Goran Gavrilović

CRO

Broj utakmica: 72

Prekršaji: 935 (13.0)

Peterci: 131 (1.8)

03.kolo
31st Jan 15, 19:00
Siscia
6 : 18
ZAVRšENO

Adriatic
Sisak
5.-8. mjesto PF2
21st Feb 15, 16:10
OVK POŠK ml.kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
09.kolo
21st Mar 15, 19:00
Siscia
9 : 11
ZAVRšENO

Šibenik
Sisak
11.kolo
3rd Apr 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Šibenik
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF1
4th Jul 15, 14:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Zenta
1.kolo
16th Jul 15, 11:00
Jadran ST nade
8 : 5
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
16th Jul 15, 19:00
OVK POŠK nade
2 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
17th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
1 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
17th Jul 15, 20:00
KPK nade
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
13 : 1
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
9.-12.mjesto PF1
18th Jul 15, 18:00
Medveščak nade
9 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
Za 11. mjesto
19th Jul 15, 09:00
Opatija nade
6 : 1
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 1
01.kolo
14th Jan 16, 18:30
HAVK Mladost juniori
8 : 2
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 12:45
HAVK Mladost juniori
14 : 0
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
04.kolo
27th Feb 16, 18:00
ŽAVK Mladost
7 : 13
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Zagreb, SRC Mladost
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:00
Mornar BS
9 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
PF2, prva utakmica
7th May 16, 20:15
ŽAVK Mladost
14 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
24th Jun 16, 12:45
HAVK Mladost ml.juniori
16 : 4
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 17:30
Mornar BS ml.juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB ml.juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
25th Jun 16, 10:15
Solaris mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Zagreb, Šalata
1/4 finala 2
16th Jul 16, 10:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
3rd Dec 16, 10:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 8
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
5.kolo
4th Dec 16, 10:30
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
01.kolo
6th Jan 17, 20:30
Zadar 1952 juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zadar, Višnjik
02.kolo
7th Jan 17, 10:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
4.kolo
4th Feb 17, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
2.utakmica
22nd Apr 17, 18:00
Mornar BS
4 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
2.kolo
20th Jun 17, 10:45
ŽVK Bura kadetkinje
4 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 19:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
17 : 3
ZAVRšENO

VK Mursa kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 10:45
ŽVK Bura kadetkinje
9 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
27th Jul 17, 21:30
Medveščak ml.kadeti
7 : 15
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 11:20
KPK ml.kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 18:00
HAVK Mladost ml.kadeti
7 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 5-8 mjesto 'A'
29th Jul 17, 18:00
Zadar 1952 ml.kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak ml.kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 3-4 mjesto
30th Jul 17, 11:20
Jadran ST ml.kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Zagreb, Šalata
Prijateljska utakmica
11th Dec 17, 19:00
Hrvatska
6 : 6
ZAVRšENO

Španjolska
Sisak
Polufinale 2
15th Dec 17, 19:30
OVK POŠK
7 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kval. ut.
5th Apr 18, 20:00
Zadar 1952
5 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
8. kolo
7th Apr 18, 17:30
ŽAVK Mladost
10 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:30
VK Primorje EB
10 : 10
ZAVRšENO

Jadran Split
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 5. mj.
12th May 18, 19:30
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 19:40
Mornar BS ml.juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB ml.juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 11:40
OVK POŠK ml.juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB ml.juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 19:40
Mornar BS ml.juniori
18 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 2
9th Jun 18
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
9th Jun 18, 21:00
Mornar BS ml.juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
10th Jun 18, 10:20
Primorje EB ml.juniori
14 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
1. kolo
7th Dec 18, 11:00
HAVK Mladost
14 : 8
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
7th Dec 18, 21:35
Jug Adriatic osiguranje
11 : 6
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jan 19, 20:00
Solaris juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
16th Jan 19, 10:45
Jadran ST juniori
2 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
16th Jan 19, 20:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
17 : 4
ZAVRšENO

Solaris juniori
Šibenik, Crnica
1. kolo
31st Jan 19, 13:00
OVK POŠK kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 20:30
KPK kadeti
9 : 16
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 20:30
OVK POŠK kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 12:00
Jadran ST kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 19:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 12:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
9. kolo
31st Mar 19, 11:00
VK Mursa / Marsonia
2 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Slavonski Brod, Gradski bazen
1. ut. 5.-8. mj PF2
27th Apr 19, 20:00
VK Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 5. mjesto
11th May 19, 20:00
Solaris
14 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
1. ut. finala
22nd May 19, 20:45
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jun 19, 11:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
6 : 15
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 18:00
Turbo team kadetkinje
29 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 12:15
ŽVK Bura kadetkinje
5 : 20
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
14th Oct 19, 17:30
Solaris
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
15th Oct 19, 19:00
OVK POŠK
6 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
2.koko
6th Dec 19, 18:30
ŽVK Primorje EB juniorke
16 : 12
ZAVRšENO

Marsonia juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 19:45
VK Jadran ST juniorke
13 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
7th Dec 19, 20:00
ŽVK Bura juniorke
6 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 13:00
VK Jadran ST juniorke
2 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr