Regionalna liga

Liga
Poredak i raspored:

Rnk Klub Odig Pob Izj Por Bod Pos Pri +/-
1 Jug AO 18 18 0 0 54 240 121 +119
2 Jadran HN 18 14 2 2 44 186 110 +76
3 HAVK Mladost 18 14 1 3 43 214 145 +69
4 Jadran ST 18 8 3 7 27 179 165 +14
5 Mornar BS (2) 18 5 5 8 (4) 20 134 164 (+3) -30
6 Partizan (2) 18 6 2 10 (1) 20 142 169 (-3) -27
7 OVK POŠK 18 5 3 10 18 135 175 -40
8 Primorac 18 5 2 11 17 155 194 -39
9 Budva 18 3 1 14 10 126 184 -58
10 Primorje EB 18 2 1 15 7 125 209 -84
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

01. kolo

02. kolo

03. kolo

04. kolo

05. kolo

06. kolo

07. kolo

08. kolo

09. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo


  • 01. kolo
    07.10.17.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    9 : 3

    Jadran HN

  • 01. kolo
    07.10.17.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    13 : 8

    Mornar

  • 01. kolo
    07.10.17.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    7 : 10

    Partizan

  • 01. kolo
    07.10.17.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    7 : 9

    OVK POŠK

  • 01. kolo
    07.10.17.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Budva

  • 02. kolo
    20.10.17.
    19:00
    Beograd, Banjica

    Partizan

  • 02. kolo
    21.10.17.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    10 : 4

    OVK POŠK

  • 02. kolo
    21.10.17.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    5 : 6

    Primorje EB

  • 02. kolo
    21.10.17.

    Split, Poljud

    Mornar
    10 : 8

    Primorac

  • 02. kolo
    21.10.17.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    13 : 5

    Jadran ST

  • 03. kolo
    28.10.17.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    8 : 10

    Jadran HN

  • 03. kolo
    28.10.17.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    9 : 16

    Jug AO

  • 03. kolo
    28.10.17.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    4 : 10

    Partizan

  • 03. kolo
    28.10.17.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    11 : 7

    Budva

  • 03. kolo
    28.10.17.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Mornar

  • 04. kolo
    03.11.17.
    20:30
    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO

  • 04. kolo
    04.11.17.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    15 : 3

    Budva

  • 04. kolo
    04.11.17.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    7 : 6

    OVK POŠK

  • 04. kolo
    04.11.17.

    Split, Poljud

    Mornar
    8 : 7

    Primorje EB

  • 04. kolo
    04.11.17.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    7 : 8

    Primorac

  • 05. kolo
    10.11.17.
    20:45
    Zagreb, SRC Mladost

    Jadran ST

  • 05. kolo
    11.11.17.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    4 : 11

    Jadran HN

  • 05. kolo
    11.11.17.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    6 : 14

    Jug AO

  • 05. kolo
    11.11.17.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    9 : 9

    Mornar

  • 05. kolo
    11.11.17.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    10 : 5

    Partizan

  • 06. kolo
    18.11.17.
    19:00
    Budva, Gradski bazen

    Primorac

  • 06. kolo
    22.11.17.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    7 : 7

    Partizan

  • 06. kolo
    22.11.17.

    Split, Poljud

    Mornar
    6 : 4

    Budva

  • 06. kolo
    22.11.17.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    19 : 6

    OVK POŠK

  • 06. kolo
    22.11.17.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    14 : 5

    Primorje EB

  • 07. kolo
    24.11.17.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    Jadran HN

  • 07. kolo
    25.11.17.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    12 : 11

    Primorac

  • 07. kolo
    25.11.17.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    7 : 7

    Jadran ST

  • 07. kolo
    25.11.17.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    8 : 12

    Jug AO

  • 07. kolo
    25.11.17.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    8 : 11

    Mornar

  • 08. kolo
    10.01.18.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    8 : 4

    Mornar

  • 08. kolo
    10.01.18.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    15 : 10

    Partizan

  • 08. kolo
    10.01.18.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    13 : 7

    Budva

  • 08. kolo
    10.01.18.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    8 : 4

    OVK POŠK

  • 08. kolo
    10.01.18.
    20:45
    Zagreb, SRC Mladost

    Primorje EB

  • 09. kolo
    20.01.18.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    7 : 16

    Jadran HN

  • 09. kolo
    20.01.18.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    7 : 11

    Primorac

  • 09. kolo
    20.01.18.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    5 : 9

    Jadran ST

  • 09. kolo
    20.01.18.

    Split, Poljud

    Mornar
    5 : 12

    Jug AO

  • 09. kolo
    20.01.18.
    18:00
    Split, Poljud

    OVK POŠK

  • 10. kolo
    27.01.18.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    4 : 11

    Jug AO

  • 10. kolo
    27.01.18.

    Split, Poljud

    Mornar
    8 : 8

    Jadran ST

  • 10. kolo
    27.01.18.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    9 : 6

    Primorac

  • 10. kolo
    27.01.18.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    10 : 9

    Primorje EB

  • 10. kolo
    27.01.18.
    18:00
    Budva, Gradski bazen

    Budva

  • 11. kolo
    03.02.18.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    7 : 9

    Jadran HN

  • 11. kolo
    03.02.18.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    6 : 9

    Budva

  • 11. kolo
    03.02.18.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    10 : 9

    Mornar

  • 11. kolo
    03.02.18.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    9 : 20

    Jug AO

  • 11. kolo
    03.02.18.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    Partizan

  • 12. kolo
    09.02.18.
    20:15
    Split, Poljud

    Mornar

  • 12. kolo
    10.02.18.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    14 : 8

    Jadran ST

  • 12. kolo
    10.02.18.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    14 : 9

    Primorac

  • 12. kolo
    10.02.18.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    11 : 8

    Primorje EB

  • 12. kolo
    10.02.18.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    15 : 9

    OVK POŠK

  • 13. kolo
    21.02.18.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    3 : 14

    Jadran HN

  • 13. kolo
    21.02.18.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    6 : 4

    Partizan

  • 13. kolo
    21.02.18.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    7 : 7

    Mornar

  • 13. kolo
    21.02.18.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    8 : 8

    Jadran ST

  • 13. kolo
    21.02.18.
    18:30
    Zagreb, SRC Mladost

    Jug AO

  • 14. kolo
    24.02.18.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    13 : 5

    Primorac

  • 14. kolo
    24.02.18.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    12 : 6

    Primorje EB

  • 14. kolo
    24.02.18.

    Split, Poljud

    Mornar
    5 : 5

    OVK POŠK

  • 14. kolo
    24.02.18.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    14 : 11

    Budva

  • 14. kolo
    02.03.18.
    20:15
    Split, Poljud

    Jadran ST

  • 15. kolo
    03.03.18.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    8 : 11

    Jadran HN

  • 15. kolo
    03.03.18.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    6 : 8

    Mornar

  • 15. kolo
    03.03.18.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    6 : 13

    Jug AO

  • 15. kolo
    03.03.18.

    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB
    7 : 13

    Jadran ST

  • 15. kolo
    06.03.18.
    20:30
    Zagreb, SRC Mladost

    Primorac

  • 16. kolo
    10.03.18.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    13 : 11

    Primorje EB

  • 16. kolo
    10.03.18.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    11 : 9

    OVK POŠK

  • 16. kolo
    10.03.18.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    13 : 6

    Budva

  • 16. kolo
    10.03.18.

    Split, Poljud

    Mornar
    7 : 7

    Partizan

  • 16. kolo
    10.03.18.
    19:00
    Herceg novi, Škver

    Jadran HN

  • 17. kolo
    17.03.18.

    Split, Poljud

    Mornar
    5 : 10

    Jadran HN

  • 17. kolo
    17.03.18.

    Beograd, Banjica

    Partizan
    8 : 10

    Jug AO

  • 17. kolo
    17.03.18.

    Budva, Gradski bazen

    Budva
    5 : 14

    Jadran ST

  • 17. kolo
    17.03.18.

    Split, Poljud

    OVK POŠK
    13 : 10

    Primorac

  • 17. kolo
    17.03.18.
    19:30
    Rijeka, Kantrida

    Primorje EB

  • 18. kolo
    24.03.18.

    Herceg novi, Škver

    Jadran HN
    13 : 4

    Primorje EB

  • 18. kolo
    24.03.18.

    Kotor, Nikša Bućin

    Primorac
    6 : 6

    Budva

  • 18. kolo
    24.03.18.

    Split, Poljud

    Jadran ST
    18 : 6

    Partizan

  • 18. kolo
    24.03.18.

    Dubrovnik, Gruž

    Jug AO
    16 : 8

    Mornar

  • 18. kolo
    24.03.18.
    18:00
    Zagreb, SRC Mladost

    OVK POŠK

Obrada rezultata: www.furkisport.hr