Goran Gavrilović

CRO

Broj utakmica: 85

Prekršaji: 1117 (13.1)

Peterci: 162 (1.9)

03.kolo
31st Jan 15, 19:00
Siscia
6 : 18
ZAVRšENO

Adriatic
Sisak
5.-8. mjesto PF2
21st Feb 15, 16:10
POŠK mlađi kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
09.kolo
21st Mar 15, 19:00
Siscia
9 : 11
ZAVRšENO

Šibenik
Sisak
11.kolo
3rd Apr 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Šibenik
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF1
4th Jul 15, 14:30
Jug AO kadeti
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Zenta
1.kolo
16th Jul 15, 11:00
Jadran ST nade
8 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
16th Jul 15, 19:00
POŠK nade
2 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
17th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
1 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
17th Jul 15, 20:00
KPK nade
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
13 : 1
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 2
9.-12.mjesto PF1
18th Jul 15, 18:00
Medveščak nade
9 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
Za 11. mjesto
19th Jul 15, 09:00
Opatija nade
6 : 1
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 1
01.kolo
14th Jan 16, 18:30
HAVK Mladost juniori
8 : 2
ZAVRšENO

POŠK juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 12:45
HAVK Mladost juniori
14 : 0
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
04.kolo
27th Feb 16, 18:00
ŽAVK Mladost
7 : 13
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SRC Mladost
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:00
Mornar BS
9 : 18
ZAVRšENO

Jug AO
Split, Poljud
PF2, prva utakmica
7th May 16, 20:15
ŽAVK Mladost
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
24th Jun 16, 12:45
HAVK Mladost mlađi juniori
16 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 17:30
Mornar BS mlađi juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
25th Jun 16, 10:15
Solaris mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Šalata
1/4 finala 2
16th Jul 16, 10:00
Jug AO kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
3rd Dec 16, 10:30
Jug AO
14 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
5.kolo
4th Dec 16, 10:30
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
01.kolo
6th Jan 17, 20:30
Zadar 1952 juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Jug AO juniori
Zadar, Višnjik
02.kolo
7th Jan 17, 10:00
Jug AO juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
4.kolo
4th Feb 17, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
2.utakmica
22nd Apr 17, 18:00
Mornar BS
4 : 15
ZAVRšENO

Jug AO
Split, Poljud
2.kolo
20th Jun 17, 10:45
Bura kadetkinje
4 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 19:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
17 : 3
ZAVRšENO

Mursa kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 10:45
Bura kadetkinje
9 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
27th Jul 17, 21:30
Medveščak mlađi kadeti
7 : 15
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 11:20
KPK mlađi kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 18:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
7 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 5-8 mjesto 'A'
29th Jul 17, 18:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 3-4 mjesto
30th Jul 17, 11:20
Jadran ST mlađi kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Prijateljska utakmica
11th Dec 17, 19:00
Hrvatska
6 : 6
ZAVRšENO

Španjolska
Sisak
Polufinale 2
15th Dec 17, 19:30
POŠK
7 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kval. ut.
5th Apr 18, 20:00
Zadar 1952
5 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
8. kolo
7th Apr 18, 17:30
ŽAVK Mladost
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:30
Primorje EB
10 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 5. mj.
12th May 18, 19:30
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 19:40
Mornar BS mlađi juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 11:40
POŠK mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 19:40
Mornar BS mlađi juniori
18 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 2
9th Jun 18
Jug AO mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
9th Jun 18, 21:00
Mornar BS mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
10th Jun 18, 10:20
Primorje EB mlađi juniori
14 : 11
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. kolo
7th Dec 18, 11:00
HAVK Mladost
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
7th Dec 18, 21:35
Jug AO
11 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jan 19, 20:00
Solaris juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
16th Jan 19, 10:45
Jadran ST juniori
2 : 6
ZAVRšENO

Jug AO juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
16th Jan 19, 20:15
Jug AO juniori
17 : 4
ZAVRšENO

Solaris juniori
Šibenik, Crnica
1. kolo
31st Jan 19, 13:00
POŠK kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 20:30
KPK kadeti
9 : 16
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 20:30
POŠK kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 12:00
Jadran ST kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 19:30
Jug AO kadeti
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 12:00
Jug AO kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
9. kolo
31st Mar 19, 11:00
Marsonia/Mursa
2 : 12
ZAVRšENO

Viktoria
Slavonski Brod, Vijuš
1. ut. 5.-8. mj PF2
27th Apr 19, 20:00
Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 5. mjesto
11th May 19, 20:00
Solaris
14 : 5
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
1. ut. finala
22nd May 19, 20:45
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jun 19, 11:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
6 : 15
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 18:00
Turbo team kadetkinje
29 : 4
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 12:15
Bura kadetkinje
5 : 20
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
14th Oct 19, 17:30
Solaris
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
15th Oct 19, 19:00
POŠK
6 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
2.koko
6th Dec 19, 18:30
Primorje EB juniorke
16 : 12
ZAVRšENO

Marsonia juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 19:45
Jadran ST juniorke
13 : 6
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
7th Dec 19, 20:00
Bura juniorke
6 : 12
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 13:00
Jadran ST juniorke
2 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
24th Jan 20, 19:00
Jug AO juniori
19 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
25th Jan 20, 11:20
Jug AO juniori
11 : 11
ZAVRšENO

Mornar juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
25th Jan 20, 18:00
Mornar juniori
15 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
2nd Feb 20, 17:00
Marsonia/Mursa
3 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod, Vijuš
1. utakmica
24th Jun 20, 20:00
Solaris
14 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Šibenik, Crnica
10. kolo
11th Jul 20, 20:00
ŽAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
13th Jul 20, 10:00
Solaris mlađi juniori
5 : 18
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 20:00
Jug AO mlađi juniori
13 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 10:00
Mornar BS mlađi juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 20:30
Mornar BS mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 09:30
POŠK mlađi juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
15th Jul 20, 21:00
Jug AO mlađi juniori
15 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
16th Jul 20, 11:00
POŠK mlađi juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zadar, Višnjik

Obrada rezultata: www.furkisport.hr