Duje Čipčić

CRO

Broj utakmica: 113

Prekršaji: 1423 (12.6)

Peterci: 207 (1.8)

01.kolo
18th Jan 15, 16:30
Jadran Kostrena
12 : 15
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
02.kolo
24th Jan 15, 20:00
Delfin
10 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
05.kolo
13th Feb 15, 21:45
Jadran Kostrena
12 : 7
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
1.kol
5th Mar 15, 20:30
HAVK Mladost kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 11:20
Jug CO kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Poljud
Polufinale 1
7th Mar 15, 17:20
Mornar BS kadeti
8 : 2
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Split, Poljud
Za 3. mjesto
8th Mar 15, 11:20
Jug CO kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
08.kolo
15th Mar 15, 16:45
Opatija
24 : 5
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
09.kolo
21st Mar 15, 20:00
Jadran Kostrena
18 : 9
ZAVRšENO

Salona
Rijeka, Kantrida
10.kolo
28th Mar 15, 20:45
Opatija
13 : 7
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
11.kolo
4th Apr 15, 20:00
Jadran Kostrena
10 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
12.kolo
11th Apr 15, 14:30
Opatija
23 : 13
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
14. kolo
24th Apr 15, 21:00
Jadran Kostrena
7 : 6
ZAVRšENO

Šibenik
Rijeka, Kantrida
1.kolo
9th Jul 15, 20:45
Adriatic juniori
5 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 11:30
OVK POŠK juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Adriatic juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 20:45
HAVK Mladost juniori
10 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 2
11th Jul 15, 19:45
HAVK Mladost juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 3. mjesto
12th Jul 15, 11:30
OVK POŠK juniori
11 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
16th Jul 15, 10:00
Jug CO nade
19 : 1
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
16th Jul 15, 18:00
Opatija nade
1 : 16
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
17th Jul 15, 10:00
Mornar BS nade
11 : 2
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
17th Jul 15, 18:00
Opatija nade
4 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 11:00
Galeb Mr nade
1 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
Polufinale 1
18th Jul 15, 20:00
Jug CO nade
8 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
Za 5. mjesto
19th Jul 15, 10:00
Mornar BS nade
4 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
Za 3. mjesto
19th Jul 15, 11:00
HAVK Mladost nade
7 : 4
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Kantrida
03. kolo
30th Jan 16, 20:45
Zadar 1952 ml.juniori
3 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Zagreb, Utrina
02.kolo
13th Feb 16, 19:30
ŽVK Primorje EB
16 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
01.kolo
13th Feb 16, 21:00
Jadran Kostrena
11 : 9
ZAVRšENO

Galeb Mr
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
9th Mar 16, 14:00
Primorje EB
17 : 2
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:45
Medveščak
10 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Utrina
08.kolo
9th Apr 16, 19:30
ŽVK Primorje EB
4 : 17
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
10.kolo
30th Apr 16, 17:00
ŽVK Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
Finale, 2. utakmica
28th May 16, 19:30
ŽVK Primorje EB
6 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
2.kolo
28th Jul 16, 17:00
Delfin nade
2 : 14
ZAVRšENO

ZPK nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
29th Jul 16, 09:00
Jadran ST nade
12 : 0
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
29th Jul 16, 19:00
KPK nade
6 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
30th Jul 16, 11:00
KPK nade
5 : 4
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
Polufinale 1
30th Jul 16, 19:00
Jadran ST nade
4 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
Finale
31st Jul 16, 12:00
Jadran ST nade
3 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Kantrida
2.kolo
2nd Dec 16, 19:45
OVK POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
5 .kolo
11th Feb 17, 19:30
ŽVK Primorje EB
20 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
8.kolo
11th Mar 17, 19:00
ŽVK Primorje EB
6 : 11
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
1.utakmica
22nd Apr 17, 18:45
Medveščak
15 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Svetice
28th Apr 17, 19:00
Hrvatska
4 : 5
ZAVRšENO

Italija
Rijeka, Kantrida
1.utakmica za 3. mjesto
29th Apr 17, 19:30
ŽVK Primorje EB
12 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
2.kolo
4th May 17, 18:50
Jadran ST nade
7 : 0
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 10:00
HAVK Mladost nade
6 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
5th May 17, 18:00
KPK nade
2 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
6.kolo
6th May 17, 18:00
KPK nade
4 : 9
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
6.kolo
6th May 17, 19:40
OVK POŠK nade
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 10:00
Zadar 1952 nade
3 : 4
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 11:40
Jug CO nade
3 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
1. kolo
13th Jul 17, 18:00
HAVK Mladost nade
3 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
14th Jul 17, 12:00
Primorje EB nade
16 : 7
ZAVRšENO

Medveščak nade
Zagreb, Šalata
3. kolo
14th Jul 17, 21:00
Medveščak nade
6 : 7
ZAVRšENO

Jug CO nade
Zagreb, Šalata
razigravanje 5.-8. mjesto (B)
15th Jul 17, 19:00
Jug CO nade
6 : 4
ZAVRšENO

Solaris nade
Zagreb, Šalata
razigravanje 1.-4. mjesto (C)
15th Jul 17, 20:00
OVK POŠK nade
5 : 4
ZAVRšENO

Cavtat nade
Zagreb, Šalata
utakmica za 5. mjesto
16th Jul 17, 10:00
HAVK Mladost nade
10 : 4
ZAVRšENO

Jug CO nade
Zagreb, Šalata
utakmica za 3. mjesto
16th Jul 17, 11:00
Cavtat nade
8 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
20th Jan 18, 19:00
ŽVK Primorje EB
11 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
6. kolo
17th Mar 18, 17:30
ŽVK Primorje EB
4 : 17
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
8. kolo
7th Apr 18, 12:45
ŽVK Primorje EB
17 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:45
Medveščak
3 : 20
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
10. kolo
29th Apr 18, 17:00
ŽVK Primorje EB
4 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 7. mj.
12th May 18, 19:45
Medveščak
5 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Svetice
1. ut. finala
19th May 18, 19:45
ŽAVK Mladost
17 : 8
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. za 3. mj.
26th May 18, 17:00
ŽVK Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1.kolo
5th Jul 18, 17:30
KPK kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 13:00
HAVK Mladost kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 20:00
OVK POŠK kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 1
7th Jul 18, 10:30
Mornar BS kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1-4 mjesto PF 1
7th Jul 18, 17:15
KPK kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1-2 mjesto
8th Jul 18, 13:00
Jug CO kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
19th Jul 18, 18:30
Mornar BS nade
1 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
19th Jul 18, 19:20
Galeb Mr nade
5 : 7
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
20th Jul 18, 18:30
Mornar BS nade
5 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
20th Jul 18, 20:10
OVK POŠK nade
6 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
21st Jul 18, 11:20
HAVK Mladost nade
0 : 4
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
21st Jul 18, 19:20
Jadran ST nade
5 : 5
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
22nd Jul 18, 10:00
Zadar 1952 nade
10 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
30th Aug 18, 10:40
OVK POŠK mlađe nade
16 : 3
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
30th Aug 18, 18:50
Jug CO mlađe nade
8 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Vukovar, teren 2
3.kolo
31st Aug 18, 10:20
Solaris mlađe nade
11 : 6
ZAVRšENO

Jug CO mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
1st Sep 18, 09:00
HAVK Mladost mlađe nade
1 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Vukovar, teren 2
4.kolo
1st Sep 18, 18:50
Cavtat mlađe nade
6 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Vukovar, teren 1
Finale
2nd Sep 18, 11:40
Zadar 1952 mlađe nade
6 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
2.kolo
23rd Nov 18, 18:30
ŽAVK Mladost juniorke
6 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Rijeka, Kantrida
2.kolo
23rd Nov 18, 20:50
ŽVK Primorje EB juniorke
8 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Bura juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 08:40
ŽVK Viktoria juniorke
6 : 16
ZAVRšENO

OVK POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
4. kolo
24th Nov 18, 16:50
ŽAVK Mladost juniorke
4 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
1. kolo
19th Jan 19, 18:00
ŽVK Primorje EB
5 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 17:30
Mornar BS kadeti
8 : 9
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
2. kolo
3rd Feb 19, 18:00
ŽVK Primorje EB
7 : 11
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
4. kolo
16th Feb 19, 19:00
ŽVK Primorje EB
2 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
1. kolo
28th Feb 19, 18:20
Mornar BS ml.juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 09:00
OVK POŠK ml.juniori
3 : 13
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 19:40
KPK ml.juniori
7 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Split, Poljud
Polufinale 5. - 8. mj.
2nd Mar 19, 17:50
KPK ml.juniori
13 : 4
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Split, Poljud
Utakmica za 5. mjesto
3rd Mar 19, 10:20
Mornar BS ml.juniori
12 : 11
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Split, Poljud
8. kolo
23rd Mar 19, 19:00
ŽVK Primorje EB
6 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1. ut. polufinala
27th Apr 19, 18:00
HAVK Mladost
9 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. polufinala
11th May 19, 17:30
ŽVK Primorje EB
3 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1.kolo
28th Jun 19, 12:00
Mađarska U15
13 : 10
ZAVRšENO

Crna Gora U15
Pula
2.kolo
28th Jun 19, 18:00
Turska U15
11 : 8
ZAVRšENO

Slovenija U15
Pula
3.kolo
29th Jun 19, 12:00
Turska U15
12 : 15
ZAVRšENO

Crna Gora U15
Pula
4.kolo
29th Jun 19, 18:00
Mađarska U15
20 : 6
ZAVRšENO

Turska U15
Pula
1. kolo
8th Aug 19, 18:00
Solaris kadeti
5 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 10:00
Solaris kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 18:00
HAVK Mladost kadeti
4 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 1
10th Aug 19, 09:00
HAVK Mladost kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, Šalata
1. - 4. mj. PF1
10th Aug 19, 20:00
Jadran ST kadeti
12 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
Utakmica za 3. mjesto
11th Aug 19, 11:00
OVK POŠK kadeti
5 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, Šalata

Obrada rezultata: www.furkisport.hr