Prvenstvo Hrvatske

Liga
Poredak i raspored: 1.-6.mjesto

Rnk Klub Odig Pob Izj Por Bod Pos Pri +/-
1 Jug AO 10 10 0 0 30 167 73 +94
2 HAVK Mladost 10 9 0 1 27 183 70 +113
3 Jadran ST 10 8 0 2 24 160 79 +81
4 VK Primorje EB 10 7 0 3 21 129 97 +32
5 Mornar BS 10 6 0 4 18 114 113 +1
6 Solaris 10 5 0 5 15 120 100 +20
7 OVK POŠK (1) 10 3 0 7 (3) 9 86 126 (+5) -40
8 VK Medveščak (1) 10 3 0 7 (0) 9 102 151 (-5) -49
9 KPK (1) 10 2 0 8 (3) 6 97 142 (+3) -45
10 Galeb Mr (1) 10 2 0 8 (0) 6 93 160 (-3) -67
11 Zadar 1952 10 0 0 10 0 67 207 -140
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

1. kolo

10. kolo

11. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo


  • 1. kolo
    03.10.20.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    28 : 5

    Zadar 1952

  • 1. kolo
    03.10.20.

    Šibenik, Crnica

    Solaris
    14 : 7

    Medveščak

  • 1. kolo
    03.10.20.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    18 : 8

    OVK POŠK

  • 1. kolo
    03.10.20.

    Split, Poljud

    Mornar
    16 : 8

    Galeb Mr

  • 1. kolo
    03.10.20.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    KPK

  • 2. kolo
    10.10.20.

    Zagreb, Svetice

    Medveščak
    9 : 17

    Jug AO

  • 2. kolo
    10.10.20.


    Mornar
    12 : 11

    Solaris

  • 2. kolo
    10.10.20.


    Galeb Mr
    6 : 20

    Jadran ST

  • 2. kolo
    10.10.20.


    Zadar 1952
    6 : 17

    KPK

  • 2. kolo
    11.10.20.
    17:00
    Split, Poljud

    OVK POŠK

  • 3. kolo
    17.10.20.


    Jadran ST
    8 : 11

    Jug AO

  • 3. kolo
    17.10.20.


    Solaris
    17 : 9

    KPK

  • 3. kolo
    17.10.20.


    Primorje EB
    21 : 4

    Zadar 1952

  • 3. kolo
    17.10.20.


    Mornar
    16 : 9

    Medveščak

  • 3. kolo
    17.10.20.


    Galeb Mr
    10 : 8

    OVK POŠK

  • 4. kolo
    21.10.20.


    Jug AO
    17 : 9

    Solaris

  • 4. kolo
    21.10.20.


    Zadar 1952
    9 : 19

    Mornar

  • 4. kolo
    21.10.20.


    Medveščak
    17 : 9

    Galeb Mr

  • 4. kolo
    21.10.20.


    KPK
    8 : 16

    Primorje EB

  • 4. kolo
    21.10.20.
    20:45
    Zagreb, SRC Mladost

    Jadran ST

  • 6. kolo
    09.11.20.


    Zadar 1952
    9 : 18

    OVK POŠK

  • 6. kolo
    13.11.20.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    15 : 7

    Mornar

  • 5. kolo
    14.11.20.

    Zagreb, Svetice

    Medveščak
    10 : 15

    OVK POŠK

  • 6. kolo
    14.11.20.


    KPK
    15 : 12

    Galeb Mr

  • 5. kolo
    16.11.20.


    Galeb Mr
    20 : 12

    Zadar 1952

  • 5. kolo
    17.11.20.

    Split, Poljud

    Mornar
    12 : 10

    KPK

  • 5. kolo
    20.11.20.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    6 : 15

    Jug AO

  • 5. kolo
    20.11.20.
    19:00
    Šibenik, Crnica

    Solaris

  • 7. kolo
    21.11.20.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    5 : 12

    Jadran ST

  • 7. kolo
    21.11.20.

    Makarska

    Galeb Mr
    9 : 20

    Jug AO

  • 7. kolo
    21.11.20.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    12 : 5

    KPK

  • 7. kolo
    21.11.20.

    Zagreb, Svetice

    Medveščak
    19 : 11

    Zadar 1952

  • 6. kolo
    22.11.20.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    13 : 8

    Solaris

  • 7. kolo
    22.11.20.
    17:00
    Split, Poljud

    Mornar

  • 8. kolo
    25.11.20.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    17 : 4

    OVK POŠK

  • 6. kolo
    01.12.20.
    19:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Primorje EB

  • 9. kolo
    05.12.20.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    3 : 10

    Mornar

  • 9. kolo
    05.12.20.

    Zagreb, Svetice

    Medveščak
    9 : 18

    Primorje EB

  • 9. kolo
    05.12.20.

    Zadar, Višnjik

    Zadar 1952
    8 : 22

    Solaris

  • 9. kolo
    10.12.20.

    Korčula

    KPK
    12 : 16

    Jadran ST

  • 9. kolo
    11.12.20.
    20:00
    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO

  • 8. kolo
    16.12.20.

    Korčula

    KPK
    9 : 11

    Medveščak

  • 8. kolo
    16.12.20.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    15 : 7

    Mornar

  • 8. kolo
    16.12.20.

    Šibenik, Crnica

    Solaris
    9 : 10

    Primorje EB

  • 8. kolo
    16.12.20.
    19:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Galeb Mr

  • 10. kolo
    19.12.20.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Medveščak

  • 10. kolo
    23.12.20.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    20 : 1

    Zadar 1952

  • 10. kolo
    23.12.20.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    17 : 8

    OVK POŠK

  • 10. kolo
    23.12.20.

    Šibenik, Crnica

    Solaris
    11 : 5

    Galeb Mr

  • 10. kolo
    23.12.20.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    11 : 8

    Mornar

  • 11. kolo
    02.03.21.


    KPK
    5 : 19

    Jug AO

  • 11. kolo
    02.03.21.

    Zagreb, Svetice

    Medveščak
    5 : 20

    Jadran ST

  • 11. kolo
    02.03.21.

    Makarska

    Galeb Mr
    10 : 17

    Primorje EB

  • 11. kolo
    02.03.21.

    Šibenik, Crnica

    OVK POŠK
    6 : 13

    Solaris

  • 11. kolo
    02.03.21.
    20:45
    Zagreb, SRC Mladost

    Zadar 1952

Obrada rezultata: www.furkisport.hr