Krešimir Milinović

CRO

Broj utakmica: 24

Prekršaji: 239 (10.0)

Peterci: 36 (1.5)

06.kolo
28th Feb 15, 18:30
Galeb Mr
15 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Makarska
1.kol
5th Mar 15, 19:20
Jug CO kadeti
14 : 4
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 09:00
Medveščak kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
3.kol
6th Mar 15, 18:10
Šibenik kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF2
7th Mar 15, 16:10
HAVK Mladost kadeti
12 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
06.kolo
26th Mar 16, 17:00
ŽVK Bura
19 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
PF1, prva utakmica
7th May 16, 17:00
ŽVK Bura
13 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
3.kolo
28th Jan 17, 18:30
ŽVK Bura
12 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Primorje EB
Split, Poljud
6. kolo
17th Mar 18, 18:00
ŽVK Bura
16 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
7. kolo
30th Mar 18, 18:30
OVK POŠK
13 : 11
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Split, Poljud
9. kolo
21st Apr 18, 16:00
OVK POŠK
15 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
1.kolo
30th Aug 18, 10:40
HAVK Mladost mlađe nade
14 : 2
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 2
3.kolo
30th Aug 18, 14:30
ZPK mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

Delfin mlađe nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
30th Aug 18, 20:30
Primorje EB mlađe nade
10 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Vukovar, teren 1
4.kolo
31st Aug 18, 20:00
Solaris mlađe nade
7 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
1st Sep 18, 10:40
Primorje EB mlađe nade
10 : 7
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, teren 1
4.kolo
1st Sep 18, 18:00
ZPK mlađe nade
15 : 2
ZAVRšENO

VK Vukovar mlađe nade
Vukovar, teren 1
Za 3. mjesto
2nd Sep 18, 10:50
Primorje EB mlađe nade
15 : 6
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
2. kolo
7th Dec 18, 21:00
Mornar BS
12 : 9
ZAVRšENO

Galeb Mr
Split, Poljud
2. kolo
6th Feb 19, 20:30
ŽVK Viktoria
3 : 21
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
4. kolo
16th Feb 19, 18:00
ŽVK Bura
5 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
7. kolo
16th Mar 19, 14:30
OVK POŠK
16 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
2. utakmica
24th Mar 19, 14:00
Jug CO
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
2. ut. polufinala
8th May 19, 21:15
ŽVK Bura
5 : 19
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr