Mato Miloslavić

CRO

Broj utakmica: 33

Prekršaji: 420 (12.7)

Peterci: 124 (3.8)

2. kolo
1st Dec 17, 18:30
Jadran ST
22 : 8
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
2nd Dec 17, 20:30
Primorje EB
11 : 4
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
10. kolo
27th Apr 18, 17:30
ŽVK Jug
11 : 18
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 19, 17:00
Jadran ST mlađi kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 09:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
23rd Mar 19, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Utakmica za 7. mjesto
24th Mar 19, 09:00
Mornar BS mlađi kadeti
18 : 19
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
3rd Apr 19, 20:30
HAVK Mladost nade
9 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Šibenik, Teren 1
2. kolo
4th Apr 19, 11:45
Palada nade
0 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Šibenik, Teren 1
3. kolo
4th Apr 19, 21:30
Zagreb nade
8 : 7
ZAVRšENO

Opatija nade
Šibenik, Teren 2
4. kolo
5th Apr 19, 09:45
Delfin nade
4 : 11
ZAVRšENO

POŠK nade
Šibenik, Teren 1
5. kolo
5th Apr 19, 20:30
Zadar 1952 nade
16 : 5
ZAVRšENO

Opatija nade
Šibenik, Teren 2
6. kolo 41
6th Apr 19, 09:45
POŠK nade
5 : 6
ZAVRšENO

Solaris nade
Šibenik, Teren 1
6. kolo 47
6th Apr 19, 11:45
Galeb MR nade
7 : 9
ZAVRšENO

Opatija nade
Šibenik, Teren 2
2. kolo
6th Apr 19, 21:30
Cavtat nade
8 : 6
ZAVRšENO

Marsonia nade
Šibenik, Teren 2
Utakmica za 13. mjesto 64
7th Apr 19, 09:30
Galeb MR nade
10 : 3
ZAVRšENO

Barakudice
Šibenik, Teren 2
1. kolo
13th Jun 19, 16:40
Galeb MR mlađi juniori
2 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 12:40
Mornar BS mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
14th Jun 19, 18:00
Zadar 1952 mlađi juniori
22 : 2
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 2
15th Jun 19, 10:30
Jadran ST mlađi juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 1, 5.-8. mjesto
15th Jun 19, 16:40
Jadran ST mlađi juniori
2 : 9
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 7. mjesto
16th Jun 19, 08:40
Jadran ST mlađi juniori
18 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
30th Jan 20, 13:30
Opatija kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

KPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
31st Jan 20, 18:30
POŠK kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 09:30
POŠK kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinala 5-8
1st Feb 20, 20:30
Mornar BS kadeti
13 : 8
ZAVRšENO

Opatija kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Finale 7-8
2nd Feb 20, 09:00
Galeb MR kadeti
17 : 8
ZAVRšENO

Opatija kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
28th Jul 20, 21:30
Primorje EB kadeti
16 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 12:30
Solaris kadeti
10 : 17
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
29th Jul 20, 13:30
Opatija kadeti
5 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
29th Jul 20, 18:30
Zagreb kadeti
6 : 22
ZAVRšENO

Opatija kadeti
Dubrovnik, Gruž
5.kolo
30th Jul 20, 08:00
Opatija kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr