Slaven Sivčević

CRO

Broj utakmica: 89

Prekršaji: 996 (11.2)

Peterci: 144 (1.6)

01.kolo
18th Jan 15, 16:00
Šibenik
0 : 2
U TIJEKU

Adriatic
Šibenik, Crnica
02.kolo
24th Jan 15, 20:00
Galeb Mr
13 : 7
ZAVRšENO

Salona
Makarska
5.-8. mjesto PF1
21st Feb 15, 15:00
Zadar 1952 ml.kadeti
14 : 0
ZAVRšENO

Medveščak ml.kadeti
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
28th Feb 15, 12:00
Salona
8 : 11
ZAVRšENO

Šibenik
Split, Poljud
1.kolo
26th Mar 15, 12:00
Zadar 1952 nade
20 : 1
ZAVRšENO

Opatija nade
Korčula, Teren 1
2.kolo
26th Mar 15, 19:00
ZPK nade
9 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Korčula, Teren 1
3.kolo
27th Mar 15, 11:00
Zadar 1952 nade
16 : 1
ZAVRšENO

ZPK nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
27th Mar 15, 19:00
Jug CO nade
12 : 0
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Korčula, Teren 2
1.kolo
9th Jul 15, 18:15
Jug CO juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 12:45
Jadran ST juniori
7 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 17:00
Jug CO juniori
11 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF2
11th Jul 15, 17:15
Jadran ST juniori
6 : 12
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 7. mjesto
12th Jul 15, 09:00
Adriatic juniori
5 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
02.kolo
24th Oct 15, 10:00
Medveščak
5 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
21st Mar 16, 11:00
KPK nade
9 : 2
ZAVRšENO

Cavtat nade
Korčula, Teren 2
2. kolo
21st Mar 16, 19:00
Gusar Mlini nade
6 : 12
ZAVRšENO

Medveščak nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
22nd Mar 16, 09:00
Galeb Mr nade
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
22nd Mar 16, 18:00
Cavtat nade
13 : 5
ZAVRšENO

Gusar Mlini nade
Korčula, Teren 2
Polufinale 2
23rd Mar 16, 20:00
KPK nade
13 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
Finale
24th Mar 16, 12:00
Primorje EB nade
3 : 10
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula
1.kolo
21st Jul 16, 19:20
Jug CO - ml. kadeti
5 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Korčula
2.kolo
22nd Jul 16, 12:30
HAVK Mladost ml.kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Korčula
3.kolo
22nd Jul 16, 20:30
KPK ml.kadeti
4 : 11
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Korčula
Polufinale 1-4
23rd Jul 16, 19:20
Primorje EB ml.kadeti
3 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Korčula
za 1. mjesto
24th Jul 16, 11:30
HAVK Mladost ml.kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Korčula
1.kolo
27th Jan 17, 20:30
HAVK Mladost ml.kadeti
20 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
28th Jan 17, 09:30
Zadar 1952 ml.kadeti
10 : 10
ZAVRšENO

Medveščak ml.kadeti
Zagreb, Svetice
3.Kolo
28th Jan 17, 20:00
Medveščak ml.kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 1
18th Feb 17, 18:45
Primorje EB ml.kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Split, Poljud
Finale
19th Feb 17, 12:15
KPK ml.kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Split, Poljud
3.kolo
17th Mar 17, 10:00
Opatija nade
17 : 3
ZAVRšENO

Zagreb nade
Dubrovnik Teren 2
2.kolo
17th Mar 17, 17:30
Galeb Mr nade
3 : 7
ZAVRšENO

Medveščak nade
Dubrovnik, Teren 1
5.kolo
18th Mar 17, 10:50
Opatija nade
5 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Dubrovnik Teren 2
Utakmica 1
8th Apr 17, 19:30
Solaris
3 : 17
ZAVRšENO

Jug CO
Šibenik, Crnica
2.kolo
4th May 17, 19:40
Primorje EB nade
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 11:40
ZPK nade
2 : 11
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
5th May 17, 18:50
Primorje EB nade
11 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
6.kolo
6th May 17, 19:40
Primorje EB nade
9 : 1
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
7.kolo
7th May 17, 10:50
HAVK Mladost nade
2 : 4
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
6th Jul 17, 19:00
Jug CO kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 12:45
Zadar 1952 kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 19:00
Jug CO kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 5/8 mjesto 'B'
8th Jul 17, 17:45
HAVK Mladost kadeti
17 : 5
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale za 7/8 mjesto
9th Jul 17, 09:00
KPK kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
3rd Dec 17, 11:30
Jug CO
16 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Jan 18, 20:00
OVK POŠK
6 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
5. kolo
10th Mar 18, 16:00
OVK POŠK
14 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Split, Poljud
8. kolo
7th Apr 18, 17:30
ŽVK Suzuki Bura
3 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
1.kolo
26th Apr 18, 10:00
HAVK Mladost nade
4 : 3
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
26th Apr 18, 18:50
Palada Njivice nade
7 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 10:00
Primorje EB nade
16 : 3
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
27th Apr 18, 18:50
HAVK Mladost nade
9 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
28th Apr 18, 11:40
Solaris nade
3 : 5
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 1-4
28th Apr 18, 19:40
Primorje EB nade
10 : 4
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 9-12
29th Apr 18, 09:30
Solaris nade
8 : 3
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 1-4
29th Apr 18, 11:10
Primorje EB nade
10 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
1. ut. 5.-8. mj.
2nd May 18, 20:45
Medveščak
6 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, Svetice
01. kolo
7th Jun 18, 18:20
Medveščak ml.juniori
2 : 22
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 09:00
HAVK Mladost ml.juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 17:00
Medveščak ml.juniori
4 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 1
9th Jun 18
Zadar 1952 ml.juniori
11 : 4
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF1
9th Jun 18, 17:00
KPK ml.juniori
4 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB ml.juniori
Zadar, Višnjik
Za 3.mjesto
10th Jun 18, 11:40
Zadar 1952 ml.juniori
4 : 5
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
5th Jul 18, 21:15
HAVK Mladost kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 10:30
KPK kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 21:15
Jadran ST kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 2
7th Jul 18, 09:15
Jug CO kadeti
17 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1-4 mjesto PF 2
7th Jul 18, 18:30
Jadran ST kadeti
11 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3-4 mjesto
8th Jul 18, 11:45
KPK kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
30th Aug 18, 11:30
Zadar 1952 mlađe nade
18 : 3
ZAVRšENO

Palada Njivice mlađe nade
Vukovar, teren 1
3.kolo
30th Aug 18, 14:30
Medveščak mlađe nade
10 : 3
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
30th Aug 18, 19:40
Osijek mlađe nade
3 : 20
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Vukovar, teren 2
3. kolo
31st Aug 18, 12:00
Opatija mlađe nade
16 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
1st Sep 18, 11:30
Jug CO mlađe nade
3 : 8
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Vukovar, teren 1
3.kolo
1st Sep 18, 18:00
Palada Njivice mlađe nade
8 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Vukovar, teren 2
Za 7.mjesto
2nd Sep 18, 09:50
Medveščak mlađe nade
8 : 9
ZAVRšENO

Jug CO mlađe nade
Vukovar, teren 1
3. kolo
8th Dec 18, 10:30
OVK POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Galeb Mr
Split, Poljud
1. kolo
19th Jan 19, 18:00
KPK
18 : 7
ZAVRšENO

Osijek
Korčula
1. kolo
31st Jan 19, 12:00
Solaris kadeti
4 : 15
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 17:30
Jug CO kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Jug CO kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 19:30
Solaris kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 10:00
Primorje EB kadeti
16 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 20:30
Primorje EB kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 12:00
Jug CO kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
16th Feb 19, 18:00
ŽVK Suzuki Bura
5 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
6. kolo
8th Mar 19, 19:30
OVK POŠK
4 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
7. kolo
16th Mar 19, 16:00
ŽVK Suzuki Bura
3 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Split, Poljud
2. utakmica
24th Mar 19, 14:00
Jug CO
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr