Marin Beltrame

CRO

Broj utakmica: 68

Prekršaji: 927 (13.6)

Peterci: 159 (2.3)

06.kolo
25th Mar 16, 20:00
ŽVK Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
08.kolo
9th Apr 16, 19:30
ŽVK Primorje EB
4 : 17
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
PF2, druga utakmica
11th May 16, 20:00
ŽVK Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2.kolo
28th Jul 16, 18:00
KPK nade
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
29th Jul 16, 11:00
Mornar BS nade
9 : 3
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
29th Jul 16, 20:00
HAVK Mladost nade
4 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
5.-8. mjesto PF1
30th Jul 16, 19:00
Jug CO nade
7 : 1
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 1
Za 3. mjesto
31st Jul 16, 11:00
Mornar BS nade
3 : 6
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Kantrida
2.kolo
2nd Dec 16, 19:45
OVK POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
22nd Jan 17, 16:00
ŽVK Primorje EB
9 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1.Kolo
27th Jan 17, 21:30
Jadran ST ml.kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Medveščak ml.kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.Kolo
28th Jan 17, 10:30
HAVK Mladost ml.kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST ml.kadeti
Zagreb, Svetice
3.Kolo
28th Jan 17, 20:00
Medveščak ml.kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Zagreb, SRC Mladost
6.kolo
25th Feb 17, 16:45
ŽVK Primorje EB
3 : 7
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1.utakmica
22nd Apr 17, 18:45
Medveščak
15 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK
Zagreb, Svetice
1.kolo
4th May 17, 10:00
Primorje EB nade
13 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
4th May 17, 18:00
KPK nade
1 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 10:00
OVK POŠK nade
4 : 4
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 18:00
ZPK nade
2 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 19:40
OVK POŠK nade
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 10:00
KPK nade
1 : 2
ZAVRšENO

ZPK nade
Rijeka, Teren 1
7.kolo
7th May 17, 11:40
Jug CO nade
3 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
1st Mar 18, 20:30
Jadran ST kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

KPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
2nd Mar 18, 09:00
Zadar 1952 kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
2nd Mar 18, 19:20
ZPK kadeti
3 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 5-8 mj.
3rd Mar 18, 15:30
HAVK Mladost kadeti
11 : 9
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 5. mjesto
4th Mar 18, 10:10
HAVK Mladost kadeti
9 : 13
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
8. kolo
7th Apr 18, 12:45
ŽVK Primorje EB
17 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
2.kolo
26th Apr 18, 18:00
Jug CO nade
6 : 1
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
26th Apr 18, 19:40
HAVK Mladost nade
5 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 11:40
Solaris nade
2 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
27th Apr 18, 18:00
Jug CO nade
4 : 2
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
28th Apr 18, 10:00
Palada Njivice nade
5 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 5-8
28th Apr 18, 18:50
OVK POŠK nade
3 : 0
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 1-4
29th Apr 18, 11:10
Jug CO nade
6 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
2. utakmica
12th May 18, 18:30
ŽVK Primorje EB
6 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
01. kolo
7th Jun 18, 21:00
Zadar 1952 ml.juniori
10 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 13:00
Zadar 1952 ml.juniori
5 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS ml.juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 18:20
Jug CO ml.juniori
12 : 4
ZAVRšENO

KPK ml.juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF2
9th Jun 18, 18:20
OVK POŠK ml.juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto
10th Jun 18, 09:00
KPK ml.juniori
18 : 2
ZAVRšENO

Medveščak ml.juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
30th Aug 18, 11:30
Mornar BS mlađe nade
13 : 4
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
30th Aug 18, 20:30
HAVK Mladost mlađe nade
2 : 14
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Vukovar, teren 2
4.kolo
31st Aug 18, 18:20
Cavtat mlađe nade
10 : 6
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
1st Sep 18, 09:50
VK Vukovar mlađe nade
9 : 9
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 1
Polufinale 2
1st Sep 18, 20:30
OVK POŠK mlađe nade
12 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, teren 2
Finale
2nd Sep 18, 11:40
Zadar 1952 mlađe nade
6 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
1.kolo
23rd Nov 18, 11:00
ŽVK Primorje EB juniorke
8 : 3
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Rijeka, Kantrida
1.kolo
23rd Nov 18, 13:20
ŽVK Bura juniorke
4 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 08:40
ŽVK Viktoria juniorke
6 : 16
ZAVRšENO

OVK POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 18:30
Primorje EB kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Barakudice
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 20:30
KPK kadeti
9 : 16
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 12:00
HAVK Mladost kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 18:30
KPK kadeti
2 : 27
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 11:00
Mornar BS kadeti
13 : 12
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 18:30
OVK POŠK kadeti
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
2. utakmica
25th Mar 19, 20:45
HAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
10. kolo
13th Apr 19, 17:00
ŽVK Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

VK Mursa / Marsonia
Rijeka, Kantrida
2. ut. polufinala
11th May 19, 17:30
ŽVK Primorje EB
3 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2. ut. za 5. mjesto
17th May 19, 19:30
OVK POŠK
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2. ut. za 3. mjesto
26th May 19, 16:00
ŽVK Primorje EB
8 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Rijeka, Kantrida
1. kolo
18th Jul 19, 20:00
Zadar 1952 ml.kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

OVK POŠK ml.kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 12:00
Solaris ml.kadeti
15 : 20
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 19:00
Jug CO - ml. kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 1
20th Jul 19, 09:00
HAVK Mladost ml.kadeti
14 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 ml.kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF2
20th Jul 19, 19:00
Zadar 1952 ml.kadeti
13 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS ml.kadeti
Zagreb, Šalata
Utakmica za 3. mjesto
21st Jul 19, 11:00
Jug CO - ml. kadeti
11 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost ml.kadeti
Zagreb, Šalata

Obrada rezultata: www.furkisport.hr