Leo Kuzmanić

CRO

Broj utakmica: 74

Prekršaji: 1041 (14.1)

Peterci: 150 (2.0)

02.kolo
25th Jan 15, 16:00
Adriatic
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
01.kolo
26th Feb 15, 20:15
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 12:45
Mornar mlađi juniori
8 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 16:00
Zadar 1952 mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
28th Feb 15, 15:30
Primorje EB mlađi juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
1st Mar 15, 12:45
Primorje EB mlađi juniori
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
13.kolo
18th Apr 15, 19:00
Galeb Mr
12 : 7
ZAVRšENO

Opatija
Makarska
1.kolo
9th Jul 15, 17:00
Mornar juniori
8 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 09:00
Primorje EB juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 19:30
Adriatic juniori
2 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF1
11th Jul 15, 16:00
Primorje EB juniori
11 : 2
ZAVRšENO

Adriatic juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 7. mjesto
12th Jul 15, 09:00
Adriatic juniori
5 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
02.kolo
24th Oct 15, 11:30
OVK POŠK
2 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
Za 5.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 19:30
Jadran Split
5 : 7
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud
09.kolo
16th Apr 16, 19:00
Bura
10 : 4
ZAVRšENO

Mladost
Split, Poljud
PF1, prva utakmica
7th May 16, 17:00
Bura
13 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2.kolo
24th Jun 16, 12:45
HAVK Mladost mlađi juniori
16 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 21:15
Medveščak mlađi juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 2
25th Jun 16, 19:45
HAVK Mladost mlađi juniori
15 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
2nd Dec 16, 20:30
Solaris
6 : 13
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Split, Poljud
5.kolo
11th Feb 17, 19:00
Bura
6 : 6
ZAVRšENO

Mladost
Split, Poljud
Finale
19th Feb 17, 12:15
KPK mlađi kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Split, Poljud
2.kolo
16th Mar 17, 18:20
Primorje EB nade
14 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Dubrovnik, Teren 1
1.kolo
17th Mar 17, 10:50
Jug Adriatic osiguranje nade
10 : 4
ZAVRšENO

Medveščak nade
Dubrovnik, Teren 1
3.kolo
18th Mar 17, 10:00
Jug Adriatic osiguranje nade
12 : 8
ZAVRšENO

Galeb Mr nade
Dubrovnik, Teren 1
Utakmica 2
9th Apr 17, 14:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
1. utakmica za 7. mjesto
6th May 17, 19:00
Solaris
11 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
1. kolo
10th Nov 17, 12:15
Primorje EB
15 : 6
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Nov 17, 19:15
OVK POŠK
6 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
3. kolo
11th Nov 17, 11:30
Bura
0 : 12
ZAVRšENO

OVK POŠK
Šibenik, Crnica
4. kolo
11th Nov 17, 17:30
Mladost
14 : 5
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 17, 11:45
Bura
6 : 7
ZAVRšENO

Viktoria
Šibenik, Crnica
5. kolo
3rd Dec 17, 11:30
Jug Adriatic osiguranje
16 : 6
ZAVRšENO

VK Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
25th Jan 18, 20:45
Primorje EB mlađi juniori
14 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 11:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 19:30
KPK mlađi juniori
5 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 2
27th Jan 18, 10:45
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF2
27th Jan 18, 17:15
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
28th Jan 18, 12:45
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
9th Mar 18, 19:30
Bura
4 : 9
ZAVRšENO

Mladost
Split, Poljud
7. kolo
30th Mar 18, 18:30
OVK POŠK
13 : 11
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
2. ut. četvrt.
22nd Apr 18, 13:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 18:20
Medveščak mlađi juniori
2 : 22
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 10:20
KPK mlađi juniori
15 : 1
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 1
9th Jun 18
Zadar 1952 mlađi juniori
11 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
9th Jun 18, 19:40
HAVK Mladost mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 3.mjesto
10th Jun 18, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
4 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
8th Dec 18, 10:30
OVK POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Galeb Mr
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Dec 18, 16:00
Mladost
20 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
28th Feb 19, 19:40
Primorje EB mlađi juniori
8 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 1. - 4. mj.
2nd Mar 19, 19:10
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Utakmica za 3. mjesto
3rd Mar 19, 11:40
Primorje EB mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
9. kolo
6th Apr 19, 16:00
OVK POŠK
10 : 1
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
10. kolo
13th Apr 19, 18:00
Bura
4 : 19
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud
2. utakmica
17th Apr 19, 19:30
Mornar
15 : 9
ZAVRšENO

OVK POŠK
Split, Poljud
3. ut. za 3. mjesto
1st Jun 19, 19:00
Bura
10 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
12th Sep 19, 10:40
Jadran ST mlađe nade
16 : 4
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Rijeka, Teren 2
3. kolo
13th Sep 19, 11:10
Solaris mlađe nade
3 : 18
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
8 : 6
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1.-8. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 10:40
Primorje EB mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Rijeka, Teren 1
5.-8. mjesto
14th Sep 19, 19:40
Zagreb mlađe nade
12 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Rijeka, Teren 1
Finale
15th Sep 19, 11:40
HAVK Mladost mlađe nade
5 : 6
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Rijeka, Kantrida
2. kolo
15th Oct 19, 11:30
Solaris
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
12th Feb 20, 19:30
Jadran Split
22 : 12
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1. kolo
27th Feb 20, 17:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
14 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 17:00
KPK mlađi juniori
5 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica 1
29th Feb 20, 09:30
Primorje EB mlađi juniori
12 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica 5. - 8. mjesto
29th Feb 20, 16:30
Mornar mlađi juniori
15 : 13
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Za 7. mjesto
1st Mar 20, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
1. utakmica
25th Jun 20, 19:00
Galeb Mr
4 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr