Hrvoje Jambrović

CRO

Broj utakmica: 33

Prekršaji: 469 (14.2)

Peterci: 107 (3.2)

1.kol
5th Mar 15, 18:10
Mornar BS kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 12:30
Cavtat kadeti
8 : 15
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF1
7th Mar 15, 15:00
Primorje EB kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF2
4th Jul 15, 15:40
HAVK Mladost kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Zenta
08.kolo
9th Apr 16, 17:30
ŽAVK Mladost
14 : 10
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
21st Jul 16, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
12 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
22nd Jul 16, 20:30
KPK mlađi kadeti
4 : 11
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 1-4
23rd Jul 16, 20:30
Jug AO mlađi kadeti
4 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 5. mjesto
24th Jul 16, 09:10
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 14
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
2nd Dec 16, 10:30
Jug AO
20 : 6
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
3rd Dec 16, 12:00
Medveščak
31 : 2
ZAVRšENO

Marsonia
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
4th Feb 17, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
7.kolo
4th Mar 17, 19:45
ŽAVK Mladost
28 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica 1
7th Apr 17, 20:30
ŽAVK Mladost
11 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
20th Jan 18, 18:00
ŽAVK Mladost
22 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
9th Dec 18, 10:00
Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
24th Feb 19, 17:30
Marsonia/Mursa
3 : 26
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod, Vijuš
8. kolo
30th Mar 19, 16:00
Marsonia/Mursa
6 : 34
ZAVRšENO

POŠK
Slavonski Brod, Vijuš
1. kolo
18th Jul 19, 21:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 18:00
Jadran ST mlađi kadeti
5 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF2
20th Jul 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
7. mjesto
21st Jul 19, 09:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 15
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
15th Oct 19, 21:00
Galeb MR
7 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
12th Feb 20, 20:45
ŽAVK Mladost
26 : 11
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Zagreb, SRC Mladost
1. utakmica
26th Jun 20, 20:45
POŠK
4 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Šalata
1. ut. za 5. mj.
15th Jul 20, 20:00
Primorje EB
18 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
1. kolo
27th Jul 20, 13:00
Opatija kadeti
10 : 17
ZAVRšENO

Solaris kadeti
3. kolo
28th Jul 20, 12:30
Solaris kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 20:30
Jadran ST kadeti
13 : 11
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 11:30
Jadran ST kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
29th Jul 20, 16:30
Galeb MR kadeti
25 : 3
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Dubrovnik, Gruž
5.kolo
30th Jul 20, 09:00
HAVK Mladost kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr