Bore Rončević

CRO

Broj utakmica: 137

Prekršaji: 2057 (15.0)

Peterci: 268 (2.0)

03.kolo
1st Feb 15, 16:00
Šibenik
7 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR
Šibenik, Crnica
04.kolo
8th Feb 15, 17:30
Adriatic
16 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
05.kolo
15th Feb 15, 16:00
Šibenik
12 : 10
ZAVRšENO

Osijek
Šibenik, Crnica
01.kolo
26th Feb 15, 19:00
Jadran ST mlađi juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 09:00
POŠK mlađi juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 20:40
Jug AO mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF2
28th Feb 15, 14:15
Mornar BS mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3. mjesto
1st Mar 15, 11:30
Jug AO mlađi juniori
7 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
09.kolo
21st Mar 15, 18:30
Adriatic
20 : 8
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
11.kolo
3rd Apr 15, 19:15
Adriatic
17 : 5
ZAVRšENO

Opatija
Šibenik, Crnica
12.kolo
12th Apr 15, 17:00
Šibenik
10 : 10
ZAVRšENO

Bellevue
Šibenik, Crnica
15.kolo
2nd May 15, 16:30
Adriatic
9 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Šibenik, Crnica
01.kolo
2nd Jul 15, 18:30
POŠK kadeti
16 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Zenta
Polufinale 2
4th Jul 15, 18:00
POŠK kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Zenta
1.kolo
30th Jul 15, 20:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
2 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 12:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
31st Jul 15, 20:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
2nd Aug 15, 11:20
Jug AO mlađi kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
02.kolo
24th Oct 15, 18:00
Solaris
4 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Šibenik, Crnica
03.kolo
25th Oct 15, 12:45
HAVK Mladost
14 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
01.kolo
15th Jan 16, 11:00
Jug AO mlađi kadeti
11 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
15th Jan 16, 19:15
Mornar BS mlađi kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
16th Jan 16, 13:00
POŠK mlađi kadeti
1 : 22
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
16th Jan 16, 20:15
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
05.kolo
17th Jan 16, 11:00
Mornar BS mlađi kadeti
3 : 9
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 16, 10:00
Galeb MR nade
8 : 8
ZAVRšENO

Opatija nade
Korčula, Teren 2
2. kolo
21st Mar 16, 18:00
Jug AO nade
10 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
22nd Mar 16, 12:00
Palada nade
1 : 17
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
22nd Mar 16, 17:00
Medveščak nade
5 : 4
ZAVRšENO

Palada nade
Korčula, Teren 2
5.kolo
23rd Mar 16, 12:00
Jadran ST nade
3 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 2
Polufinale 1
23rd Mar 16, 19:00
Jug AO nade
7 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Korčula, Teren 2
2. utakmica
26th Mar 16, 19:00
Jug AO
14 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
07.kolo
2nd Apr 16, 17:30
Viktoria
8 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
09.kolo
11th Apr 16, 19:30
Viktoria
14 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
1.kolo
17th Jun 16, 20:15
Zadar 1952 kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
18th Jun 16, 10:45
Zadar 1952 kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
28th Jan 17, 17:00
Viktoria
19 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
Polufinale 2
18th Feb 17, 20:00
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Split, Poljud
Polufinale 2
25th Feb 17, 18:30
Jug AO mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3.mjesto
26th Feb 17, 10:30
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
17th Mar 17, 18:20
Mornar BS nade
5 : 13
ZAVRšENO

Jug AO nade
Dubrovnik, Teren 1
3.kolo
18th Mar 17, 10:50
Medveščak nade
7 : 2
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Dubrovnik, Teren 1
7.kolo
19th Mar 17, 10:50
Primorje EB nade
8 : 5
ZAVRšENO

Jug AO nade
Dubrovnik Teren 2
1.utakmica
19th Apr 17, 20:30
Jug AO
18 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica za 3. mjesto
5th May 17, 19:15
Viktoria
4 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1.kolo
6th Jul 17, 17:45
Medveščak kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 09:00
Primorje EB kadeti
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 17:45
Jadran ST kadeti
8 : 3
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 1/4 mjesto 'C'
8th Jul 17, 19:00
Mornar BS kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 1/2 mjesto
9th Jul 17, 12:45
Jug AO kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
10th Nov 17, 11:00
Viktoria
7 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Nov 17, 20:30
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

Viktoria
Šibenik, Crnica
3. kolo
11th Nov 17, 11:30
Bura
0 : 12
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
4. kolo
11th Nov 17, 18:45
Viktoria
3 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 17, 10:30
POŠK
3 : 7
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
3. kolo
27th Jan 18
Viktoria
10 : 5
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
5. kolo
10th Mar 18, 16:30
Viktoria
18 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
9. kolo
12th Apr 18, 19:00
Viktoria
5 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
2. ut. četvrt.
25th Apr 18, 20:30
HAVK Mladost
19 : 2
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. 5.-8. mj.
5th May 18, 19:30
Primorje EB
13 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
2. utakmica
13th May 18, 11:00
Viktoria
6 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
2. ut. finala
26th May 18, 19:00
POŠK
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
01. kolo
7th Jun 18, 17:00
KPK mlađi juniori
2 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 10:20
KPK mlađi juniori
15 : 1
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 19:40
Mornar BS mlađi juniori
18 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF2
9th Jun 18, 18:20
POŠK mlađi juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto
10th Jun 18, 09:00
KPK mlađi juniori
18 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
5th Jul 18, 21:15
HAVK Mladost kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 09:15
ZPK kadeti
7 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 17:30
Primorje EB kadeti
12 : 6
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 1
7th Jul 18, 10:30
Mornar BS kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
5-8 mjesto PF 1
7th Jul 18, 14:45
Primorje EB kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3-4 mjesto
8th Jul 18, 11:45
KPK kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
30th Aug 18, 09:50
Cavtat mlađe nade
1 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
30th Aug 18, 18:50
POŠK mlađe nade
9 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
1st Sep 18, 10:40
POŠK mlađe nade
7 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Vukovar, teren 2
3.kolo
1st Sep 18, 14:00
Osijek mlađe nade
3 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Vukovar, teren 1
5.-8. mjesto PF2
1st Sep 18, 20:30
Mornar BS mlađe nade
10 : 6
ZAVRšENO

Jug AO mlađe nade
Vukovar, teren 1
5.kolo
2nd Sep 18, 09:00
Osijek mlađe nade
2 : 10
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Vukovar, teren 1
1.kolo
29th Sep 18, 11:15
Viktoria juniorke
5 : 13
ZAVRšENO

POŠK juniorke
Šibenik, Crnica
2.kolo
29th Sep 18, 19:00
POŠK juniorke
6 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Sep 18, 11:15
Primorje EB juniorke
9 : 2
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Šibenik, Crnica
1. kolo
7th Dec 18, 10:30
POŠK
8 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. kolo
6th Feb 19, 20:30
Viktoria
3 : 21
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
1. kolo
28th Feb 19, 18:20
Mornar BS mlađi juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 09:00
POŠK mlađi juniori
3 : 13
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtfinale 2
2nd Mar 19, 10:50
Primorje EB mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 5. - 8. mj.
2nd Mar 19, 16:30
Mornar BS mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
3rd Mar 19, 13:00
Jug AO mlađi juniori
6 : 0
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
1. utakmica
24th Mar 19, 20:00
Zadar 1952
7 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zadar, Višnjik
1. kolo
3rd Apr 19, 19:30
Medveščak nade
14 : 1
ZAVRšENO

Cavtat nade
Šibenik, Teren 1
2. kolo
4th Apr 19, 12:45
Marsonia nade
6 : 24
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Šibenik, Teren 1
3. kolo
4th Apr 19, 21:30
HAVK Mladost nade
15 : 4
ZAVRšENO

Marsonia nade
Šibenik, Teren 1
4. kolo
5th Apr 19, 12:45
Primorje EB nade
11 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Šibenik, Teren 1
5. kolo
5th Apr 19, 21:30
Galeb MR nade
10 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Šibenik, Teren 1
6. kolo 42
6th Apr 19, 10:45
Mornar BS nade
9 : 8
ZAVRšENO

Medveščak nade
Šibenik, Teren 1
6. kolo 46
6th Apr 19, 12:45
Barakudice
5 : 13
ZAVRšENO

Delfin nade
Šibenik, Teren 1
2. kolo
6th Apr 19, 21:30
Zagreb nade
12 : 3
ZAVRšENO

Osijek nade
Šibenik, Teren 1
Utakmica za 5. mjesto 68
7th Apr 19, 11:30
POŠK nade
4 : 6
ZAVRšENO

Medveščak nade
Šibenik, Teren 2
Finale 70
7th Apr 19, 13:30
Primorje EB nade
7 : 19
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Šibenik, Crnica
10. kolo
14th Apr 19, 14:30
Viktoria
9 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. ut. za 7. mjesto
10th May 19, 20:00
Zadar 1952
10 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
1. kolo
8th Aug 19, 19:00
HAVK Mladost kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 12:00
Medveščak kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 20:00
Mornar BS kadeti
3 : 13
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 2
10th Aug 19, 10:00
Jug AO kadeti
9 : 13
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
1. - 4. mj. PF2
10th Aug 19, 21:00
Primorje EB kadeti
14 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, Šalata
Utakmica za 7. mjesto
11th Aug 19, 09:00
Medveščak kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
29th Aug 19, 19:00
Jug AO juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Mornar juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
30th Aug 19, 11:30
Primorje EB juniori
8 : 15
ZAVRšENO

Jug AO juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
30th Aug 19, 17:40
Jug AO juniori
5 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
8th Feb 20, 17:00
Viktoria
7 : 9
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
1. kolo
27th Feb 20, 18:20
KPK mlađi juniori
11 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 13:00
POŠK mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 19:40
HAVK Mladost mlađi juniori
7 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica 1. - 4. mjesto 2
29th Feb 20, 20:30
Jadran ST mlađi juniori
14 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
1st Mar 20, 13:00
Jug AO mlađi juniori
12 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
6. kolo
7th Mar 20, 17:00
Viktoria
5 : 25
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. utakmica
24th Jun 20, 20:00
Zadar 1952
9 : 14
ZAVRšENO

Medveščak
Zadar, Višnjik
8. kolo
1st Jul 20, 13:30
Viktoria
5 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
1. utakmica
4th Jul 20, 18:00
POŠK
1 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
13th Jul 20, 12:00
KPK mlađi juniori
13 : 3
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 11:00
Jadran ST mlađi juniori
21 : 5
ZAVRšENO

Vukovar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 18:30
POŠK mlađi juniori
14 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 10:30
Zadar 1952 mlađi juniori
4 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 12:30
KPK mlađi juniori
10 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
6. kolo
15th Jul 20, 16:15
Vukovar mlađi juniori
4 : 26
ZAVRšENO

ZPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF1
15th Jul 20, 18:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. ut. za 5. mj.
18th Jul 20, 18:00
Mornar BS
4 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
27th Jul 20, 12:00
Zagreb kadeti
8 : 17
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
2. kolo
27th Jul 20, 17:00
Medveščak kadeti
10 : 18
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 11:30
Mornar BS kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 19:30
POŠK kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 09:30
Jug AO kadeti
15 : 4
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
29th Jul 20, 20:30
Jug AO kadeti
17 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale
30th Jul 20, 13:00
Jug AO kadeti
12 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr