
8th Mar 15, 12:30
Mornar BS kadeti
20 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Split, Poljud
09.kolo
21st Mar 15, 18:30
Adriatic
20 : 8
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
1.kolo
26th Mar 15, 11:00
HAVK Mladost nade
24 : 0
ZAVRšENO

Salona nade
Korčula, Teren 2
2.kolo
26th Mar 15, 20:00
HAVK Mladost nade
12 : 3
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Korčula, Teren 2
3.kolo
27th Mar 15, 12:00
Šibenik nade
0 : 27
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
27th Mar 15, 19:00
Primorje EB nade
8 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 1
15.kolo
3rd May 15, 17:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
Finale, 4.utakmica
20th May 15, 19:00
VK Jug
12 : 11
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
23rd Jul 15, 20:00
Mornar BS ml.juniori
8 : 9
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
24th Jul 15, 12:45
Medveščak ml.juniori
9 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 17:30
VK Jug mlađi juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 2
25th Jul 15, 21:15
HAVK Mladost ml.juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Zagreb, Šalata
Finale
26th Jul 15, 12:45
Primorje EB ml.juniori
11 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
30th Jul 15, 17:00
Medveščak ml.kadeti
1 : 19
ZAVRšENO

Primorje EB ml.kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 12:30
Zadar 1952 ml.kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

VK Jug mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
1st Aug 15, 18:20
Primorje EB ml.kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

VK Jug mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Finale
2nd Aug 15, 12:30
Primorje EB ml.kadeti
5 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Zadar, Višnjik
01.kolo
23rd Oct 15, 19:45
Mornar BS
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
03.kolo
25th Oct 15, 11:00
Mornar BS
12 : 9
ZAVRšENO

Jadran Split
Šibenik, Crnica
Finale
6th Dec 15, 16:15
VK Jug
10 : 8
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zadar, Višnjik
1.utakmica
9th Mar 16, 19:00
OVK POŠK
8 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2.utakmica
16th Mar 16, 20:30
HAVK Mladost
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran Split
Zagreb, SRC Mladost
2.utakmica
26th Mar 16, 20:30
OVK POŠK
15 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
09.kolo
11th Apr 16, 19:30
ŽVK Viktoria
14 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
1.kolo
17th Jun 16, 19:00
Mornar BS kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
18th Jun 16, 10:45
Zadar 1952 kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
1/4 finala 1
15th Jul 16, 20:30
Primorje EB kadeti
17 : 12
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Zadar, Višnjik
4.kolo
3rd Dec 16, 19:00
HAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
4th Dec 16, 12:00
VK Primorje EB
11 : 7
ZAVRšENO

Jadran Split
Split, Poljud
Finale
17th Dec 16, 15:30
ŽAVK Mladost
7 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Slavonski Brod, Gradski bazen
Finale
18th Dec 16, 19:00
VK Jug
14 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Slavonski Brod, Gradski bazen
1.kolo
27th Jan 17, 18:30
VK Jug mlađi kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
28th Jan 17, 10:45
Mornar BS ml.kadeti
2 : 9
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
28th Jan 17, 18:15
KPK ml.kadeti
8 : 9
ZAVRšENO

VK Jug mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
25th Feb 17, 18:30
VK Jug mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
26th Feb 17, 12:00
Primorje EB ml.juniori
13 : 12
ZAVRšENO

VK Jug mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
9.kolo
25th Mar 17
ŽVK Viktoria
1 : 19
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
Utakmica 2
13th Apr 17, 19:00
VK Primorje EB
9 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
1.utakmica
19th Apr 17, 20:45
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
Finale, 2. utakmica
6th May 17, 18:00
HAVK Mladost
6 : 13
ZAVRšENO

VK Jug
Zagreb, SRC Mladost
3. utakmica za 3. mjesto
13th May 17, 20:00
VK Primorje EB
10 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
1. kolo
20th Oct 17, 13:00
OVK POŠK kadetkinje
4 : 7
ZAVRšENO

ZVK Jug kadetkinje
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 17, 19:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
10 : 0
ZAVRšENO

OVK POŠK kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
21st Oct 17, 11:00
ŽVK Bura kadetkinje
2 : 12
ZAVRšENO

ZVK Jug kadetkinje
Šibenik, Crnica
4. kolo
21st Oct 17, 18:00
OVK POŠK kadetkinje
10 : 3
ZAVRšENO

Marsonia kadetkinje
Šibenik, Crnica
5. kolo
22nd Oct 17, 10:30
ZVK Jug kadetkinje
8 : 5
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Šibenik, Crnica
1. kolo
10th Nov 17, 11:00
ŽVK Viktoria
7 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Nov 17, 19:15
OVK POŠK
6 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Šibenik, Crnica
3. kolo
11th Nov 17, 10:15
ŽVK Primorje EB
4 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
4. kolo
11th Nov 17, 18:45
ŽVK Viktoria
3 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 17, 11:45
ŽVK Bura
6 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Šibenik, Crnica
3. kolo
2nd Dec 17, 10:30
VK Jug
9 : 5
ZAVRšENO

Jadran Split
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
16th Dec 17, 16:45
Mornar BS
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran Split
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:00
OVK POŠK
6 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
1. ut. poluf.
2nd May 18, 20:30
HAVK Mladost
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran Split
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. za 3. mj.
16th May 18, 19:00
Jadran Split
16 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. ut. finala
19th May 18, 18:00
HAVK Mladost
6 : 5
ZAVRšENO

VK Jug
Zagreb, SRC Mladost
4. ut. finala
30th May 18, 18:00
HAVK Mladost
4 : 9
ZAVRšENO

VK Jug
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
28th Jun 18, 21:45
Medveščak juniori
6 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 09:00
OVK POŠK juniori
13 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 20:30
VK Jug juniori
9 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
Četvrtfinale 1
30th Jun 18, 09:00
OVK POŠK juniori
3 : 6
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
30th Jun 18, 18:00
Jadran ST juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, Šalata
Finale
1st Jul 18, 12:45
Primorje EB juniori
6 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
3. kolo
8th Dec 18, 11:20
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
8th Dec 18, 17:30
HAVK Mladost
9 : 10
ZAVRšENO

VK Jug
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jan 19, 21:30
HAVK Mladost juniori
7 : 8
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
16th Jan 19, 10:45
Jadran ST juniori
2 : 6
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
16th Jan 19, 18:45
HAVK Mladost juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Feb 19, 19:20
Mornar BS juniori
8 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
13th Feb 19, 11:50
VK Jug juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
13th Feb 19, 18:50
HAVK Mladost juniori
5 : 6
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
28th Feb 19, 17:00
HAVK Mladost ml.juniori
18 : 3
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 13:00
Jadran ST ml.juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 18:20
VK Jug mlađi juniori
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Split, Poljud
Četvrtfinale 2
2nd Mar 19, 10:50
Primorje EB ml.juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Split, Poljud
Polufinale 1. - 4. mj.
2nd Mar 19, 20:30
Jadran ST ml.juniori
8 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Split, Poljud
Finale
3rd Mar 19, 13:00
VK Jug mlađi juniori
6 : 0
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Split, Poljud
8. kolo
23rd Mar 19, 18:00
ŽVK Viktoria
6 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Šibenik, Crnica
1. kolo
3rd Apr 19, 18:30
Barakudice
1 : 16
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Šibenik, Teren 2
2. kolo
4th Apr 19, 10:45
Delfin nade
3 : 13
ZAVRšENO

Medveščak nade
Šibenik, Teren 1
3. kolo
4th Apr 19, 19:30
Barakudice
20 : 3
ZAVRšENO

Osijek nade
Šibenik, Teren 2
4. kolo
5th Apr 19, 10:45
Medveščak nade
4 : 3
ZAVRšENO

ZPK nade
Šibenik, Teren 1
5. kolo
5th Apr 19, 18:30
KPK nade
9 : 1
ZAVRšENO

Osijek nade
Šibenik, Teren 2
5. kolo
5th Apr 19, 19:30
OVK POŠK nade
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak nade
Šibenik, Teren 1
7. kolo 54
6th Apr 19, 20:30
Delfin nade
5 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Šibenik, Teren 2
Utakmica za 11. mjesto 65
7th Apr 19, 10:30
ZPK nade
7 : 8
ZAVRšENO

Delfin nade
Šibenik, Teren 1
1. ut. za 3. mjesto
8th May 19, 20:00
Jadran Split
17 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. ut. za 7. mjesto
17th May 19, 20:00
VK Primorje EB
20 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
1. kolo
12th Sep 19, 11:30
Solaris mlađe nade
12 : 8
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Teren 1
3. kolo
12th Sep 19, 14:30
Gusar mlađe nade
14 : 10
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
12th Sep 19, 18:00
KPK mlađe nade
19 : 2
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Teren 1
5. kolo
13th Sep 19, 09:30
Opatija mlađe nade
5 : 17
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 17:30
OVK POŠK mlađe nade
4 : 13
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 09:00
OVK POŠK mlađe nade
9 : 11
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 4. kolo
14th Sep 19, 18:00
Opatija mlađe nade
6 : 12
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 5. kolo
15th Sep 19, 09:00
Osijek mlađe nade
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Rijeka, Teren 1

Obrada rezultata: www.furkisport.hr