Bruno Šketelj

CRO

Broj utakmica: 61

Prekršaji: 857 (14.0)

Peterci: 146 (2.4)

01.kolo
17th Jan 15, 19:00
Siscia
14 : 13
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Sisak
01.kolo
19th Feb 15, 19:30
Jug CO juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 11:30
Jadran ST juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 17:00
Biograd juniori
13 : 18
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Feb 15, 19:00
OVK POŠK juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug CO juniori
Split, Poljud
01.kolo
26th Feb 15, 16:30
Primorje EB ml.juniori
13 : 6
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 10:15
Primorje EB ml.juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 20:40
Jug CO ml.juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
28th Feb 15, 15:30
Primorje EB ml.juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Jug CO ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 7. mjesto
1st Mar 15, 09:00
Jadran ST ml.juniori
4 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Dubrovnik, Gruž
07.kolo
7th Mar 15, 22:00
Zagreb
6 : 13
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zagreb, SRC Mladost
09.kolo
20th Mar 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Osijek
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
9th Jul 15, 19:30
OVK POŠK juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 11:30
OVK POŠK juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Adriatic juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 18:15
Medveščak juniori
8 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 1
11th Jul 15, 18:30
Jug CO juniori
12 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 5. mjesto
12th Jul 15, 10:15
Primorje EB juniori
14 : 7
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
04.kolo
27th Feb 16, 18:00
ŽAVK Mladost
7 : 13
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 20:30
ZVK Jug kadetkinje
5 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 09:45
ŽVK Primorje EB kadetkinje
5 : 3
ZAVRšENO

ZVK Jug kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
27th Jul 17, 20:20
Primorje EB ml.kadeti
10 : 8
ZAVRšENO

Jug CO - ml. kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 09:00
Mornar BS ml.kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST ml.kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 20:20
Primorje EB ml.kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-4 mjesto 'D'
29th Jul 17, 21:30
Jug CO - ml. kadeti
19 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 5-6 mjesto
30th Jul 17, 10:10
Zadar 1952 ml.kadeti
8 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB ml.kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
5th Jul 18, 18:45
Primorje EB kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 10:30
KPK kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 21:15
Jadran ST kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 2
7th Jul 18, 09:15
Jug CO kadeti
17 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
5-8 mjesto PF 2
7th Jul 18, 16:00
Mornar BS kadeti
8 : 3
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
5-6 mjesto
8th Jul 18, 10:30
Primorje EB kadeti
5 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
20th Jul 18, 10:00
Srbija U-19
8 : 10
ZAVRšENO

Grčka U-19
Varaždin
2. kolo
20th Jul 18, 18:00
Mađarska U-19
10 : 10
ZAVRšENO

Srbija U-19
Varaždin
3. kolo
21st Jul 18, 12:00
Srbija U-19
10 : 8
ZAVRšENO

Crna Gora U-19
Varaždin
5. kolo
22nd Jul 18, 09:30
Hrvatska U-19
7 : 10
ZAVRšENO

Grčka U-19
Varaždin
1.kolo
29th Aug 18, 19:10
Primorje EB mlađe nade
15 : 10
ZAVRšENO

Delfin mlađe nade
Vukovar, teren 1
1.kolo
30th Aug 18, 09:50
Jadran ST mlađe nade
6 : 12
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, teren 2
4.kolo
30th Aug 18, 19:40
Cavtat mlađe nade
4 : 7
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Vukovar, teren 1
3. kolo
31st Aug 18, 11:10
Mornar BS mlađe nade
21 : 1
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
1st Sep 18, 11:30
Opatija mlađe nade
6 : 17
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađe nade
Vukovar, teren 2
Polufinale 1
1st Sep 18, 19:40
Primorje EB mlađe nade
8 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađe nade
Vukovar, teren 2
Za 3. mjesto
2nd Sep 18, 10:50
Primorje EB mlađe nade
15 : 6
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
1.kolo
23rd Nov 18, 12:10
Mursa juniorke
7 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Rijeka, Kantrida
1.kolo
23rd Nov 18, 13:20
ŽVK Bura juniorke
4 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 11:00
Mursa juniorke
1 : 13
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB juniorke
Rijeka, Kantrida
4. kolo
24th Nov 18, 18:00
ŽVK Primorje EB juniorke
13 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Rijeka, Kantrida
1. kolo
7th Dec 18, 12:20
Medveščak
4 : 15
ZAVRšENO

Jug CO
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
7th Dec 18, 21:35
Jug CO
11 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
18th Jan 19, 20:45
ŽAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
23rd Feb 19, 18:00
ŽAVK Mladost
18 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
2. utakmica
25th Mar 19, 20:45
HAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. 5.-8. mj PF1
27th Apr 19, 19:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zadar, Višnjik
1. kolo
15th Jun 19, 13:00
ŽVK Viktoria kadetkinje
20 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 18:00
Turbo team kadetkinje
29 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 11:00
ŽVK Viktoria kadetkinje
3 : 20
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
8th Aug 19, 18:00
Solaris kadeti
5 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 11:00
Jug CO kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 19:00
OVK POŠK kadeti
15 : 7
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 2
10th Aug 19, 10:00
Jug CO kadeti
9 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF2
10th Aug 19, 19:00
Mornar BS kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
11th Aug 19, 12:00
Jadran ST kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata

Obrada rezultata: www.furkisport.hr