Vaterpolo - Otvoreno prvenstvo Hrvatske mlađe nade



Po skupinama

A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 VK Primorje EB 4 4 0 0 12 48 21 +27
2 VK Medveščak 4 3 0 1 9 33 19 +14
3 Delfin 4 2 0 2 6 36 31 +5
4 ZPK 4 1 0 3 3 19 31 -12
5 VK Cavtat 4 0 0 4 0 11 45 -34

B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 OVK POŠK 3 3 0 0 9 39 12 +27
2 Zadar 1952 3 2 0 1 6 33 13 +20
3 Palada 3 1 0 2 3 29 38 -9
4 KPK 3 0 0 3 0 10 48 -38

C, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Solaris 3 3 0 0 9 45 14 +31
2 VK Jug CO 3 2 0 1 6 35 19 +16
3 Jadran ST 3 1 0 2 3 30 23 +7
4 VK Vukovar 3 0 0 3 0 10 64 -54

D, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Mornar BS 3 3 0 0 9 48 7 +41
2 Opatija 3 2 0 1 6 40 24 +16
3 HAVK Mladost 3 1 0 2 3 24 32 -8
4 Osijek 3 0 0 3 0 6 55 -49


Četvrtzavšnica

Skupina E (1.-8.mjesto), Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 VK Primorje EB 3 3 0 0 9 29 15 +14
2 Solaris 3 2 0 1 6 25 18 +7
3 VK Medveščak 3 1 0 2 3 15 20 -5
4 VK Jug CO 3 0 0 3 0 12 28 -16

Skupina F (1.-8.mjesto), Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 OVK POŠK 3 3 0 0 9 29 11 +18
2 Zadar 1952 3 2 0 1 6 26 19 +7
3 Mornar BS 3 1 0 2 3 21 17 +4
4 Opatija 3 0 0 3 0 14 43 -29

Za plasman 09.-12.mjesta, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 Jadran ST 3 3 0 0 9 31 13 +18
2 Delfin 3 2 0 1 6 23 21 +2
3 Palada 3 1 0 2 3 20 28 -8
4 HAVK Mladost 3 0 0 3 0 13 25 -12

Za plasman 13.-17.mjesta, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Osvojeni Izgubljeni Gol razlika
1 ZPK 4 4 0 0 12 41 16 +25
2 KPK 4 3 0 1 9 31 26 +5
3 VK Cavtat 4 2 0 2 6 28 24 +4
4 Osijek (1) 4 0 1 3 (1) 1 (9) 20 35 (0) -15
5 VK Vukovar (1) 4 0 1 3 (1) 1 (9) 23 42 (0) -19
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)
Poluzavršnuca
 
Primorje EB 8
 
 
Polufinale 1  
Zadar 9
 
 
 
POŠK 12
 
 
Polufinale 2  
Solaris 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Medveščak 8
 
 
5.-8. mjesto PF1  
Opatija 9
 
 
 
Mornar BS 10
 
 
5.-8. mjesto PF2  
Jug CO 6
 
 
Završnica
 
 
Zadar 6
 
 
   
Finale  
   
POŠK 7
 
 
 
 
 
Primorje EB 15
 
 
   
Za 3. mjesto  
   
Solaris 6
 
 
 
 
 
Opatija 7
 
 
   
Za 5. mjesto  
   
Mornar BS 13
 
 
 
 
 
Medveščak 8
 
 
   
Za 7.mjesto  
   
Jug CO 9
 
 
 
 
 
 
 
 
OVK POŠK mlađe nade
 
 
 
 
 
 
 
Primorje EB mlađe nade
 
 
 
 
 
 
 
Mornar BS mlađe nade
 
 
 
 
 
 
 
Jug CO mlađe nade
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr