Marko Matijević

CRO

Broj utakmica: 56

Prekršaji: 696 (12.4)

Peterci: 86 (1.5)

PF 2
19th Dec 14, 21:45
ŽVK Bura
9 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
03.kolo
31st Jan 15, 19:00
Siscia
6 : 18
ZAVRšENO

Adriatic
Sisak
05.kolo
14th Feb 15, 19:00
Siscia
6 : 12
ZAVRšENO

Galeb Mr
Sisak
06.kolo
22nd Feb 15, 14:00
Osijek
5 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Slavonski Brod, Gradski bazen
12.kolo
11th Apr 15, 19:15
Siscia
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
1.kolo
9th Jul 15, 18:15
VK Jug juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 10:15
Mornar BS juniori
8 : 9
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 19:30
Adriatic juniori
2 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF2
11th Jul 15, 17:15
Jadran ST juniori
6 : 12
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
Finale
12th Jul 15, 12:45
VK Jug juniori
8 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 1
5th Dec 15, 16:00
VK Jug
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran Split
Zadar, Višnjik
2.utakmica
20th Mar 16, 17:30
Mornar BS
14 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud
1. utakmica
23rd Mar 16, 18:00
Solaris
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran Split
Šibenik, Crnica
PF2, prva utakmica
7th May 16, 20:15
ŽAVK Mladost
14 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
2nd Dec 16, 12:00
Marsonia
0 : 45
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
3rd Dec 16, 20:30
Mornar BS
5 : 10
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Split, Poljud
Polufinale 2
16th Dec 16, 18:45
ŽVK Bura
10 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Slavonski Brod, Gradski bazen
Četvrtfinale 1
10th Feb 17, 20:15
OVK POŠK juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica za 5.mjesto
11th Feb 17, 09:45
Zadar 1952 juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Utrina
10.kolo
1st Apr 17, 18:00
ŽAVK Mladost
11 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica 2
13th Apr 17, 19:00
VK Primorje EB
9 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
1. utakmica za 3. mjesto
6th May 17, 20:30
VK Primorje EB
9 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
3. utakmica za 3. mjesto
13th May 17, 20:00
VK Primorje EB
10 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
Prijateljska utakmica
11th Dec 17, 19:00
Hrvatska
6 : 6
ZAVRšENO

Španjolska
Sisak
Polufinale 2
16th Dec 17, 16:45
Mornar BS
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran Split
Zagreb, SRC Mladost
1. kval. ut.
5th Apr 18, 20:00
Zadar 1952
5 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
1. ut. poluf.
2nd May 18, 19:00
VK Jug
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
5th May 18, 17:30
ŽAVK Mladost
16 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. za 3. mj.
19th May 18, 18:00
Mornar BS
5 : 6
ZAVRšENO

Jadran Split
Split, Poljud
15th Jun 18, 20:00
Hrvatska
9 : 5
ZAVRšENO

Australija
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
28th Jun 18, 19:15
Primorje EB juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 09:00
OVK POŠK juniori
13 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 18:00
Primorje EB juniori
11 : 8
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, Šalata
Četvrtfinale 1
30th Jun 18, 09:00
OVK POŠK juniori
3 : 6
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 1
30th Jun 18, 20:30
Primorje EB juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
1st Jul 18, 09:00
Jadran ST juniori
4 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
5th Jul 18, 20:00
OVK POŠK kadeti
8 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 11:45
VK Jug kadeti
11 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 18:45
Mornar BS kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1-4 mjesto PF 1
7th Jul 18, 17:15
KPK kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

VK Jug kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1-2 mjesto
8th Jul 18, 13:00
VK Jug kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 2
22nd Dec 18, 18:00
VK Jug
20 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
30th Mar 19, 18:00
ŽAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. 5.-8. mj PF2
27th Apr 19, 20:00
VK Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1. ut. finala
22nd May 19, 20:45
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jun 19, 11:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
6 : 15
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 19:15
ŽAVK Mladost kadetkinje
18 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 11:00
ŽVK Viktoria kadetkinje
3 : 20
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
8th Aug 19, 21:00
Mornar BS kadeti
4 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 09:00
Jadran ST kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 20:00
Mornar BS kadeti
3 : 13
ZAVRšENO

VK Jug kadeti
Zagreb, Šalata
1. - 4. mj. PF1
10th Aug 19, 20:00
Jadran ST kadeti
12 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
11th Aug 19, 12:00
Jadran ST kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
22nd Aug 19, 21:15
OVK POŠK juniori
13 : 18
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Zagreb, Šalata
2. kolo
23rd Aug 19, 11:00
Zadar 1952 juniori
8 : 15
ZAVRšENO

VK Jug juniori
Zagreb, Šalata
3. kolo
23rd Aug 19, 20:00
OVK POŠK juniori
11 : 14
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata

Obrada rezultata: www.furkisport.hr