Vlatko Večkovec

CRO

Broj utakmica: 37

Prekršaji: 339 (9.2)

Peterci: 60 (1.6)

2.kolo
28th Jul 16, 17:00
Solaris nade
0 : 9
ZAVRšENO

OVK POŠK nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
29th Jul 16, 11:00
Cavtat nade
6 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
29th Jul 16, 18:00
Opatija nade
4 : 5
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
5.-8. mjesto PF2
30th Jul 16, 20:00
HAVK Mladost nade
4 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
Za 3. mjesto
31st Jul 16, 11:00
Mornar BS nade
3 : 6
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Kantrida
5.kolo
4th Dec 16, 12:00
OVK POŠK
21 : 13
ZAVRšENO

Marsonia
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
20th Jun 17, 09:45
VK Mursa kadetkinje
3 : 19
ZAVRšENO

ZVK Jug kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 19:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
17 : 3
ZAVRšENO

VK Mursa kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 09:45
ŽVK Primorje EB kadetkinje
5 : 3
ZAVRšENO

ZVK Jug kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
10th Feb 18, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
26th Apr 18, 10:50
Jadran ST nade
4 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
26th Apr 18, 11:40
Mornar BS nade
6 : 4
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 10:50
OVK POŠK nade
3 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
27th Apr 18, 19:40
Mornar BS nade
10 : 1
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
28th Apr 18, 11:40
Jadran ST nade
2 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 5-8
28th Apr 18, 18:50
Mornar BS nade
1 : 3
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 9-12
29th Apr 18, 09:30
Jadran ST nade
8 : 5
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 1-4
29th Apr 18, 11:10
Jug CO nade
6 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
19th Jul 18, 12:50
OVK POŠK nade
4 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
19th Jul 18, 20:10
Primorje EB nade
13 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
20th Jul 18, 12:10
Jug CO nade
2 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
20th Jul 18, 19:20
Primorje EB nade
8 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
21st Jul 18, 12:10
Jug CO nade
5 : 1
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
21st Jul 18, 20:10
OVK POŠK nade
7 : 5
ZAVRšENO

Jug CO nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
16th Nov 18, 20:45
Turbo team kadetkinje
8 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
17th Nov 18, 10:30
ŽVK Viktoria kadetkinje
10 : 18
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
7th Dec 18, 20:15
Zadar 1952
6 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
8th Dec 18, 10:00
Zadar 1952
3 : 20
ZAVRšENO

Jug CO
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
26th Jan 19, 16:45
VK Mursa / Marsonia
5 : 19
ZAVRšENO

ŽVK Bura
Slavonski Brod, Gradski bazen
8. kolo
30th Mar 19, 16:00
VK Mursa / Marsonia
6 : 34
ZAVRšENO

OVK POŠK
Slavonski Brod, Gradski bazen
1. kolo
3rd Apr 19, 21:30
Primorje EB nade
21 : 4
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Šibenik, Teren 1
2. kolo
4th Apr 19, 10:45
Osijek nade
1 : 20
ZAVRšENO

Solaris nade
Šibenik, Teren 2
3. kolo
4th Apr 19, 19:30
ZPK nade
9 : 5
ZAVRšENO

Delfin nade
Šibenik, Teren 1
4. kolo
5th Apr 19, 11:45
Marsonia nade
5 : 15
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Šibenik, Teren 1
5. kolo
5th Apr 19, 20:30
Palada Njivice nade
15 : 5
ZAVRšENO

Marsonia nade
Šibenik, Teren 1
1. kolo
6th Apr 19, 13:45
Cavtat nade
3 : 4
ZAVRšENO

Zagreb nade
Šibenik, Teren 1
Utakmica za 15. mjesto 63
7th Apr 19, 09:30
KPK nade
5 : 15
ZAVRšENO

Palada Njivice nade
Šibenik, Teren 1

Obrada rezultata: www.furkisport.hr