Matej Blažić

CRO

Broj utakmica: 53

Prekršaji: 521 (9.8)

Peterci: 104 (2.0)

2. kolo
20th Jan 18, 19:00
ŽVK Primorje EB
11 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
6. kolo
17th Mar 18, 17:30
ŽVK Primorje EB
4 : 17
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1. kolo
26th Apr 18, 10:00
Opatija nade
4 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
26th Apr 18, 18:50
KPK nade
1 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
27th Apr 18, 11:40
Jadran ST nade
2 : 4
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
27th Apr 18, 18:00
Zadar 1952 nade
11 : 1
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
28th Apr 18, 10:50
Medveščak nade
4 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 9-12
28th Apr 18, 18:00
Jadran ST nade
8 : 4
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 5-8
29th Apr 18, 10:20
Palada Njivice nade
6 : 1
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
2. utakmica
12th May 18, 18:30
ŽVK Primorje EB
6 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2. ut. za 3. mj.
26th May 18, 17:00
ŽVK Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1.kolo
5th Jul 18, 17:30
KPK kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 11:45
Jug Adriatic osiguranje kadeti
11 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 18:45
Mornar BS kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
5-8 mjesto PF 2
7th Jul 18, 16:00
Mornar BS kadeti
8 : 3
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
7-8 mjesto
8th Jul 18, 09:15
OVK POŠK kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
19th Jul 18, 11:10
Opatija nade
2 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
19th Jul 18, 12:00
Jug Adriatic osiguranje nade
2 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
20th Jul 18, 10:30
Jadran ST nade
6 : 5
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
20th Jul 18, 11:20
OVK POŠK nade
6 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
21st Jul 18, 12:10
Medveščak nade
3 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
22nd Jul 18, 11:40
Jug Adriatic osiguranje nade
2 : 1
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
1. kolo
15th Jan 19, 20:00
Solaris juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
16th Jan 19, 12:15
Solaris juniori
3 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
16th Jan 19, 18:45
HAVK Mladost juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
1. kolo
31st Jan 19, 10:00
HAVK Mladost kadeti
15 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Rijeka, Kantrida
1. kolo
31st Jan 19, 12:00
Solaris kadeti
4 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 13:00
Barakudice
14 : 5
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 18:30
KPK kadeti
2 : 27
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 12:00
Jadran ST kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
Utakmica za 9. mjesto
2nd Feb 19, 16:30
Solaris kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
7 : 14
ZAVRšENO

OVK POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
16th Feb 19, 19:00
ŽVK Primorje EB
2 : 10
ZAVRšENO

OVK POŠK
Rijeka, Kantrida
8. kolo
23rd Mar 19, 19:00
ŽVK Primorje EB
6 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2. utakmica
30th Mar 19, 19:45
Medveščak
6 : 7
ZAVRšENO

Galeb Mr
Zagreb, Svetice
1. kolo
28th Aug 19, 09:50
Solaris nade
31 : 1
ZAVRšENO

Osijek nade
Vukovar, teren 2
1. kolo
28th Aug 19, 11:30
Opatija nade
15 : 9
ZAVRšENO

Delfin nade
Vukovar, teren 1
1. kolo
29th Aug 19, 09:50
Zadar 1952 nade
25 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Vukovar, teren 1
2. kolo
29th Aug 19, 18:20
Mornar BS nade
5 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Vukovar, teren 1
5. kolo
30th Aug 19, 11:30
Jadran ST nade
8 : 3
ZAVRšENO

Zagreb nade
Vukovar, teren 2
1. - 8. mj.
30th Aug 19, 19:10
Zadar 1952 nade
17 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Vukovar, teren 1
9. - 16. mj.
31st Aug 19, 09:50
Vukovar nade
7 : 10
ZAVRšENO

Barakudice
Vukovar, teren 2
Par A
31st Aug 19, 19:10
OVK POŠK nade
12 : 9
ZAVRšENO

Solaris nade
Vukovar, teren 2
Utakmica za 3. mjesto
1st Sep 19, 11:30
Solaris nade
17 : 15
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Vukovar, teren 1
2. kolo
12th Sep 19, 09:00
Opatija mlađe nade
6 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
12th Sep 19, 09:00
HAVK Mladost mlađe nade
8 : 6
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Rijeka, Teren 2
1. kolo
12th Sep 19, 10:40
OVK POŠK mlađe nade
0 : 22
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
12th Sep 19, 18:50
OVK POŠK mlađe nade
4 : 14
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Rijeka, Teren 1
3. kolo
13th Sep 19, 12:00
Medveščak mlađe nade
9 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Rijeka, Teren 2
9.-12. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 18:20
Barakudice
8 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Rijeka, Teren 2
13.-17. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 09:50
ZPK mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 4. kolo
14th Sep 19, 18:50
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
20 : 3
ZAVRšENO

OVK POŠK mlađe nade
Rijeka, Teren 2
13.-17. mjesto - 5. kolo
15th Sep 19, 09:00
ZPK mlađe nade
5 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Rijeka, Teren 2

Obrada rezultata: www.furkisport.hr