Slaven Sivčević

CRO

Broj utakmica: 130

Prekršaji: 1558 (12.0)

Peterci: 254 (2.0)

01.kolo
18th Jan 15, 16:00
Šibenik
0 : 2
ZAVRšENO

Adriatic
Šibenik, Crnica
02.kolo
24th Jan 15, 20:00
Galeb MR
13 : 7
ZAVRšENO

Salona
Makarska
5.-8. mjesto PF1
21st Feb 15, 15:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
14 : 0
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
28th Feb 15, 12:00
Salona
8 : 11
ZAVRšENO

Šibenik
Split, Poljud
1.kolo
26th Mar 15, 12:00
Zadar 1952 nade
20 : 1
ZAVRšENO

Opatija nade
Korčula, Teren 1
2.kolo
26th Mar 15, 19:00
ZPK nade
9 : 2
ZAVRšENO

Opatija nade
Korčula, Teren 1
3.kolo
27th Mar 15, 11:00
Zadar 1952 nade
16 : 1
ZAVRšENO

ZPK nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
27th Mar 15, 19:00
Jug AO nade
12 : 0
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Korčula, Teren 2
1.kolo
9th Jul 15, 18:15
Jug AO juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 12:45
Jadran ST juniori
7 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 17:00
Jug AO juniori
11 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF2
11th Jul 15, 17:15
Jadran ST juniori
6 : 12
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 7. mjesto
12th Jul 15, 09:00
Adriatic juniori
5 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
02.kolo
24th Oct 15, 10:00
Medveščak
5 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
21st Mar 16, 11:00
KPK nade
9 : 2
ZAVRšENO

Cavtat nade
Korčula, Teren 2
2. kolo
21st Mar 16, 19:00
Gusar Mlini nade
6 : 12
ZAVRšENO

Medveščak nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
22nd Mar 16, 09:00
Galeb MR nade
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
22nd Mar 16, 18:00
Cavtat nade
13 : 5
ZAVRšENO

Gusar Mlini nade
Korčula, Teren 2
Polufinale 2
23rd Mar 16, 20:00
KPK nade
13 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
Finale
24th Mar 16, 12:00
Primorje EB nade
3 : 10
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
21st Jul 16, 19:20
Jug AO mlađi kadeti
5 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
22nd Jul 16, 12:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
22nd Jul 16, 20:30
KPK mlađi kadeti
4 : 11
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 1-4
23rd Jul 16, 19:20
Primorje EB mlađi kadeti
3 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 1. mjesto
24th Jul 16, 11:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
27th Jan 17, 20:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
20 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
28th Jan 17, 09:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
3.Kolo
28th Jan 17, 20:00
Medveščak mlađi kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale 1
18th Feb 17, 18:45
Primorje EB mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Split, Poljud
Finale
19th Feb 17, 12:15
KPK mlađi kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Jug AO mlađi kadeti
Split, Poljud
3.kolo
17th Mar 17, 10:00
Opatija nade
17 : 3
ZAVRšENO

Zagreb nade
Dubrovnik Teren 2
2.kolo
17th Mar 17, 17:30
Galeb MR nade
3 : 7
ZAVRšENO

Medveščak nade
Dubrovnik, Teren 1
5.kolo
18th Mar 17, 10:50
Opatija nade
5 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Dubrovnik Teren 2
Utakmica 1
8th Apr 17, 19:30
Solaris
3 : 17
ZAVRšENO

Jug AO
Šibenik, Crnica
2.kolo
4th May 17, 19:40
Primorje EB nade
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 11:40
ZPK nade
2 : 11
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
5th May 17, 18:50
Primorje EB nade
11 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
6.kolo
6th May 17, 19:40
Primorje EB nade
9 : 1
ZAVRšENO

Jug AO nade
Rijeka, Teren 1
7.kolo
7th May 17, 10:50
HAVK Mladost nade
2 : 4
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
6th Jul 17, 19:00
Jug AO kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 12:45
Zadar 1952 kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 19:00
Jug AO kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 5/8 mjesto 'B'
8th Jul 17, 17:45
HAVK Mladost kadeti
17 : 5
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale za 7/8 mjesto
9th Jul 17, 09:00
KPK kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
3rd Dec 17, 11:30
Jug AO
16 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Jan 18, 20:00
POŠK
6 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
5. kolo
10th Mar 18, 16:00
POŠK
14 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
8. kolo
7th Apr 18, 17:30
Bura
3 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1.kolo
26th Apr 18, 10:00
HAVK Mladost nade
4 : 3
ZAVRšENO

Jug AO nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
26th Apr 18, 18:50
Palada nade
7 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 10:00
Primorje EB nade
16 : 3
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
27th Apr 18, 18:50
HAVK Mladost nade
9 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
28th Apr 18, 11:40
Solaris nade
3 : 5
ZAVRšENO

Jug AO nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 1-4
28th Apr 18, 19:40
Primorje EB nade
10 : 4
ZAVRšENO

Jug AO nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 9-12
29th Apr 18, 09:30
Solaris nade
8 : 3
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 1-4
29th Apr 18, 11:10
Primorje EB nade
10 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
1. ut. 5.-8. mj.
2nd May 18, 20:45
Medveščak
6 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, Svetice
01. kolo
7th Jun 18, 18:20
Medveščak mlađi juniori
2 : 22
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 09:00
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 17:00
Medveščak mlađi juniori
4 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 1
9th Jun 18
Zadar 1952 mlađi juniori
11 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF1
9th Jun 18, 17:00
KPK mlađi juniori
4 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 3.mjesto
10th Jun 18, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
4 : 5
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
5th Jul 18, 21:15
HAVK Mladost kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 10:30
KPK kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 21:15
Jadran ST kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 2
7th Jul 18, 09:15
Jug AO kadeti
17 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1-4 mjesto PF 2
7th Jul 18, 18:30
Jadran ST kadeti
11 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3-4 mjesto
8th Jul 18, 11:45
KPK kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
30th Aug 18, 11:30
Zadar 1952 mlađe nade
18 : 3
ZAVRšENO

Palada mlađe nade
Vukovar, teren 1
3.kolo
30th Aug 18, 14:30
Medveščak mlađe nade
10 : 3
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
30th Aug 18, 19:40
Osijek mlađe nade
3 : 20
ZAVRšENO

Opatija mlađe nade
Vukovar, teren 2
3. kolo
31st Aug 18, 12:00
Opatija mlađe nade
16 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
1st Sep 18, 11:30
Jug AO mlađe nade
3 : 8
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Vukovar, teren 1
3.kolo
1st Sep 18, 18:00
Palada mlađe nade
8 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Vukovar, teren 2
Za 7.mjesto
2nd Sep 18, 09:50
Medveščak mlađe nade
8 : 9
ZAVRšENO

Jug AO mlađe nade
Vukovar, teren 1
3. kolo
8th Dec 18, 10:30
POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
1. kolo
31st Jan 19, 12:00
Solaris kadeti
4 : 15
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 17:30
Jug AO kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 19:30
Solaris kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 10:00
Primorje EB kadeti
16 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 20:30
Primorje EB kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 12:00
Jug AO kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
16th Feb 19, 18:00
Bura
5 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
6. kolo
8th Mar 19, 19:30
POŠK
4 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
7. kolo
16th Mar 19, 16:00
Bura
3 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2. utakmica
24th Mar 19, 14:00
Jug AO
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
3rd Apr 19, 19:30
Solaris nade
19 : 0
ZAVRšENO

KPK nade
Šibenik, Teren 2
2. kolo
4th Apr 19, 11:45
Zadar 1952 nade
14 : 3
ZAVRšENO

Zagreb nade
Šibenik, Teren 2
3. kolo
4th Apr 19, 18:30
POŠK nade
11 : 0
ZAVRšENO

Cavtat nade
Šibenik, Teren 1
4. kolo
5th Apr 19, 11:45
Opatija nade
5 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Šibenik, Teren 2
5. kolo
5th Apr 19, 21:30
Jadran ST nade
6 : 7
ZAVRšENO

Jug AO nade
Šibenik, Teren 2
6. kolo 43
6th Apr 19, 09:45
Primorje EB nade
14 : 8
ZAVRšENO

Jug AO nade
Šibenik, Teren 2
7. kolo 57
6th Apr 19, 19:30
Solaris nade
6 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Šibenik, Teren 2
Utakmica za 7. mjesto 67
7th Apr 19, 11:30
Jug AO nade
2 : 0
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Šibenik, Teren 1
1. ut. polufinala
3rd May 19, 21:00
POŠK
16 : 9
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
3. ut. za 3. mjesto
1st Jun 19, 19:00
Bura
10 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
8th Aug 19, 20:00
Medveščak kadeti
7 : 11
ZAVRšENO

Jug AO kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 11:00
Jug AO kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 21:00
Primorje EB kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF1
10th Aug 19, 18:00
Jug AO kadeti
18 : 9
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Zagreb, Šalata
Utakmica za 5. mjesto
11th Aug 19, 10:00
Jug AO kadeti
17 : 4
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
28th Aug 19, 10:40
POŠK nade
27 : 3
ZAVRšENO

Lošinj nade
Vukovar, teren 1
2. kolo
28th Aug 19, 20:00
HAVK Mladost nade
13 : 10
ZAVRšENO

Opatija nade
Vukovar, teren 1
3. kolo
29th Aug 19, 11:30
Primorje EB nade
18 : 8
ZAVRšENO

Medveščak nade
Vukovar, teren 2
4. kolo
29th Aug 19, 18:20
Solaris nade
10 : 6
ZAVRšENO

Jug AO nade
Vukovar, teren 2
4. kolo
29th Aug 19, 20:00
Zagreb nade
3 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 2
3. kolo
30th Aug 19, 09:50
KPK nade
4 : 24
ZAVRšENO

Mornar nade
Vukovar, teren 1
1. - 8. mj.
30th Aug 19, 20:00
Primorje EB nade
9 : 10
ZAVRšENO

Jug AO nade
Vukovar, teren 2
1. - 8. mj.
31st Aug 19, 10:40
Solaris nade
5 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 2
Par C
31st Aug 19, 19:10
Mornar nade
8 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Vukovar, teren 1
Finale
1st Sep 19, 12:20
POŠK nade
5 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 1
2. kolo
2nd Oct 19, 10:30
Medveščak
10 : 17
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
2. kolo
15th Oct 19, 11:30
Solaris
6 : 15
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
29th Feb 20, 14:00
Bura
22 : 6
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
1. utakmica
25th Jun 20, 19:00
Galeb MR
4 : 23
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
4th Jul 20, 16:00
Bura
8 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
2. kolo
13th Jul 20, 17:00
HAVK Mladost mlađi juniori
19 : 10
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 12:00
Medveščak mlađi juniori
1 : 15
ZAVRšENO

Jug AO mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 17:30
Vukovar mlađi juniori
6 : 13
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 21:30
Jug AO mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 12:30
KPK mlađi juniori
10 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF1
15th Jul 20, 18:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 7. mjesto
16th Jul 20, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. kolo
6th Aug 20, 19:30
HAVK Mladost juniori
18 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 12:30
KPK juniori
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 17:00
Jadran ST juniori
17 : 10
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
5.-8. mjesto, 2. utakmica
8th Aug 20, 18:15
KPK juniori
18 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 3. mjesto
9th Aug 20, 11:00
HAVK Mladost juniori
7 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Korčula, plivalište KPK

Obrada rezultata: www.furkisport.hr