Aleš Blažić

CRO

Grad: Sudac

Broj utakmica: 80

Prekršaji: 777 (9.7)

Peterci: 133 (1.7)

02.kolo
24th Jan 15, 20:00
Delfin
10 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
04.kolo
7th Feb 15, 19:00
Delfin
15 : 13
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
07.kolo
7th Mar 15, 18:00
Delfin
7 : 12
ZAVRšENO

Adriatic
Rijeka, Kantrida
09.kolo
21st Mar 15, 18:00
Delfin
10 : 8
ZAVRšENO

Galeb Mr
Rijeka, Kantrida
11.kolo
4th Apr 15, 18:00
Delfin
10 : 6
ZAVRšENO

Osijek
Rijeka, Kantrida
13.kolo
18th Apr 15, 15:00
Delfin
8 : 10
ZAVRšENO

Šibenik
Rijeka, Kantrida
2.kolo
16th Jul 15, 18:00
Opatija nade
1 : 16
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
16th Jul 15, 19:00
OVK POŠK nade
2 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
16th Jul 15, 20:00
Jug CO nade
3 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
17th Jul 15, 10:00
Mornar BS nade
11 : 2
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
17th Jul 15, 11:00
KPK nade
16 : 3
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
17th Jul 15, 12:00
Zadar 1952 nade
4 : 10
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
18th Jul 15, 10:00
Medveščak nade
2 : 19
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 11:00
Galeb Mr nade
1 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
13 : 1
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
9.-12.mjesto PF1
18th Jul 15, 18:00
Medveščak nade
9 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
5.-8.mjesto PF1
18th Jul 15, 19:00
Jadran ST nade
2 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
Polufinale 2
18th Jul 15, 20:00
Primorje EB nade
5 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
Za 11. mjesto
19th Jul 15, 09:00
Opatija nade
6 : 1
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 1
Za 5. mjesto
19th Jul 15, 10:00
Mornar BS nade
4 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
2.utakmica
9th Mar 16, 14:00
Primorje EB
17 : 2
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
06.kolo
25th Mar 16, 20:00
ŽVK Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
1.utakmica za 3. mjesto
29th Apr 17, 19:30
ŽVK Primorje EB
12 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
3.kolo
5th May 17, 10:00
HAVK Mladost nade
6 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 10:50
Medveščak nade
10 : 3
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 11:40
Zadar 1952 nade
6 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 1
6.kolo
6th May 17, 18:00
ZPK nade
2 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 18:50
Cavtat nade
11 : 0
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 19:40
OVK POŠK nade
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 10:00
Zadar 1952 nade
3 : 4
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 10:50
Palada Njivice nade
3 : 5
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 11:40
Jug CO nade
3 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
8. kolo
7th Apr 18, 12:45
ŽVK Primorje EB
17 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
2.kolo
26th Apr 18, 18:00
Jug CO nade
6 : 1
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
26th Apr 18, 18:50
Palada Njivice nade
7 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
26th Apr 18, 19:40
HAVK Mladost nade
5 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 10:00
Medveščak nade
6 : 7
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 10:50
Mornar BS nade
3 : 4
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 11:40
Solaris nade
2 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
27th Apr 18, 18:00
Jug CO nade
4 : 2
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
27th Apr 18, 18:50
HAVK Mladost nade
9 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
27th Apr 18, 19:40
Mornar BS nade
10 : 1
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
28th Apr 18, 10:00
KPK nade
0 : 13
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 9-12
28th Apr 18, 18:00
Medveščak nade
10 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 1-4
28th Apr 18, 19:40
Primorje EB nade
10 : 4
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 9-12
29th Apr 18, 09:30
Jadran ST nade
8 : 5
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 5-8
29th Apr 18, 10:20
Palada Njivice nade
6 : 1
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
10. kolo
29th Apr 18, 17:00
ŽVK Primorje EB
4 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 7. mj.
12th May 18, 19:45
Medveščak
5 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Svetice
2. ut. za 3. mj.
26th May 18, 17:00
ŽVK Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1.kolo
19th Jul 18, 11:10
Opatija nade
2 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
19th Jul 18, 12:00
Medveščak nade
2 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
19th Jul 18, 12:50
OVK POŠK nade
4 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
20th Jul 18, 10:30
HAVK Mladost nade
5 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
20th Jul 18, 11:20
OVK POŠK nade
6 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
20th Jul 18, 12:10
Medveščak nade
5 : 4
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
20th Jul 18, 19:20
Primorje EB nade
8 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
20th Jul 18, 20:10
Solaris nade
1 : 7
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
21st Jul 18, 10:30
Zadar 1952 nade
8 : 5
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
21st Jul 18, 11:20
HAVK Mladost nade
0 : 4
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
21st Jul 18, 12:10
Medveščak nade
3 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
21st Jul 18, 18:30
Zadar 1952 nade
10 : 4
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
21st Jul 18, 20:10
OVK POŠK nade
7 : 5
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
19th Jan 19, 18:00
ŽVK Primorje EB
5 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1. kolo
31st Jan 19, 12:00
Solaris kadeti
4 : 15
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Rijeka, Kantrida
1. kolo
31st Jan 19, 13:00
OVK POŠK kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 17:30
Jug CO kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 18:30
Primorje EB kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 19:30
Solaris kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 20:30
OVK POŠK kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 09:00
Jug CO kadeti
14 : 5
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 10:00
Primorje EB kadeti
16 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
Utakmica za 9. mjesto
2nd Feb 19, 16:30
Solaris kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 17:30
Mornar BS kadeti
8 : 9
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 18:30
OVK POŠK kadeti
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 09:00
Barakudice
7 : 9
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
7 : 14
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
2. ut. polufinala
11th May 19, 17:30
ŽVK Primorje EB
3 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida

Obrada rezultata: www.furkisport.hr