Ante Rogić

CRO

Grad: Sudac

Broj utakmica: 71

Prekršaji: 982 (13.8)

Peterci: 138 (1.9)

03.kolo
1st Feb 15, 17:00
Zadar 1952
12 : 4
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
05.kolo
13th Feb 15, 20:30
Zadar 1952
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
21st Feb 15, 18:30
Mornar BS ml.kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
28th Feb 15, 18:30
Adriatic
16 : 14
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Šibenik, Crnica
11.kolo
3rd Apr 15, 19:15
Adriatic
17 : 5
ZAVRšENO

Opatija
Šibenik, Crnica
14. kolo
25th Apr 15, 19:30
Zadar 1952
7 : 6
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zadar, Višnjik
15.kolo
3rd May 15, 17:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
1.kolo
30th Jul 15, 18:10
OVK POŠK ml.kadeti
15 : 7
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 09:00
Primorje EB ml.kadeti
21 : 5
ZAVRšENO

KPK ml.kadeti
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
1st Aug 15, 18:20
Primorje EB ml.kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Finale
2nd Aug 15, 12:30
Primorje EB ml.kadeti
5 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Zadar, Višnjik
01.kolo
23rd Oct 15, 18:00
Solaris
10 : 14
ZAVRšENO

Jadran Split
Šibenik, Crnica
02.kolo
24th Oct 15, 18:00
Solaris
4 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Šibenik, Crnica
03.kolo
20th Feb 16, 17:00
ŽVK Viktoria
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. kolo
21st Mar 16, 11:00
Primorje EB nade
23 : 2
ZAVRšENO

Gusar Mlini nade
Korčula, Teren 1
2. kolo
21st Mar 16, 20:00
KPK nade
7 : 1
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Teren 2
3. kolo
22nd Mar 16, 10:00
OVK POŠK nade
3 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
22nd Mar 16, 20:00
KPK nade
8 : 2
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 2
9.-12. mjesto PF1
23rd Mar 16, 17:00
OVK POŠK nade
6 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Korčula, Teren 2
Finale
24th Mar 16, 12:00
Primorje EB nade
3 : 10
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Gojko Arneri
PF1, druga utakmica
14th May 16, 18:00
ŽVK Viktoria
5 : 17
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Jun 16, 10:15
Mornar BS ml.juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 18:45
Jadran ST ml.juniori
8 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 1
25th Jun 16, 18:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
14 : 4
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 16, 20:00
Primorje EB nade
8 : 0
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
29th Jul 16, 10:00
OVK POŠK nade
5 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
29th Jul 16, 17:00
OVK POŠK nade
14 : 1
ZAVRšENO

Delfin nade
Rijeka, Teren 1
13.-15. mjesto PF2
30th Jul 16, 18:00
Opatija nade
10 : 5
ZAVRšENO

Delfin nade
Rijeka, Teren 1
Za 13.mjesto
31st Jul 16, 08:00
Solaris nade
3 : 4
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
4th Dec 16, 10:30
Solaris
4 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
7.kolo
4th Mar 17, 17:00
ŽVK Viktoria
3 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Šibenik, Crnica
4.kolo
17th Mar 17, 17:30
Primorje EB nade
13 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Dubrovnik Teren 2
5.kolo
18th Mar 17, 10:00
Zagreb nade
1 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Dubrovnik Teren 2
6.kolo
18th Mar 17, 17:00
Opatija nade
5 : 9
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Dubrovnik Teren 2
2.utakmica za 3. mjesto
5th May 17, 19:15
ŽVK Viktoria
4 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Šibenik, Crnica
1.kolo
6th Jul 17, 17:45
Medveščak kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 10:15
Medveščak kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 17:45
Jadran ST kadeti
8 : 3
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 1/4 mjesto 'C'
8th Jul 17, 19:00
Mornar BS kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 5/6 mjesto
9th Jul 17, 10:15
Primorje EB kadeti
7 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Jan 18
ŽVK Viktoria
10 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Šibenik, Crnica
6. kolo
17th Mar 18, 16:00
ŽVK Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
2. utakmica
13th May 18, 11:00
ŽVK Viktoria
6 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 17:00
KPK ml.juniori
2 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 09:00
HAVK Mladost ml.juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 4
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 2
9th Jun 18
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
9th Jun 18, 21:00
Mornar BS ml.juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
10th Jun 18, 10:20
Primorje EB ml.juniori
14 : 11
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
23rd Nov 18, 11:00
ŽVK Primorje EB juniorke
8 : 3
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Rijeka, Kantrida
2.kolo
23rd Nov 18, 19:40
OVK POŠK juniorke
18 : 1
ZAVRšENO

Mursa juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 11:00
Mursa juniorke
1 : 13
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB juniorke
Rijeka, Kantrida
4. kolo
24th Nov 18, 18:00
ŽVK Primorje EB juniorke
13 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
8th Dec 18, 11:20
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
8th Dec 18, 18:50
Medveščak
9 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
31st Jan 19, 11:00
Barakudice
5 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 19:30
ZPK kadeti
10 : 6
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 17:30
ZPK kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 10:00
Primorje EB kadeti
16 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 18:30
OVK POŠK kadeti
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
6. kolo
9th Mar 19, 17:00
ŽVK Viktoria
6 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. utakmica
24th Mar 19, 20:00
Zadar 1952
7 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zadar, Višnjik
1. utakmica
10th Apr 19, 20:00
Solaris
10 : 12
ZAVRšENO

Jadran Split
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Sep 19, 09:50
Mornar BS mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Rijeka, Teren 2
1. kolo
12th Sep 19, 11:30
Zadar 1952 mlađe nade
7 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Rijeka, Teren 2
3. kolo
13th Sep 19, 12:00
Barakudice
13 : 5
ZAVRšENO

OVK POŠK mlađe nade
Rijeka, Teren 2
1.-8. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 11:30
Cavtat mlađe nade
7 : 8
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1.-4. mjesto
14th Sep 19, 20:30
Medveščak mlađe nade
5 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Rijeka, Teren 2
za 3. mjesto
15th Sep 19, 10:50
KPK mlađe nade
7 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Rijeka, Kantrida

Obrada rezultata: www.furkisport.hr