Vaterpolo - Prvenstvo Hrvatske seniorke

Skupina

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 ŽAVK Mladost 10 10 0 0 30 149 53 +96
2 OVK POŠK 10 8 0 2 24 170 44 +126
3 VK Bura (2) 10 5 0 5 (3) 15 83 104 (+3) -21
4 VK Primorje EB (2) 10 5 0 5 (3) 15 81 69 (-3) +12
5 ŽVK Viktoria 10 2 0 8 6 67 100 -33
6 ŽVK Marsonia/Mursa 10 0 0 10 0 34 214 -180
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Utakmice

1. kolo Skupina
18th Jan 19, 20:45
ŽAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo Skupina
19th Jan 19, 18:00
Primorje EB
5 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Rijeka, Kantrida
1. kolo Skupina
26th Jan 19, 16:45
Marsonia/Mursa
5 : 19
ZAVRšENO

Bura
Slavonski Brod, Vijuš
2. kolo Skupina
1st Feb 19, 19:00
Marsonia/Mursa
5 : 18
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Slavonski Brod, Vijuš
2. kolo Skupina
3rd Feb 19, 18:00
Primorje EB
7 : 11
ZAVRšENO

Bura
Rijeka, Kantrida
2. kolo Skupina
6th Feb 19, 20:30
Viktoria
3 : 21
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
3. kolo Skupina
8th Feb 19, 20:45
ŽAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo Skupina
9th Feb 19, 14:00
Bura
8 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
3. kolo Skupina
9th Feb 19, 15:20
POŠK
30 : 3
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
4. kolo Skupina
16th Feb 19, 18:00
Bura
5 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
4. kolo Skupina
16th Feb 19, 19:00
Primorje EB
2 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
5. kolo Skupina
23rd Feb 19, 16:00
POŠK
19 : 0
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
5. kolo Skupina
23rd Feb 19, 18:00
ŽAVK Mladost
18 : 2
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo Skupina
24th Feb 19, 17:30
Marsonia/Mursa
3 : 26
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod, Vijuš
6. kolo Skupina
8th Mar 19, 19:30
POŠK
4 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
6. kolo Skupina
9th Mar 19, 17:00
Viktoria
6 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
6. kolo Skupina
9th Mar 19, 20:30
Bura
19 : 4
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
4. kolo Skupina
10th Mar 19, 14:00
Viktoria
19 : 3
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Šibenik, Crnica
7. kolo Skupina
16th Mar 19, 14:30
POŠK
16 : 2
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
7. kolo Skupina
16th Mar 19, 16:00
Bura
3 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
7. kolo Skupina
16th Mar 19, 18:00
ŽAVK Mladost
22 : 1
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Zagreb, SRC Mladost
8. kolo Skupina
23rd Mar 19, 18:00
Viktoria
6 : 7
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
8. kolo Skupina
23rd Mar 19, 19:00
Primorje EB
6 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
8. kolo Skupina
30th Mar 19, 16:00
Marsonia/Mursa
6 : 34
ZAVRšENO

POŠK
Slavonski Brod, Vijuš
9. kolo Skupina
30th Mar 19, 18:00
ŽAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SRC Mladost
9. kolo Skupina
31st Mar 19, 11:00
Marsonia/Mursa
2 : 12
ZAVRšENO

Viktoria
Slavonski Brod, Vijuš
9. kolo Skupina
6th Apr 19, 16:00
POŠK
10 : 1
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
10. kolo Skupina
13th Apr 19, 17:00
Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Rijeka, Kantrida
10. kolo Skupina
13th Apr 19, 18:00
Bura
4 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
10. kolo Skupina
14th Apr 19, 14:30
Viktoria
9 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica

Obrada rezultata: www.furkisport.hr