Regionalna liga

Liga
Poredak i raspored:

Rnk Klub Odig Pob Izj Por Bod Pos Pri +/-
1 Jug AO (2) 18 17 0 1 (3) 51 239 90 (+5) +149
2 Primorje EB (2) 18 17 0 1 (3) 51 232 96 (-5) +136
3 Jadran HN 18 14 0 4 42 180 132 +48
4 HAVK Mladost 18 9 2 7 29 162 153 +9
5 Partizan 18 8 3 7 27 162 131 +31
6 Mornar BS 18 7 1 10 22 146 172 -26
7 Radnički 18 3 4 11 13 122 172 -50
8 Vojvodina 18 4 0 14 12 117 209 -92
9 OVK POŠK 18 3 2 13 11 116 228 -112
10 Crvena zvezda 18 2 0 16 6 53 146 -93
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

01.kolo

02.kolo

03.kolo

04.kolo

05.kolo

06.kolo

07.kolo

08.kolo

09.kolo

10.kolo

11.kolo

12.kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20.kolo


  • 01.kolo
    25.09.15.
    19:00
    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    10 : 4

    Mornar

  • 01.kolo
    25.09.15.
    19:00
    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    13 : 4

    OVK POŠK

  • 01.kolo
    25.09.15.
    19:30
    Beograd, Banjica

    Partizan
    12 : 1

    Vojvodina

  • 01.kolo
    25.09.15.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    Primorje EB

  • 01.kolo
    25.09.15.
    21:00
    Beograd, Banjica

    Crvena zvezda
    10 : 6

    Radnički

  • 02.kolo
    27.09.15.
    18:00
    Beograd, Banjica

    Partizan
    11 : 7

    Radnički

  • 02.kolo
    27.09.15.
    19:00
    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    23 : 3

    OVK POŠK

  • 02.kolo
    27.09.15.
    19:00
    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    7 : 5

    Mornar

  • 02.kolo
    27.09.15.
    19:30
    Slavonski brod, Gradski bazen

    Crvena zvezda
    8 : 7

    Vojvodina

  • 03.kolo
    09.10.15.

    Split, Poljud

    Mornar
    15 : 9

    OVK POŠK

  • 03.kolo
    09.10.15.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    3 : 14

    Jug AO

  • 03.kolo
    09.10.15.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    7 : 10

    Jadran HN

  • 03.kolo
    09.10.15.

    Zagreb, SRC Mladost

    Partizan

  • 03.kolo
    09.10.15.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    16 : 3

    Crvena zvezda

  • 04.kolo
    11.10.15.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    5 : 8

    Jadran HN

  • 04.kolo
    11.10.15.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    5 : 16

    Jug AO

  • 04.kolo
    11.10.15.

    Zagreb, SRC Mladost

    Crvena zvezda

  • 04.kolo
    11.10.15.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    15 : 3

    Partizan

  • 05.kolo
    30.10.15.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    15 : 3

    Crvena zvezda

  • 05.kolo
    30.10.15.

    Split, Poljud

    Mornar
    10 : 3

    Vojvodina

  • 05.kolo
    30.10.15.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    7 : 7

    Radnički

  • 05.kolo
    30.10.15.

    Igalo, Institut

    Jadran HN
    9 : 16

    Primorje EB

  • 05.kolo
    30.10.15.
    19:00
    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO

  • 06.kolo
    01.11.15.

    Split, Poljud

    Mornar
    12 : 12

    Radnički

  • 06.kolo
    01.11.15.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    13 : 6

    Vojvodina

  • 06.kolo
    01.11.15.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    13 : 7

    Primorje EB

  • 06.kolo
    01.11.15.
    19:30
    Igalo, Institut

    Jadran HN

  • 07.kolo
    06.11.15.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    9 : 8

    Radnički

  • 07.kolo
    06.11.15.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    20 : 6

    OVK POŠK

  • 07.kolo
    06.11.15.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    6 : 8

    Jug AO

  • 07.kolo
    06.11.15.

    Slavonski brod, Gradski bazen

    Crvena zvezda
    1 : 8

    Jadran HN

  • 07.kolo
    06.11.15.
    20:15
    Zagreb, SRC Mladost

    Mornar

  • 08.kolo
    08.11.15.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    20 : 3

    Mornar

  • 08.kolo
    08.11.15.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    10 : 12

    Jadran HN

  • 08.kolo
    08.11.15.

    Slavonski brod, Gradski bazen

    Crvena zvezda
    7 : 16

    Jug AO

  • 08.kolo
    08.11.15.
    14:30
    Zagreb, SRC Mladost

    OVK POŠK

  • 09.kolo
    20.11.15.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    14 : 6

    Jadran HN

  • 09.kolo
    20.11.15.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    3 : 12

    Primorje EB

  • 09.kolo
    20.11.15.

    Split, Poljud

    Mornar
    6 : 12

    Partizan

  • 09.kolo
    20.11.15.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    12 : 8

    Crvena zvezda

  • 09.kolo
    20.11.15.
    19:00
    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina

  • 10.kolo
    22.11.15.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    6 : 13

    Primorje EB

  • 10.kolo
    22.11.15.

    Split, Poljud

    Mornar
    13 : 10

    Crvena zvezda

  • 10.kolo
    22.11.15.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    7 : 14

    Partizan

  • 10.kolo
    22.11.15.
    19:15
    Kragujevac, SC Park

    Radnički

  • 11.kolo
    29.01.16.

    Split, Poljud

    Mornar
    8 : 15

    Jug AO

  • 11.kolo
    29.01.16.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    1 : 18

    Jadran HN

  • 11.kolo
    29.01.16.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    8 : 11

    Partizan

  • 11.kolo
    29.01.16.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    5 : 0

    Crvena zvezda

  • 11.kolo
    29.01.16.
    19:00
    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB

  • 12.kolo
    31.01.16.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    2 : 16

    Jug AO

  • 12.kolo
    31.01.16.

    Split, Poljud

    Mornar
    8 : 11

    Jadran HN

  • 12.kolo
    31.01.16.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    7 : 7

    Partizan

  • 12.kolo
    31.01.16.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    5 : 0

    Crvena zvezda

  • 13. kolo
    05.02.16.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    20 : 6

    Vojvodina

  • 13. kolo
    05.02.16.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    11 : 7

    Radnički

  • 13. kolo
    05.02.16.

    Beograd, Banjica

    Crvena zvezda
    0 : 5

    Primorje EB

  • 13. kolo
    05.02.16.
    20:15
    Beograd, Banjica

    Partizan

  • 13. kolo
    06.02.16.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    5 : 9

    Mornar

  • 14. kolo
    07.02.16.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    21 : 9

    Vojvodina

  • 14. kolo
    07.02.16.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    16 : 2

    Radnički

  • 14. kolo
    07.02.16.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    8 : 14

    Primorje EB

  • 14. kolo
    07.02.16.
    19:15
    Beograd, Banjica

    Crvena zvezda

  • 15. kolo
    19.02.16.

    Beograd, Banjica

    Crvena zvezda
    0 : 5

    Partizan

  • 15. kolo
    19.02.16.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    10 : 8

    Mornar

  • 15. kolo
    19.02.16.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    7 : 7

    OVK POŠK

  • 15. kolo
    19.02.16.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    10 : 5

    Jadran HN

  • 15. kolo
    19.02.16.
    20:45
    Zagreb, SRC Mladost

    Jug AO

  • 16. kolo
    21.02.16.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    11 : 8

    Mornar

  • 16. kolo
    21.02.16.

    Novi Sad, Slana bara

    Vojvodina
    13 : 9

    OVK POŠK

  • 16. kolo
    21.02.16.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    6 : 5

    Jug AO

  • 16. kolo
    21.02.16.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Jadran HN

  • 17. kolo
    26.02.16.

    Kragujevac, SC Park

    Radnički
    14 : 7

    Vojvodina

  • 17. kolo
    26.02.16.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    6 : 16

    Primorje EB

  • 17. kolo
    26.02.16.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    9 : 6

    Partizan

  • 17. kolo
    26.02.16.

    Igalo, Institut

    Jadran HN
    5 : 0

    Crvena zvezda

  • 17. kolo
    26.02.16.
    20:30
    Split, Poljud

    Mornar

  • 18. kolo
    28.02.16.

    Split, Poljud

    Mornar
    5 : 13

    Primorje EB

  • 18. kolo
    28.02.16.

    Igalo, Institut

    Jadran HN
    9 : 8

    Partizan

  • 18. kolo
    28.02.16.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    5 : 0

    Crvena zvezda

  • 18. kolo
    28.02.16.
    20:30
    Split, Poljud

    OVK POŠK

  • 19. kolo
    04.03.16.

    Igalo, Institut

    Jadran HN
    6 : 13

    Jug AO

  • 19. kolo
    04.03.16.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    8 : 2

    Radnički

  • 19. kolo
    04.03.16.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    5 : 6

    Mornar

  • 19. kolo
    04.03.16.

    Beograd, Banjica

    Crvena zvezda
    0 : 5

    OVK POŠK

  • 19. kolo
    04.03.16.
    20:45
    Zagreb, SRC Mladost

    Vojvodina

  • 20.kolo
    06.03.16.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    15 : 4

    Vojvodina

  • 20.kolo
    06.03.16.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    15 : 5

    OVK POŠK

  • 20.kolo
    06.03.16.

    Beograd, Banjica

    Crvena zvezda
    0 : 5

    Mornar

  • 20.kolo
    06.03.16.
    19:15
    Zagreb, SRC Mladost

    Radnički

Obrada rezultata: www.furkisport.hr