Liga prvaka

Skupina B

Rnk Klub Odig Pob Izj Por Bod Pos Pri +/-
1 OSC Budapest 10 7 1 2 22 135 96 +39
2 Pro Recco (1) 9 6 2 1 (1) 20 133 85 (0) +48
3 FTC Telekom (1) 9 6 2 1 (1) 20 114 85 (0) +29
4 HAVK Mladost 10 6 1 3 19 126 116 +10
5 CN Terrassa 10 4 1 5 13 91 125 -34
6 CN Marseille 10 3 1 6 10 103 112 -9
7 Waspo Hannover 10 2 0 8 6 114 140 -26
8 Dinamo Tbilisi 10 1 0 9 3 92 149 -57
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

1. kolo

10. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo


  • 1. kolo
    09.10.19.

    Hannover

    Waspo Hannover
    12 : 15

    FTC Telekom Budapest

  • 1. kolo
    09.10.19.


    CN Terrassa
    9 : 5

    Dinamo Tbilisi

  • 1. kolo
    09.10.19.

    Genova

    PRO Recco
    13 : 9

    CN Marseille

  • 1. kolo
    09.10.19.
    20:30
    Budimpešta

    OSC Budapest

  • 2. kolo
    19.10.19.


    OSC Budapest
    19 : 10

    Waspo Hannover

  • 2. kolo
    19.10.19.

    Genova

    PRO Recco
    15 : 5

    CN Terrassa

  • 2. kolo
    19.10.19.

    Budimpešta

    FTC Telekom Budapest
    13 : 7

    CN Marseille

  • 2. kolo
    19.10.19.
    19:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Dinamo Tbilisi

  • 3. Kolo
    30.10.19.


    CN Marseille
    8 : 7

    Waspo Hannover

  • 3. Kolo
    30.10.19.


    Dinamo Tbilisi
    8 : 14

    OSC Budapest

  • 3. Kolo
    30.10.19.


    FTC Telekom Budapest
    17 : 11

    CN Terrassa

  • 3. kolo
    30.10.19.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    PRO Recco

  • 4. kolo
    09.11.19.
    16:30
    Tbilisi

    Dinamo Tbilisi
    10 : 15

    FTC Telekom Budapest

  • 4. kolo
    09.11.19.
    19:00
    Barcelona

    CN Terrassa

  • 4. kolo
    09.11.19.
    19:00
    Hannover

    Waspo Hannover
    13 : 21

    PRO Recco

  • 4. kolo
    09.11.19.
    20:30
    Budimpešta

    OSC Budapest
    10 : 13

    CN Marseille

  • 5. kolo
    20.11.19.

    Marseille

    CN Marseille
    12 : 7

    Dinamo Tbilisi

  • 5. kolo
    20.11.19.

    Genova

    PRO Recco
    13 : 13

    FTC Telekom Budapest

  • 5. kolo
    20.11.19.

    Barcelona

    CN Terrassa
    10 : 15

    OSC Budapest

  • 5. kolo
    20.11.19.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    Waspo Hannover

  • 6. kolo
    04.12.19.

    Tbilisi

    Dinamo Tbilisi
    10 : 11

    Waspo Hannover

  • 6. kolo
    04.12.19.

    Marseille

    CN Marseille
    9 : 10

    CN Terrassa

  • 6. kolo
    04.12.19.

    Budimpešta

    OSC Budapest
    10 : 14

    PRO Recco

  • 6. kolo
    04.12.19.
    19:00
    Budimpešta

    FTC Telekom Budapest

  • 7. kolo
    09.12.19.

    Genova

    PRO Recco
    24 : 9

    Dinamo Tbilisi

  • 7. kolo
    09.12.19.

    Hannover

    Waspo Hannover
    8 : 9

    CN Terrassa

  • 7. kolo
    09.12.19.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    CN Marseille

  • 7. kolo
    14.12.19.

    Budimpešta

    OSC Budapest
    10 : 10

    FTC Telekom Budapest

  • 8. kolo
    04.02.20.

    Barcelona

    CN Terrassa
    11 : 10

    Waspo Hannover

  • 8. kolo
    04.02.20.

    Budimpešta

    FTC Telekom Budapest
    8 : 11

    OSC Budapest

  • 8. kolo
    04.02.20.

    Tbilisi

    Dinamo Tbilisi
    3 : 13

    PRO Recco

  • 8. kolo
    04.02.20.
    20:30
    Marseille

    CN Marseille

  • 9. kolo
    21.02.20.

    Hannover

    Waspo Hannover
    18 : 14

    Dinamo Tbilisi

  • 9. kolo
    21.02.20.

    Genova

    PRO Recco
    9 : 12

    OSC Budapest

  • 9. kolo
    21.02.20.

    Barcelona

    CN Terrassa
    11 : 11

    CN Marseille

  • 9. kolo
    21.02.20.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    FTC Telekom Budapest

  • 10. kolo
    03.03.20.

    Tbilisi

    Dinamo Tbilisi
    15 : 12

    CN Marseille

  • 10. kolo
    03.03.20.

    Budimpešta

    OSC Budapest
    21 : 4

    CN Terrassa

  • 10. kolo
    03.03.20.
    19:00
    Hannover

    Waspo Hannover

Obrada rezultata: www.furkisport.hr