Tomislav Milenković

CRO

Broj utakmica: 69

Prekršaji: 813 (11.8)

Peterci: 129 (1.9)

01.kolo
17th Jan 15
Osijek
8 : 23
ZAVRšENO

Galeb MR
Slavonski Brod, Vijuš
03.kolo
30th Jan 15, 21:00
Zagreb
5 : 16
ZAVRšENO

Bellevue
Zagreb, SRC Mladost
08.kolo
15th Mar 15, 13:00
Osijek
6 : 22
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Slavonski Brod, Vijuš
11.kolo
3rd Apr 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Šibenik
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
23rd Jul 15, 20:00
Mornar BS mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 18:45
Jadran ST mlađi juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
25th Jul 15, 18:45
Mornar BS mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
26th Jul 15, 09:00
Jadran ST mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zagreb, Šalata
02.kolo
12th Feb 16, 20:30
ŽAVK Mladost
25 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
1.utakmica
8th Mar 16, 20:30
Solaris
0 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Rijeka, Kantrida
05.kolo
14th Mar 16, 20:45
ŽAVK Mladost
12 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
08.kolo
9th Apr 16, 17:30
ŽAVK Mladost
14 : 10
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
2nd Dec 16, 12:00
Marsonia
0 : 45
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
7.kolo
4th Mar 17, 19:45
ŽAVK Mladost
28 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica 2
13th Apr 17, 20:45
HAVK Mladost
20 : 1
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
5th May 17, 10:50
Palada nade
8 : 3
ZAVRšENO

Opatija nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
5th May 17, 18:00
Opatija nade
1 : 10
ZAVRšENO

Jug AO nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 18:50
Cavtat nade
11 : 0
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 11:40
Primorje EB nade
7 : 2
ZAVRšENO

POŠK nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
20th Jun 17, 09:45
Mursa kadetkinje
3 : 19
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 20:30
ŽVK Jug kadetkinje
5 : 9
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 10:45
Bura kadetkinje
9 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
6th Jul 17, 16:30
Mornar BS kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 10:15
Medveščak kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 16:30
Mornar BS kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 1/4 mjesto 'D'
8th Jul 17, 20:15
Zadar 1952 kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
27th Jul 17, 18:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 11:20
KPK mlađi kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 20:20
Primorje EB mlađi kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-4 mjesto 'D'
29th Jul 17, 21:30
Jug AO mlađi kadeti
19 : 5
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-2 mjesto
30th Jul 17, 12:30
KPK mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
20th Jan 18, 18:00
ŽAVK Mladost
22 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
25th Jan 18, 19:30
Jug AO mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 11:30
Jug AO mlađi juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 20:45
Primorje EB mlađi juniori
13 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
27th Jan 18, 18:30
Mornar BS mlađi juniori
5 : 6
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5. mjesto
28th Jan 18, 10:15
KPK mlađi juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
za 1-2 mjesto
29th Jul 18, 12:30
POŠK mlađi kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
8th Dec 18, 10:00
Zadar 1952
3 : 20
ZAVRšENO

Jug AO
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
26th Jan 19, 16:45
Marsonia/Mursa
5 : 19
ZAVRšENO

Bura
Slavonski Brod, Vijuš
1. kolo
15th Jun 19, 13:00
Viktoria kadetkinje
20 : 10
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 19:15
ŽAVK Mladost kadetkinje
18 : 2
ZAVRšENO

Viktoria kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 12:15
Bura kadetkinje
5 : 20
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
15th Oct 19, 21:00
Galeb MR
7 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
6th Dec 19, 10:40
Viktoria juniorke
13 : 6
ZAVRšENO

Marsonia juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 21:00
ŽAVK Mladost juniorke
25 : 2
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
7th Dec 19, 09:30
Marsonia juniorke
4 : 23
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 11:45
Marsonia juniorke
15 : 12
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2. utakmica
27th Jun 20, 10:30
HAVK Mladost
15 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, Šalata
1. kolo
13th Jul 20, 10:00
Solaris mlađi juniori
5 : 18
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 19:00
Vukovar mlađi juniori
2 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 20:30
Mornar BS mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 08:30
Solaris mlađi juniori
11 : 3
ZAVRšENO

Vukovar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 11:30
Mornar BS mlađi juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zadar, Višnjik
6. kolo
15th Jul 20, 16:15
Vukovar mlađi juniori
4 : 26
ZAVRšENO

ZPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 7. mjesto
16th Jul 20, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
17th Aug 20, 13:00
Opatija mlađi kadeti
29 : 5
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
18th Aug 20, 17:30
Jug AO mlađi kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
19th Aug 20, 09:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 3. mjesto
20th Aug 20, 11:00
Opatija mlađi kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
10th Sep 20, 11:00
Medveščak mlađe nade
14 : 4
ZAVRšENO

Barakudice
Zagreb, Šalata
3.kolo
11th Sep 20, 09:15
Barakudice
3 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. kolo
11th Sep 20, 16:45
Barakudice
14 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. kolo
11th Sep 20, 17:55
Jadran ST mlađe nade
13 : 2
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
12th Sep 20, 08:45
POŠK mlađe nade
16 : 4
ZAVRšENO

Vukovar mlađe nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
12th Sep 20, 09:55
Jadran ST mlađe nade
15 : 2
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Zagreb, Šalata
5. - 8. mjesto PF2
12th Sep 20, 19:00
Mornar BS mlađe nade
5 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. - 4. mjesto PF2
12th Sep 20, 20:30
Zagreb mlađe nade
3 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
13th Sep 20, 09:45
HAVK Mladost mlađe nade
9 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Zagreb, Šalata

Obrada rezultata: www.furkisport.hr