Andrej Franulović

CRO

Grad: Sudac

Broj utakmica: 109

Prekršaji: 1530 (14.0)

Peterci: 207 (1.9)

PF 2
19th Dec 14, 21:45
ŽVK Bura
9 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
PF 2
20th Dec 14, 18:15
HAVK Mladost
12 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
01.kolo
18th Jan 15, 16:30
Jadran Kostrena
12 : 15
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
02.kolo
24th Jan 15, 18:30
Opatija
15 : 8
ZAVRšENO

Osijek
Rijeka, Kantrida
03.kolo
31st Jan 15, 20:45
Jadran Kostrena
11 : 13
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
04.kolo
8th Feb 15, 16:45
Opatija
14 : 8
ZAVRšENO

Šibenik
Rijeka, Kantrida
06.kolo
1st Mar 15, 16:45
Opatija
13 : 12
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
1.kol
5th Mar 15, 19:20
Jug Adriatic osiguranje kadeti
14 : 4
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 12:30
Cavtat kadeti
8 : 15
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Split, Poljud
3.kol
6th Mar 15, 20:30
OVK POŠK kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
Polufinale 2
7th Mar 15, 18:30
OVK POŠK kadeti
10 : 8
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
Za 3. mjesto
8th Mar 15, 11:20
Jug Adriatic osiguranje kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
Polufinale 2, 1.utakmica
22nd Apr 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
9 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
14. kolo
25th Apr 15, 19:30
Opatija
10 : 6
ZAVRšENO

Adriatic
1.kolo
9th Jul 15, 19:30
OVK POŠK juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 10:15
Mornar BS juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 20:45
HAVK Mladost juniori
10 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 2
11th Jul 15, 19:45
HAVK Mladost juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 3. mjesto
12th Jul 15, 11:30
OVK POŠK juniori
11 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
16th Jul 15, 11:00
Zadar 1952 nade
3 : 3
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
16th Jul 15, 19:00
Medveščak nade
1 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
17th Jul 15, 11:00
KPK nade
16 : 3
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
17th Jul 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje nade
3 : 3
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 11:00
Mornar BS nade
3 : 4
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
Polufinale 2
18th Jul 15, 20:00
Primorje EB nade
5 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
Za 7. mjesto
19th Jul 15, 10:00
Galeb Mr nade
6 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
Finale
19th Jul 15, 12:00
Jug Adriatic osiguranje nade
8 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Kantrida
02.kolo
24th Oct 15, 19:45
Jadran Split
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
03.kolo
25th Oct 15, 11:00
Mornar BS
12 : 9
ZAVRšENO

Jadran Split
Šibenik, Crnica
Polufinale 1
5th Dec 15, 16:00
Jug Adriatic osiguranje
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran Split
Zadar, Višnjik
01.kolo
14th Jan 16, 19:45
Zadar 1952 juniori
6 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 11:30
OVK POŠK juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
02. kolo
30th Jan 16, 09:30
HAVK Mladost ml.juniori
23 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Zagreb, Utrina
03. kolo
30th Jan 16, 20:45
Zadar 1952 ml.juniori
3 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Zagreb, Utrina
2.utakmica
20th Mar 16, 17:30
Mornar BS
14 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:45
Medveščak
10 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Utrina
10.kolo
30th Apr 16, 17:00
ŽVK Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
PF2, druga utakmica
11th May 16, 20:00
ŽVK Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
Finale, 2. utakmica
28th May 16, 19:30
ŽVK Primorje EB
6 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
Za 13.mjesto
31st Jul 16, 08:00
Solaris nade
3 : 4
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
Za 11.mjesto
31st Jul 16, 09:00
Medveščak nade
5 : 2
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
2nd Dec 16, 19:00
Jadran Split
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
Finale
17th Dec 16, 15:30
ŽAVK Mladost
7 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Slavonski Brod, Gradski bazen
01.kolo
6th Jan 17, 19:00
HAVK Mladost juniori
12 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
02.kolo
7th Jan 17, 11:30
Zadar 1952 juniori
5 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 1
10th Feb 17, 20:15
OVK POŠK juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 1
11th Feb 17, 18:30
HAVK Mladost juniori
13 : 9
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, Svetice
Finale
12th Feb 17, 12:45
HAVK Mladost juniori
8 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Svetice
6.kolo
25th Feb 17, 16:45
ŽVK Primorje EB
3 : 7
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
8.kolo
11th Mar 17, 19:00
ŽVK Primorje EB
6 : 11
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
Utakmica 1
8th Apr 17, 18:00
Jadran Split
12 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
1. utakmica
22nd Apr 17, 19:00
Solaris
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran Split
Šibenik, Crnica
28th Apr 17, 19:00
Hrvatska
4 : 5
ZAVRšENO

Italija
Rijeka, Kantrida
1.utakmica za 3. mjesto
29th Apr 17, 19:30
ŽVK Primorje EB
12 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
Finale, 2. utakmica
6th May 17, 18:00
HAVK Mladost
6 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
Finale
17th Dec 17, 16:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 4
ZAVRšENO

Jadran Split
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
10th Feb 18, 19:00
ŽVK Primorje EB
9 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:45
Medveščak
3 : 20
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
10. kolo
29th Apr 18, 17:00
ŽVK Primorje EB
4 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
2. ut. 5.-8. mj.
6th May 18, 17:00
OVK POŠK
11 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. ut. za 7. mj.
12th May 18, 19:45
Medveščak
5 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Svetice
1. ut. finala
16th May 18, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1. ut. finala
19th May 18, 19:45
ŽAVK Mladost
17 : 8
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
28th Jun 18, 18:00
Jadran ST juniori
4 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 11:30
Mornar BS juniori
4 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 20:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
9 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
30th Jun 18, 19:15
OVK POŠK juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
Za 3. mjesto
1st Jul 18, 11:30
Mornar BS juniori
4 : 3
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
19th Jul 18, 18:30
Palada Njivice nade
4 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
19th Jul 18, 19:20
Galeb Mr nade
5 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
19th Jul 18, 20:10
Primorje EB nade
13 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
20th Jul 18, 18:30
Mornar BS nade
5 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
20th Jul 18, 19:20
Opatija nade
3 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
20th Jul 18, 20:10
OVK POŠK nade
6 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
21st Jul 18, 10:30
Galeb Mr nade
5 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
21st Jul 18, 11:20
Jadran ST nade
6 : 6
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
21st Jul 18, 12:10
Jug Adriatic osiguranje nade
5 : 1
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
21st Jul 18, 18:30
Solaris nade
4 : 5
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
21st Jul 18, 19:20
Jadran ST nade
5 : 5
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
21st Jul 18, 20:10
Primorje EB nade
5 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
22nd Jul 18, 10:00
Palada Njivice nade
10 : 3
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
23rd Nov 18, 18:30
ŽAVK Mladost juniorke
6 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Rijeka, Kantrida
2.kolo
23rd Nov 18, 20:50
ŽVK Primorje EB juniorke
8 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Bura juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 09:50
ŽVK Bura juniorke
6 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Rijeka, Kantrida
1. kolo
7th Dec 18, 11:00
HAVK Mladost
14 : 8
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
8th Dec 18, 17:30
HAVK Mladost
9 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 2
22nd Dec 18, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
20 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
30th Mar 19, 19:45
Medveščak
6 : 7
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zagreb, Svetice
1. kolo
3rd Apr 19, 21:30
Jug Adriatic osiguranje nade
3 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Šibenik, Teren 2
2. kolo
4th Apr 19, 12:45
Opatija nade
10 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Šibenik, Teren 2
3. kolo
4th Apr 19, 18:30
Mornar BS nade
16 : 0
ZAVRšENO

KPK nade
Šibenik, Teren 2
4. kolo
5th Apr 19, 12:45
Jug Adriatic osiguranje nade
6 : 3
ZAVRšENO

Zagreb nade
Šibenik, Teren 2
5. kolo
5th Apr 19, 19:30
Mornar BS nade
9 : 7
ZAVRšENO

Solaris nade
Šibenik, Teren 2
6. kolo 44
6th Apr 19, 10:45
Zadar 1952 nade
9 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Šibenik, Teren 2
7. kolo 55
6th Apr 19, 17:30
OVK POŠK nade
10 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Šibenik, Teren 1
Utakmica za 9. mjesto 66
7th Apr 19, 10:30
Opatija nade
14 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Šibenik, Teren 2
Utakmica za 3. mjesto 69
7th Apr 19, 12:30
Solaris nade
11 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Šibenik, Crnica
10. kolo
13th Apr 19, 17:00
ŽVK Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

VK Mursa / Marsonia
Rijeka, Kantrida
1. ut. polufinala
27th Apr 19, 18:00
HAVK Mladost
9 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. polufinala
1st May 19, 21:00
Jadran Split
6 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
2. ut. za 3. mjesto
11th May 19, 19:00
Mornar BS
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran Split
Split, Poljud
2. ut. za 5. mjesto
17th May 19, 19:30
OVK POŠK
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2. ut. za 3. mjesto
26th May 19, 16:00
ŽVK Primorje EB
8 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
1. kolo
13th Jun 19, 19:20
Primorje EB ml.juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 08:40
HAVK Mladost ml.juniori
13 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
14th Jun 19, 19:20
Jadran ST ml.juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 5. mjesto
16th Jun 19, 10:00
KPK ml.juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
16th Oct 19, 12:00
HAVK Mladost
27 : 5
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
16th Oct 19, 19:30
Jadran Split
11 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr