SEHA Gazprom liga



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Vardar (2) 10 8 0 2 (75) 319 291 (+6) +28 (3) 24
2 HC Motor Zaporozhye (2) 10 8 0 2 (69) 314 274 (-6) +40 (3) 24
3 RK Tatran Prešov (2) 10 5 0 5 (44) 262 242 (+3) +20 (3) 15
4 RK Vojvodina Novi Sad (2) 10 5 0 5 (41) 269 265 (-3) +4 (3) 15
5 NEXE 10 4 0 6 299 268 +31 12
6 Beijing Sport University 10 0 0 10 235 358 -123 0
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova

Skupina B, Poredak i raspored

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1 Telekom Veszprem 10 8 0 2 306 265 +41 24
2 PPD ZAGREB 10 7 0 3 289 259 +30 21
3 RK Meškov Brest 10 6 0 4 307 279 +28 18
4 Eurofarm Rabotnik (7) 10 4 0 6 (194) 279 275 (-6) +4 (9) 12
5 Metaloplastika (1) 10 4 0 6 (30) 272 302 (+6) -30 (3) 12
6 Spartak Moscow 10 1 0 9 254 327 -73 3
( ) Međusobni susreti ekipa s istim brojem bodova
Osminafinala
 
NEXE 45 23 22
 
 
Osmina finala 101.02.  
Eurofarm Rabotnik 44 20 24
 
 
 
 
 
 
 
Spartak Moscow 23 23 22
 
 
Osmina finala 201.02.  
RK Tatran Prešov 63 31 32
 
 
 
 
 
 
 
Metaloplastika 48 24 24
 
 
Osmina finala 301.02.  
RK Vojvodina Novi Sad 51 25 26
 
 
 
 
 
 
 
Beijing Sport University 49 26 23
 
 
Osmina finala 401.02.  
RK Meškov Brest 87 46 41
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
NEXE 30 30
 
 
   
Četvrtfinale 308.03.  
   
Vardar 31 31
 
 
 
 
 
RK Tatran Prešov 37 16 21
 
 
   
Četvrtfinale 208.03.  
   
PPD ZAGREB 53 28 25
 
 
 
 
 
RK Vojvodina Novi Sad 26 26
 
 
   
Četvrtfinale 408.03.  
   
Telekom Veszprem 31 31
 
 
 
 
 
RK Meškov Brest 63 30 33
 
 
   
Četvrtfinale 107.03.  
   
HC Motor Zaporozhye 56 28 28
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
Pobjednik Četvrtfinale 3
 
 
   
   
   
Polufinale 103.04.  
   
   
   
PPD ZAGREB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobjednik Četvrtfinale 4
 
 
   
   
   
Polufinale 203.04.  
   
   
   
RK Meškov Brest
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobjednik PF1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale05.04.  
   
   
   
   
   
   
   
Pobjednik PF2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poraženi PF1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto05.04.  
   
   
   
   
   
   
   
Poraženi PF2