Ante Bura

CRO

Grad: Sudac

Broj utakmica: 114

Prekršaji: 1971 (17.3)

Peterci: 270 (2.4)

03.kolo
1st Feb 15, 17:00
Zadar 1952
12 : 4
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
04.kolo
8th Feb 15, 17:30
Adriatic
16 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
01.kolo
26th Feb 15, 19:00
Jadran ST ml.juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 09:00
OVK POŠK ml.juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 17:15
Medveščak ml.juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF1
28th Feb 15, 13:00
OVK POŠK ml.juniori
6 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3. mjesto
1st Mar 15, 11:30
Jug CO ml.juniori
7 : 9
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
08.kolo
16th Mar 15, 19:15
Šibenik
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
10.kolo
29th Mar 15, 18:00
Šibenik
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
12.kolo
12th Apr 15, 17:00
Šibenik
10 : 10
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Šibenik, Crnica
5.-7. mjesto, 3.utakmica
18th Apr 15, 19:00
Jadran Split
16 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
15.kolo
3rd May 15, 16:30
Šibenik
6 : 12
ZAVRšENO

Opatija
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Jul 15, 09:00
Zadar 1952 ml.juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
24th Jul 15, 11:30
HAVK Mladost ml.juniori
15 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 20:00
OVK POŠK ml.juniori
5 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
25th Jul 15, 17:30
Jadran ST ml.juniori
2 : 6
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Zagreb, Šalata
Za 5. mjesto
26th Jul 15, 10:15
Medveščak ml.juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Zagreb, Šalata
01.kolo
23rd Oct 15, 19:45
Mornar BS
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
02.kolo
24th Oct 15, 19:45
Jadran Split
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
01.kolo
14th Jan 16, 17:15
Jug CO juniori
12 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 10:15
Primorje EB juniori
7 : 5
ZAVRšENO

Jug CO juniori
Split, Poljud
02. kolo
30th Jan 16, 09:30
HAVK Mladost ml.juniori
23 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Zagreb, Utrina
03. kolo
30th Jan 16, 19:30
HAVK Mladost ml.juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Zagreb, Utrina
03.kolo
20th Feb 16, 17:00
ŽVK Viktoria
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
01.kolo
4th Mar 16, 18:00
Jug CO - ml. kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
5th Mar 16, 10:30
KPK ml.kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
5th Mar 16, 18:15
Mornar BS ml.kadeti
5 : 7
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
9th Mar 16, 20:30
Jadran Split
6 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2.utakmica
26th Mar 16, 20:30
OVK POŠK
15 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
za 3.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 18:00
Mornar BS
11 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
PF1, druga utakmica
14th May 16, 18:00
ŽVK Viktoria
5 : 17
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Šibenik, Crnica
Za 3. mjesto, 2.utakmica
25th May 16, 20:30
ŽVK Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Jun 16, 09:00
Primorje EB ml.juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 18:45
Jadran ST ml.juniori
8 : 17
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
25th Jun 16, 09:00
Mornar BS ml.juniori
20 : 19
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zagreb, Šalata
4.kolo
3rd Dec 16, 19:00
HAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 1
17th Dec 16, 13:30
Jug CO
17 : 9
ZAVRšENO

Jadran Split
Slavonski Brod, Gradski bazen
01.kolo
6th Jan 17, 19:00
HAVK Mladost juniori
12 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
02.kolo
7th Jan 17, 10:00
Jug CO juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
3.kolo
28th Jan 17, 17:00
ŽVK Viktoria
19 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
Polufinale 2
18th Feb 17, 20:00
Jadran ST ml.kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Split, Poljud
Utakmica za 3.mjesto
19th Feb 17, 11:00
Primorje EB ml.kadeti
8 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST ml.kadeti
Split, Poljud
Četvrtfinale 2
24th Feb 17, 19:30
OVK POŠK ml.juniori
10 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
25th Feb 17, 17:00
Primorje EB ml.juniori
12 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3.mjesto
26th Feb 17, 10:30
HAVK Mladost ml.juniori
13 : 12
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Utakmica 1
8th Apr 17, 19:30
OVK POŠK
10 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.utakmica
19th Apr 17, 20:45
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2. utakmica za 5. mjesto
10th May 17, 20:00
Jadran Split
11 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud
1.kolo
27th Jul 17, 19:10
HAVK Mladost ml.kadeti
10 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST ml.kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 10:10
Zadar 1952 ml.kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 21:30
Jug CO - ml. kadeti
23 : 4
ZAVRšENO

Medveščak ml.kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-4 mjesto 'C'
29th Jul 17, 20:20
Jadran ST ml.kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 3-4 mjesto
30th Jul 17, 11:20
Jadran ST ml.kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
20th Oct 17, 12:00
Marsonia kadetkinje
7 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Bura kadetkinje
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 17, 18:30
ZVK Jug kadetkinje
12 : 2
ZAVRšENO

Marsonia kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
21st Oct 17, 10:00
Marsonia kadetkinje
3 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Šibenik, Crnica
4. kolo
21st Oct 17, 17:00
ŽAVK Mladost kadetkinje
11 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Bura kadetkinje
Šibenik, Crnica
5. kolo
22nd Oct 17, 11:30
ŽVK Bura kadetkinje
8 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
2nd Dec 17, 10:30
Jug CO
9 : 5
ZAVRšENO

Jadran Split
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
16th Dec 17, 18:15
Jug CO
18 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
25th Jan 18, 17:00
HAVK Mladost ml.juniori
19 : 3
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 10:15
HAVK Mladost ml.juniori
11 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
26th Jan 18, 17:00
OVK POŠK ml.juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
27th Jan 18, 09:30
Jug CO ml.juniori
5 : 4
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF1
27th Jan 18, 16:00
OVK POŠK ml.juniori
4 : 5
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5. mjesto
28th Jan 18, 10:15
KPK ml.juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
1st Mar 18, 19:20
Primorje EB kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
2nd Mar 18, 09:00
Zadar 1952 kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
2nd Mar 18, 17:00
OVK POŠK kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 1
3rd Mar 18, 09:00
OVK POŠK kadeti
14 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 5-8 mj.
3rd Mar 18, 16:40
Primorje EB kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 1. mjesto
4th Mar 18, 12:30
Jug CO kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

KPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
6. kolo
17th Mar 18, 16:00
ŽVK Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
9. kolo
12th Apr 18, 19:00
ŽVK Viktoria
5 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. ut. poluf.
2nd May 18, 20:30
HAVK Mladost
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran Split
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. poluf.
6th May 18, 20:00
Mornar BS
8 : 15
ZAVRšENO

Jug CO
Split, Poljud
1. ut. finala
16th May 18, 18:00
Jug CO
14 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2. ut. finala
26th May 18, 19:00
OVK POŠK
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
01. kolo
7th Jun 18, 21:00
Zadar 1952 ml.juniori
10 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 11:40
OVK POŠK ml.juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB ml.juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 21:00
Primorje EB ml.juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
9th Jun 18, 19:40
HAVK Mladost ml.juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Zadar, Višnjik
Finale
10th Jun 18, 13:00
HAVK Mladost ml.juniori
12 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Zadar, Višnjik
za 1-2 mjesto
29th Jul 18, 12:30
OVK POŠK ml.kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST ml.kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
29th Sep 18, 12:30
ŽAVK Mladost juniorke
9 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB juniorke
Šibenik, Crnica
2.kolo
29th Sep 18, 19:00
OVK POŠK juniorke
6 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB juniorke
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Sep 18, 10:00
ŽAVK Mladost juniorke
9 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK juniorke
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Dec 18, 12:00
Jadran Split
10 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
4. kolo
8th Dec 18, 19:30
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
Finale
22nd Dec 18, 16:00
ŽAVK Mladost
15 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
12th Feb 19, 18:00
Jug CO juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
13th Feb 19, 11:50
Jug CO juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
13th Feb 19, 17:30
Mornar BS juniori
15 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 19, 20:00
Jug CO - ml. kadeti
11 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 09:00
HAVK Mladost ml.kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 18:00
OVK POŠK ml.kadeti
17 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
23rd Mar 19, 10:30
HAVK Mladost ml.kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 3
23rd Mar 19, 19:00
OVK POŠK ml.kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale
24th Mar 19, 12:00
Jug CO - ml. kadeti
14 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
3rd Apr 19, 18:30
ZPK nade
4 : 14
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Šibenik, Teren 1
2. kolo
4th Apr 19, 09:45
Cavtat nade
3 : 7
ZAVRšENO

ZPK nade
Šibenik, Teren 1
3. kolo
4th Apr 19, 20:30
Jadran ST nade
0 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Šibenik, Teren 2
4. kolo
5th Apr 19, 09:45
Osijek nade
1 : 21
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Šibenik, Teren 2
7. kolo 56
6th Apr 19, 18:30
Medveščak nade
6 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Šibenik, Teren 1
Finale 70
7th Apr 19, 13:30
Primorje EB nade
7 : 19
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Šibenik, Crnica
10. kolo
14th Apr 19, 14:30
ŽVK Viktoria
9 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. ut. 5.-8. mj PF1
27th Apr 19, 19:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zadar, Višnjik
2. ut. polufinala
1st May 19, 19:30
Mornar BS
7 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2. ut. za 3. mjesto
11th May 19, 19:00
Mornar BS
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran Split
Split, Poljud
1. kolo
13th Jun 19, 18:00
Jug CO ml.juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 12:40
Mornar BS ml.juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
14th Jun 19, 16:40
Jug CO ml.juniori
13 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 1
15th Jun 19, 09:10
HAVK Mladost ml.juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 3. mjesto
16th Jun 19, 11:20
Zadar 1952 ml.juniori
13 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri

Obrada rezultata: www.furkisport.hr