Turnir 3
Po skupinama
Skupina A, Poredak i raspored
RNK | Klub | Odigrane | Pobjede | Porazi | For | Against | Set Ratio | Pts Ratio |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prenc/Dolenec | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | MAX | 1.579 |
2 | Rajković/Hrgović | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1.000 | 0.935 |
3 | Rimac/Bosnar | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0.000 | 0.683 |
Skupina B, Poredak i raspored
RNK | Klub | Odigrane | Pobjede | Porazi | For | Against | Set Ratio | Pts Ratio |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrbanc/Šulc | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | MAX | 1.590 |
2 | Toplek/Perez Moreda | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1.000 | 0.815 |
3 | Žmire/Mišak | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0.000 | 0.790 |
Skupina C, Poredak i raspored
RNK | Klub | Odigrane | Pobjede | Porazi | For | Against | Set Ratio | Pts Ratio |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bosnar/Zelenika | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2.000 | 1.262 |
2 | Visković/Humski | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1.000 | 0.878 |
3 | Protulipac/Arabadžić | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0.500 | 0.904 |
Skupina D, Poredak i raspored
RNK | Klub | Odigrane | Pobjede | Porazi | For | Against | Set Ratio | Pts Ratio |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krmpotić/Brčić | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 | 6.000 | 1.500 |
2 | Filipan/Tomljanović | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 1.667 | 1.444 |
3 | Tilić/Marković | 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0.750 | 1.024 |
4 | Pavlaković/Perušić | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 0.000 | 0.278 |
1/8 finala | |
---|---|
Rajković/Hrgović 2 |
|
1/8 finala - 1. utakmica26.05.12:30 | |
Protulipac/Arabadžić 0 |
|
Rimac/Bosnar 0 |
|
1/8 finala - 2. utakmica26.05.13:00 | |
Filipan/Tomljanović 2 |
|
Toplek/Perez Moreda 2 |
|
1/8 finala - 3. utakmica26.05.13:00 | |
Tilić/Marković 0 |
|
Žmire/Mišak 1 |
|
1/8 finala - 4. utakmica26.05.13:30 | |
Visković/Humski 2 |
|
Četvrtzavršnica | |
---|---|
Vrbanc/Šulc 2 |
|
1/4 finala - 1. utakmica26.05.13:30 | |
Rajković/Hrgović 1 |
|
Bosnar/Zelenika 2 |
|
1/4 finala - 2. utakmica26.05.14:00 | |
Filipan/Tomljanović 1 |
|
Prenc/Dolenec 2 |
|
1/4 finala - 3. utakmica26.05.14:00 | |
Toplek/Perez Moreda 0 |
|
Krmpotić/Brčić 2 |
|
1/4 finala - 4. utakmica26.05.14:30 | |
Visković/Humski 0 |
|
Poluzavršnica | |
---|---|
Vrbanc/Šulc 2 |
|
Polufinale - 1. utakmica26.05.15:00 | |
Bosnar/Zelenika 0 |
|
Prenc/Dolenec 2 |
|
Polufinale - 2. utakmica26.05.15:00 | |
Krmpotić/Brčić 0 |
|
Završnica | |
---|---|
Vrbanc/Šulc 2 |
|
Finale26.05.17:00 | |
Prenc/Dolenec 0 |
|
Bosnar/Zelenika 2 |
|
Za 3. mjesto26.05.16:00 | |
Krmpotić/Brčić 1 |
|
Vrbanc/Šulc |
Bosnar/Zelenika |
Obrada rezultata: www.furkisport.hr